Cole Palmer nie przestaje zachwycać. Chelsea doceni swojego piłkarza

Chelsea jest zauroczona fantastyczną formą Cole'a Palmera. Aby wybić mu z głowy ewentualny transfer, zamierza w najbliższym czasie zaoferować podwyżkę.

Cole Palmer
Obserwuj nas w
fot. MI News & Sport Na zdjęciu: Cole Palmer
  • Chelsea cieszy się ze świetnej formy Cole’a Palmera
  • 21-letni Anglik to największa gwiazda The Blues w tym sezonie
  • Chelsea docenia jego dyspozycję i zamierza zaoferować podwyżkę

Chelsea docenia Palmera. Będzie spora podwyżka

Cole Palmer minionego lata trafił z Manchesteru City do Chelsea za kwotę 47 milionów euro. Na pierwszy rzut oka ten transfer wydawał się kompletnie szalony, bowiem Anglik miał na swoim koncie niewiele spotkań w seniorskiej piłce. Szybko okazało się jednak, że drzemie w nim gigantyczny potencjał. Od niemal pierwszych występów Palmer udowadnia, że stać go na bycie absolutnym liderem Chelsea.

Można wręcz powiedzieć, że 21-latek ciągnie na swych barkach całą ofensywę The Blues. To najważniejszy element w układance Mauricio Pochettino, o czym świadczą świetne statystyki. W 38 meczach Palmer zgromadził już 18 bramek oraz 12 asyst. Jest zarówno najlepszym strzelcem, jak i najlepszym asystentem Chelsea w trwającej kampanii.

Mizerne wyniki osiągane przez drużynę prowadzą do dyskusji na temat przyszłości Palmera, który mógłby zdecydować się na szybki transfer do mocniejszego klubu. Chelsea oczywiście zrobi wszystko, aby zatrzymać swojego gwiazdora na dłużej. Matt Law informuje, że Palmer ma otrzymać nową umowę ze znaczną podwyżką zarobków. Na ten moment otrzymuje pensję na poziomie 80 tysięcy funtów tygodniowo.

Zobacz również: Wielki talent marzy o transferze do Realu Madryt. Królewscy już wiedzą

Komentarze