Matka Maguire’a z emocjonalnym przekazem. “To, co otrzymuje Harry, wykracza daleko poza futbol”

Harry Maguire regularnie pada ofiarą hejtu. Media i kibice często przekraczają granicę, oceniając grę środkowego obrońcy Manchesteru United. W końcu całej sytuacji nie wytrzymała matka piłkarza, która postanowiła zareagować oświadczeniem.

Harry Maguire
IMAGO / David Young Na zdjęciu: Harry Maguire
  • Harry Maguire musi się mierzyć z wielką krytyką
  • Często fani przekraczają granicę, obrażając Anglika
  • Oświadczenie w tej sprawie wydawał matka piłkarza

Harry Maguire ofiarą hejtu. Matka piłkarza reaguje

Harry Maguire od wielu miesięcy mierzy się z ogromną krytyką. Często kibice i media przekraczają granicę, obrażając obrońcę Manchesteru United na różne sposoby. Na wszystko zareagowała matka piłkarza, która wydała emocjonalne oświadczenie.

“Jako mama widzę poziom negatywnych i obelżywych komentarzy ze strony niektórych fanów, ekspertów i mediów, co jest haniebne i całkowicie nie do przyjęcia w każdym środowisku, nieważne, że ktoś pracuje dla klubu, czy kraju. Jak zwykle byłam na trybunach, to nie do przyjęcia, co powstało z niczego. Rozumiem, że w świecie futbolu są wzloty i upadki, pozytywne i negatywne, ale to, co otrzymuje Harry, wykracza daleko poza futbol. Dla mnie patrzenie, jak przechodzi przez to, przez co przechodzi, nie jest w porządku. Nie chciałbym widzieć, jak inni rodzice lub gracze przechodzą przez to w przyszłości, zwłaszcza młodzi chłopcy i dziewczęta, którzy dzisiaj przebijają się przez szeregi. Harry ma ogromne serce i to dobra robota, jest silny psychicznie i potrafi sobie z tym poradzić, tak jak inni też mogą nie być w stanie. Nie życzę nikomu takich nadużyć.”

Zobacz również: Były podopieczny krytycznie o kandydaturze Probierza. “Bądźmy poważni”

Komentarze