Agent Salaha zaprzecza plotkom. “Nawet nie rozmawialiśmy na ten temat z Mohamedem”

Santi Aouna w ostatnich godzinach poinformował, że Mohamed Salah planuje opuszczenie Liverpoolu i preferuje przeprowadzkę do Hiszpanii. Do sprawy odniósł się menadżer gwiazdora - Ramy Abbas Issa - który zdementował plotki.

Mohamed Salah
PressFocus Na zdjęciu: Mohamed Salah
  • Plotki o przyszłości Salaha prawdopodobnie były wyssane z palca
  • Wszelkim doniesieniom zaprzeczył agent gwiazdy Liverpoolu
  • Umowa skrzydłowego z The Reds obowiązuje do 2025 roku

Salah chce przenieść się do Hiszpanii? Agent zaprzecza

Santi Aouna z portalu “Foot Mercato” w sobotę po południu wstrząsnął piłkarskim rynkiem. Według informacji tego dziennikarza, Mohamed Salah miał podjąć decyzję o opuszczeniu Liverpoolu. Następnym przystankiem w karierze 30-latka miałaby być Hiszpania.

Sprawę na Twitterze bardzo szybko skomentował menadżer Egipcjanina, który zaprzeczył plotkom. – Skąd wziąłeś te rewelacje, jeśli nawet nie rozmawialiśmy na ten temat z Mohamedem? Proszę powiedz nam – krótko skwitował te doniesienia Ramy Abbas Issa.

Mohamed Salah przed sezonem 2022/2023 przedłużył kontrakt z Liverpoolem do 30 czerwca 2025 roku, więc plotki o jego odejściu od początku wydawały się podejrzane.

Były piłkarz AS Romy w 39 spotkaniach trwającej kampanii strzelił 22 bramki i dołożył do swojego dorobku także 11 asyst. Jego wartość rynkowa jest szacowana 70 mln euro.

Komentarze