Ruben Loftus-Cheek
Ruben Loftus-Cheek fot. PressFocus

Zawodnicy Chelsea i Man City w Fulham

Nie tylko Joachim Andersen dołączył do zespołu Fulham tuż przed zamknięciem letniego okna transferowego. Beniaminek Premier League poinformował również o pozyskaniu Rubena Loftus-Cheeka i Tosina Adarabioyo.

Czytaj dalej…

24-letni Loftus-Cheek na Craven Cottage trafił na zasadzie wypożyczenia z londyńskiej Chelsea, w której nie miałby większych szans na regularne występy w tym sezonie. Piłkarz liczy, że przenosiny do Fulham pozwolą mu na odzyskanie miejsca w reprezentacji Anglii.

– Widziałem Fulham na początku sezonu i grali przyzwoitą piłkę. Uważam, że z tym szkoleniowcem mogę wrócić do najlepszej dyspozycji. Powrót do formy i pomoc drużynie w odnoszeniu zwycięstwa jest dla mnie najważniejszy – powiedział Loftus-Cheek, który w obecnym sezonie wystąpił w jednym z czterech dotychczasowych spotkań Chelsea w Premier League.

Obrońca z Manchesteru City

Nowym zawodnikiem Fulham został również 23-letni środkowy obrońca Tosin Adarabioyo, który do beniaminka dołączył na zasadzie definitywnego transferu z Manchesteru City. Piłkarz, który ostatnie dwa sezony spędził na wypożyczeniach w West Bromwich Albion i Blackburn Rovers, do tej pory nie miał okazji do występów na boiskach Premier League.

Komentarze