Alex Telles
Alex Telles fot. PressFocus

Alex Telles piłkarzem Manchesteru United

Alex Telles został nowym zawodnikiem Manchesteru United. Czerwone Diabły w poniedziałkowy wieczór potwierdziły pozyskanie brazylijskiego obrońcy, który na Old Trafford trafia z FC Porto. Piłkarz podpisał czteroletnią umowę, w której znalazła się opcja przedłużenia jej o kolejnych 12 miesięcy.

Czytaj dalej…

– Dołączenie do tak prestiżowego klubu jak Manchester United to ogromny zaszczyt. Musisz ciężko pracować, aby dotrzeć do tego momentu w swojej karierze, a ja teraz mam możliwość przejścia do tego klubu. Mogę obiecać, że dam z siebie wszystko, aby odnieść tutaj sukces – powiedział Alex Telles, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

– Zdobyłem wiele trofeów z FC Porto i chcę to kontynuować w United. Menedżer ma jasny plan i kierunek dla tej drużyny, a ja nie mogę się już doczekać, kiedy będę mógł założyć tę słynną koszulkę – dodał brazylijski obrońca.

“Chcemy takich zawodników w Manchesterze United”

Bardzo zadowolony ze sprowadzenia Alexa Tellesa jest również Ole Gunnar Solskjaer, menedżer Czerwonych Diabłów. – Jest zawodnikiem, którego obserwowaliśmy od pewnego czasu, a jego występy w ciągu ostatnich kilku lat są dokładnie tym, czego szukamy. Jest fighterem i zwycięzcą, który doda zespołowi prawdziwej determinacji i zwiększy rywalizację. Alex ma te cechy, zarówno jako zawodnik, jak i jako osoba, które chcemy mieć w Manchesterze United – powiedział Norweg.

27-letni Alex Telles w FC Porto występował przez ostatnie cztery lata. Wcześniej był również piłkarzem takich klubów jak EC Juventude, Gremio Porto Alegre, Galatasaray Stambuł i Inter Mediolan.

Komentarze