Wielki talent marzy o transferze do Realu Madryt. Królewscy już wiedzą

Real Madryt rozważa transfer do środka obrony. Rozchwytywany Leny Yoro marzy o przeprowadzce do Królewskich, o czym wie już jego otoczenie.

Leny Yoro
Obserwuj nas w
fot. Independent Photo Agency / Alamy Na zdjęciu: Leny Yoro
  • Real Madryt jest na uprzywilejowanej pozycji do pozyskania 18-letniego obrońcy
  • Leny Yoro pragnie dołączyć do Królewskich
  • Otoczenie piłkarza poinformowało już klub o jego decyzji

Real sprowadzi Yoro? Ma największe szanse

Real Madryt intensywnie pracuje nad transferem Kyliana Mbappe, który jest już o krok od finalizacji. Obie strony od jakiegoś czasu prowadzą negocjacje na temat szczegółów współpracy. Plan na lato zakłada również sprowadzenie Alphonso Daviesa, który nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji w kwestii przyszłości. Bayern Monachium chce podpisać z nim nowy kontrakt, a jeśli nie dojdzie do porozumienia – sprzeda za kilka miesięcy.

Hiszpański gigant nie musi wcale kończyć letniego okienka na dwóch hitowych transferach. Media sugerują, że w grę wchodzi także wzmocnienie środka defensywy. Kandydatem stał się 18-letni Leny Yoro, rozchwytywany przez najlepsze kluby w Europie. Zabiegają o niego między innymi Manchester United czy Chelsea. On sam jest przekonany, że transfer do Realu Madryt będzie najlepszy dla jego kariery.

Otoczenie piłkarza poinformowało już Królewskich o jego woli. Lille powoli żegna się ze swoim talentem, bowiem to ostatnia okazja, aby na nim zarobić.

Zobacz również: Cel transferowy Man Utd wyceniony. Juventus oczekuje wielkiej kwoty

Komentarze