Arsenal otwarty na sprzedaż obrońcy. Pojawiło się zainteresowanie z Włoch

Arsenal w letnim okienku transferowym może wysłuchać ofert za Nuno Tavaresa. 24-latek nie znajduje się w planach "Kanonierów". Portugalczyk ostatnio trafił do notesu Lazio - podaje "Football Insider".

Nuno Tavares
Obserwuj nas w
IMAGO / Graham Hunt / Pro Sports Images Na zdjęciu: Nuno Tavares
  • Nuno Tavares latem może rozstać się z Arsenalem
  • “Kanonierzy” są gotowi sprzedać Portugalczyka
  • 24-letnim defensorem interesuje się Lazio

Arsenal sprzeda Nuno Tavaresa? Lazio może włączyć się do walki

Obecnie trwający sezon może być ostatnim Nuno Tavaresa jako piłkarz Arsenalu. Zawodnik wypożyczony do Nottingham Forest wróci latem na Emirates Stadium, ale być może tylko po to, aby za chwilę odejść. “Football Insider” informuje, że Portugalczyk bowiem nie znajduje się w planach “Kanonierów”, stąd klub jest gotowy na jego sprzedaż.

Brytyjska prasa donosi również, że Nuno Tavares może nie mieć problemów ze znalezieniem nowego klubu. W tym momencie zawodnik znajduje się pod obserwacją Lazio. Włoska drużyna ma od lat problem z lewą stroną defensywy, dlatego transfer 24-latka jak najbardziej wchodzi w grę.

Nuno Tavares w obecnie trwającej kampanii rozegrał zaledwie 11 spotkań w koszulce Nottingham Forest. O postawie Portugalczyka trudno powiedzieć cokolwiek pozytywnego. Nieprzypadkowo szkoleniowiec “The Reds” tak rzadko korzysta z usług 24-letniego defensora.

Sprawdź także: Celebryci uświetnili jubileusz Declana Rice’a

Komentarze