Jack Grealish
Jack Grealish fot. PressFocus

Wartość Grealisha rośnie, a chętnych nie brakuje. Aston Villa oczekuje kroci

Jack Grealish to jeden z tych zawodników, który już od dłuższego czasu znajduje się na celowniku Manchesteru United. Tymczasem The Telegraph przekonuje na swoich łamach, że Aston Villa jest gotowa sprzedać zawodnika, ale pod warunkiem, że pojawi się chętny, który wyłoży 100 milionów funtów (110 milionów euro).

Czytaj dalej…

Jack Grealish w trakcie trwającej kampanii w 10 meczach strzelił sześć goli, notując również sześć asyst. Taki stan rzeczy sprawia, że wartość zawodnika wciąż rośnie, ale mimo wszystko chętnych nie brakuje.

Angielscy dziennikarze przekonywali już nie raz, że chętni na transfer z udziałem zawodnika są decydenci Arsenalu FC, czy Manchesteru City, a o tym, że klub z Old Trafford chce mieć zawodnika u siebie, to wiadomo już od kilku miesięcy.

Kłopotem przy ewentualnej transakcji z udziałem zawodnika pozostaje jednak jego cena, która wciąż rośnie. Według najnowszych doniesień wartość piłkarza jest już szacowana na co najmniej 100 milionów funtów (110 milionów euro.

Urodzony w Brimingham zawodnik dołączył do Aston Villi z Nots County w 2014 roku. Od tamtej pory wystąpił w koszulce ekipy z Villa Park łącznie w 196 spotkaniach, notując w nich 31 trafień.

Dodajmy, że Grealish ma też na swoim koncie trzy występy w reprezentacji Anglii, w której debiutował we wrześniu tego roku. 25-latek może grać na lewym skrzydle lub jako ofensywny pomocnik.

Komentarze