Kibice Wisły Kraków czekają na decyzję PZPN. Wiadomo, kiedy zapadnie

Jakub Seweryn ze Sport.pl poinformował, że w okolicach środy powinna zapaść decyzja Komisji Dyscyplinarnej PZPN o tym, że kibice Wisły Kraków będą mogli zasiąść na trybunach Stadionu Narodowego podczas finału Fortuna Pucharu Polski.

Wisła Kraków
Obserwuj nas w
Sipa US / Alamy Na zdjęciu: Wisła Kraków
  • Fani Wisły Kraków najprawdopdobniej będą mogli wybrać się na finał Pucharu Polski
  • Polski Związek Piłki Nożnej powinien zawiesić obowiązujący zakaz
  • Decyzja w tej sprawie ma zapaść w okolicach środy

Wisła Kraków czeka na decyzję PZPN. Sprawa wyjaśni się w środę?

Wisła Kraków awansowała do finału Fortuna Pucharu Polski i liczy na obecność swoich fanów na Stadionie Narodowym. Biała Gwiazda kilka dni temu wystosowała komunikat, w którym poinformowała, że zwróciła się do Polskiego Związku Piłki Nożnej z wnioskiem o zawieszenie kary w postaci zakazu wyjazdu zorganizowanych grup kibiców.

Wszystko wskazuje na to, że fani drużyny z Reymonta pojawią się w Warszawie i z wysokości trybun będą wspierać swoich ulubieńców w spotkaniu z Pogonią Szczecin. Ostatetczna decyzja w tej sprawie ma zapaść w okolicach środy – dowiedział się Jakub Seweryn.

POLECAMY TAKŻE

W okolicach środy powinna być decyzja Komisji Dyscyplinarnej PZPN na wniosek Rzecznika Ochrony Prawa Związkowego o tym, że kibice Wisły Kraków będą mogli wybrać się na finał Pucharu Polski – napisał dziennikarz serwisu “Sport.pl” na portalu społecznościowym “X”.

Komentarze