“Osiągnąłem to, czego najbardziej chciałem”. Piłkarz Liverpoolu podsumował sezon

Joe Gomez przygotowuje się już z reprezentacją Anglii do nadchodzącego EURO 2024. Obrońca Liverpoolu w rozmowie z oficjalną stroną klubową postanowił ocenić minioną kampanią w jego wykonaniu.

Joe Gomez
Obserwuj nas w
UK Sports Pics Ltd / Alamy Na zdjęciu: Joe Gomez

Joe Gomez ocenił minioną kampanię

Liverpool zakończył sezon 2023/24 ze sporym niedosytem. Co prawda, „The Reds” sięgnęli po triumf w Carabao Cup, natomiast nie udało im się tego osiągnąć w Premier League, FA Cup czy też Lidze Europy. Jeden z kluczowych zawodników minionego sezonu – Joe Gomez – w rozmowie z „liverpoolfc.com” podsumował zakończoną kampanię.

POLECAMY TAKŻE

Ten sezon znaczy dla mnie bardzo dużo. Większość osób kojarzy moją historię. Pokonałem trudną drogę, miałem sporo kontuzji i uważam, że ta kampania była dla mnie wreszcie udana – powiedział Joe Gomez cytowany przez serwis „lfc.pl”.

Najważniejsze dla mnie było udowodnić, że jestem w stanie wychodzić na boisko kilka razy w tygodniu. Premier League jest słynna z bardzo wysokiej intensywności, więc musimy radzić sobie na najwyższym poziomie – kontynuował angielski defensor.

W tym sezonie osiągnąłem to, czego najbardziej chciałem: możliwość pomocy drużynie w każdym momencie. Jestem niesamowicie wdzięczny wszystkim pracownikom klubu, którzy pozytywnie wpływają na naszą formę. Należy też pamiętać, że dysponujemy odpowiednią infrastrukturą dającą nam możliwość szybkiej i sprawnej regeneracji – podkreślił.

Joe Gomez obecnie przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Anglii. Zawodnik Liverpoolu wraz z kadrą przygotowuje się do EURO 2024, które zostanie rozegrane w Niemczech.

Sprawdź także: Saudyjczycy się nie zatrzymują, wskazali dwa wielkie cele

Komentarze