Marcus Rashford odpowiada na krytykę. Sentymentalne wyznanie

Marcus Rashford porozmawiał z portalem Players' Tribune Football. Napastnik Manchesteru United odpowiedział na ostatnią krytykę.

Marcus Rashford
Obserwuj nas w
IMAGO / Andrew Yates Na zdjęciu: Marcus Rashford
  • Marcus Rashford ostatnio spotkał się ze sporą krytyką
  • Napastnik Man Utd postanowił zabrać głos
  • W swojej wypowiedzi wrócił do dawnych czasów

Marcus Rasford wprost o jego stosunku do Manchesteru United

Marcus Rashford w sezonie 2023/2024 wyraźnie obniżył loty. Anglik rozegrał 32 mecze, zdobył w nich pięć goli i zanotował sześć asyst. To zdecydowanie słabszy wynik, niż w poprzedniej kampanii rozgrywek.

POLECAMY TAKŻE

Za niezbyt przekonujące występy w ostatnim czasie na napastnika spadła spora krytyka. Fani i eksperci zarzucają Rashfordowi brak zaangażowania. Sam piłkarz Man Utd postanowił odpowiedzieć na te opinie, udzielając obszernego wywiadu portalowi Players’ Tribune Football.

– Słuchaj, nie jestem idealną osobą. Kiedy popełnię błąd, jako pierwszy podniosę rękę i powiem, że muszę się poprawić. Ale jeśli kiedykolwiek kwestionujesz moje zaangażowanie w człowieka Man United, wtedy muszę zabrać głos. To tak, jakby ktoś kwestionował całą moją tożsamość i wszystko, co reprezentuję jako mężczyzna. Dorastałem tutaj. Gram dla tego klubu od dzieciństwa – mówi Rashford.

– Kiedy byłem młody, w całym Manchesterze organizowano turnieje pięcioosobowe, gdzie każdy zawodnik musiał zapłacić funta, żeby się dostać. Były różne grupy wiekowe. Miałeś dzieci grające z prawie dorosłymi mężczyznami. Zawsze prosiłem mamę o funta, bo jeśli wygrałeś cały turniej, twoja drużyna dostała wszystko nagroda pieniężna. To wystarczyło prawie na bilet na Old Trafford – powiedział.

Komentarze