Edinson Cavani
Edinson Cavani Alexey Filippov / Sputnik/ Hepta / Sport Pictures

Ból głowy Solskjaera. Postawi na Cavaniego?

Przed środowym meczem Ligi Mistrzów z RB Lipsk Ole Gunnar Solskjaer ma pozytywny ból głowy. Dziennikarze zastanawiają się czy w ataku postawi na Edinsona Cavaniego czy Marcusa Rashforda.

Czytaj dalej…

Czerwone Diabły są liderami grupy H, po tym jak pokonały na wyjeździe Paris Saint-Germain. Tym razem Anglicy podejmą ekipę z Niemiec. Nie wiadomo jak będzie wyglądać wyjściowy skład, bo menedżer Manchesteru United ma kilka wariantów. Pytanie, na który z nich postawi.

Cavani, który podpisał umowę z klubem w ostatnim dniu letniego okna transferowego, zadebiutował w meczu przeciwko Chelsea i był blisko wpisania się na listę strzelców przy swoim pierwszym kontakcie z piłką.

Czy Urugwajczyk zagra w środę od pierwszej minuty? Są na to szanse, chociaż Ole Gunnar Solskjaer ma do dyspozycji też Marcusa Rashforda. W odwodzie, do ustawienia w ofensywie jest też Antony Martial. Do kadry wraca ponadto Bruno Fernandez, którego powinniśmy zobaczyć w drugiej linii.

– Patrzymy na każdy mecz jako szansę na trzy punkty – mówi Solskjaer. – 10 punktów daje zwykle awans i to cel, o jakim myślimy. Wygrywając w środę bardzo byśmy się do tego przybliżyli. Póki co nie wybiegamy myślami dalej niż do środy – dodaje szkoleniowiec.

Komentarze