AS Roma nie wykupi Romelu Lukaku, trzy drużyny ruszają po Belga

Według Ekrema Konura Romelu Lukaku może być opcją na wzmocnienie linii ataku dla trzech klubów z Arabii Saudyjskiej - Al-Ahli, Al-Ittihad oraz Al-Shabab. Belgijski napastnik obecnie przebywa na wypożyczeniu w Romie, która nie wykupi go z Chelsea.

Romelu Lukaku
Obserwuj nas w
Giuseppe Maffia / Alamy Na zdjęciu: Romelu Lukaku

Romelu Lukaku wyląduje w Arabii Saudyjskiej?

AS Roma najprawdopodobniej nie wykupi wypożyczonego na Stadio Olimpico Romelu Lukaku, za którego Chelsea oczekuje przynajmniej 43 milionów euro. Giallorossi podobno podjęli już decyzję w tej sprawie, a 30-letni napastnik po zakończeniu sezonu wróci do Londynu. Włodarze The Blues zrobią jednak wszystko, żeby jeszcze w tym samym okienku definitywnie pozbyć się kapitana reprezentacji Belgii.

Tutaj z pomocą mogą przyjść kluby z Arabii Saudyjskiej. Tamtejsze zespoły dysponują bowiem wielkimi środkami finansowymi i już od dawna monitorują sytuację wychowanka Anderlechtu Bruksela. Chelsea miała nawiązać kontakt z przedstawicielami Saudi Pro League, aby zaproponować swojego piłkarza drużynom z Półwyspu Arabskiego. To najwyraźniej przyniosło efekty, gdyż Belg może zakotwiczyć w Arabii Saudyjskiej.

Według najnowszych informacji przekazanych przez Ekrema Konura Romelu Lukaku jest obserwowany przez trzech przedstawicieli ligi saudyjskiej – Al-Ahli, Al-Ittihad oraz Al-Shabab. Skuteczny napastnik w tym drugim zespole mógłby zająć miejsce Karima Benzemy, który nie wyklucza powrotu do Europy. Warto dodać, że etatowy reprezentant Belgii w przeszłości pozytywnie wypowiadał się o Saudi Pro League.

Romelu Lukaku skusi się na saudyjskie pieniądze?

Tak 75%
Nie 25%
139+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Tak
  • Nie

Komentarze