Cash out – co to?

Cash out to zamknięcie zakładu i rozliczenie typów w chwili, kiedy nie wszystkie obstawione przez typera mecze zostały rozegrane. Dla tych, co obstawiają zakłady od dawna może to brzmieć rewolucyjnie, ale rynek bukmacherski ciągle się zmienia. Zgadzając się na te rozwiązanie – masz pewną wygraną, którą proponuje ci bukmacher. Potwierdzając rozliczenie kuponu – otrzymujesz przelew, a zakład zostaje zakończony.

cash out co to

Spis treści

Dla wielu cash out to anulowanie kuponu, ale wcale nie jest to prawda. Anulowanie zakładów oznaczałoby to, że po prostu wycofujesz stawkę, a od bukmachera otrzymujesz, tyle ile obstawiłeś. Cash out nie jest wykorzystywany po to, żeby odebrać zwrot stawki. To znacznie ciekawsza metoda typowania zakładów bukmacherskich. Dlaczego? Bo wypłacając cash out zawsze masz gwarancję, że wygrana będzie wyższa od kwoty twojego wkładu na kupon.

Co to jest cash out?

Cash out to wcześniejsze zamknięcie kuponu, jeszcze przed zakończeniem danej rozgrywki. Dzięki tej opcji można uzyskać gwarantowany profit bez względu na końcowy wynik spotkania. Ta opcja oferowana jest przez wielu bukmacherów.

Z cash outu gracze obstawiający mecze korzystają u legalnych bukmacherów na kuponach, w których wciąż mają otwarte wydarzenia. Możliwość cash outu działa, jeśli wśród rozliczonych typów nie posiadasz przegranego zdarzenia, a jednocześnie wciąż masz otwarte kilka lub jeden typ. Otwarte zdarzenie to takie, które wciąż nie zostało zakończone np. mecz oczekujący na start lub spotkanie w trakcie rozgrywania.

O co chodzi w cash out? Jak pewnie wiesz zakład postawiony u bukmachera daje wygraną, jeśli zostanie rozliczony jako trafiony. A więc wszystkie typy umiejscowione na kuponie (przedmeczowym/live) uzyskują status wygranych. Zasada u bukmacherów też jest taka, że obstawiony kupon nie może być anulowany. Jak w takiej sytuacji sprawdza się cash out? To oferta bukmachera wypłaty wcześniejszej wygranej w oparciu o analizę trafionych zakładów, a także typów, które wciąż są w grze. Cash out daje prawo do odbioru proponowanej wygranej. Jaka to kwota? Zależy ona od kursów bukmachera oraz tego, ile zdarzeń zostało już pozytywnie rozstrzygniętych.

Dzięki cash out rozliczysz kupon i odbierzesz wygraną. A rewolucyjne w tym jest to, że zrobisz to bez oczekiwania na rezultaty wszystkich wytypowanych meczy!

Dowiedz się więcej: przeczytaj nasz poradnik i dowiedz się jak skutecznie obstawiać zakłady bukmacherskie!

Cash out – rozliczenie i przykład wykorzystania

Zakłady bukmacherskie mają taką zasadę, że to od operatora zależy, czy pozwoli skorzystać z funkcji cash out, czy jednak uniemożliwi wcześniejszą wypłatę. Tak naprawdę cash out zazwyczaj się pojawia, a możesz go sprawdzić np. korzystając z podglądu na kupon. U bukmachera Fortuna od razu otrzymasz informację z kwotą, która jest do zyskania przy zgodzie na cash out.

Jak to wygląda w życiu? Często gracze obstawiają kupony na wtorek i środę, kiedy to gra Liga Mistrzów. Cash out może działać w typach pojedynczych oraz akumulowanych. W przykładzie posłużymy się zakładem AKO.

Zakładamy, że mamy cztery typy na kuponie akumulowanym: trzy mecze odbędą się we wtorek, a jeden we środę. Bazując cały czas na naszym przykładzie – we wtorek szczęście było po naszej stronie i wszystkie typy zaświeciły się na zielono tj. zostały trafione. Do otrzymania pełnej wygranej brakuje nam tylko dobrego rozliczenia środowego meczu. Cash out powoduje, że nie trzeba czekać na środowy wieczór, żeby otrzymać wygraną. Właśnie w takiej sytuacji bukmacherzy pozwalają na cash out, a więc wypłatę kuponu bez uwzględniania ostatniego typu. Wygrana taka będzie mniejsza, ponieważ nie będzie się do niej kwalifikował środowy pojedynek, ale za to ty nie musisz oczekiwać na wynik ostatniego zdarzenia!

Bukmacherzy z cash out

Cash out u bukmacherów online jest już tak samo popularny, jak mobilne aplikacje. Wcześniejsze rozliczenie kuponów jest w zakładach internetowych Fortuny, STS, Superbet, Betfan czy forBET. Regulamin cash out jest podobny u wszystkich tych operatorów. Podstawowa zasada cash out jest taka, że nie może służyć jako odzyskanie stawki lub części stawki. W każdym przypadku cash out będzie wyższy od zagranej przez ciebie kwoty. Co jest jeszcze istotne? Przy obracaniu bonusów bukmacherskich lub graniu za darmowe zakłady – cash out nie może być aktywowany, bo to stoi w sprzeczności z regulaminami promocji.

W zakładach bukmacherskich cash out użyjesz u firm działających online. Gdzie cash out sprawdza się najlepiej?

Fortuna cash out

Early cash out od Fortuny to wypłata kuponu, która działa w portalu bukmachera oraz aplikacji mobile. Na wcześniejsze rozliczenie można liczyć typując kupony SOLO i AKO – przedmeczowe i live. W zakładach Fortuny cash out pojawi się w zakładach na piłkę nożną, ale też pozostałych sportach.

Cash out STS

STS już od kilku lat posiada w swojej ofercie cash out – na stronie sts.pl i mobilnej aplikacji. Cash out u tego bukmachera może być użyty w zakładach pre-match oraz “na żywo”. W typach Maxikombi i Bezpiecznym Zakładzie – cash out nie będzie proponowany przez tego bukmachera. STS stosuje prawo do zamknięcia kuponu wtedy, jeśli żadne z wydarzeń nie zostało sklasyfikowane jako przegrane.

Superbet z cash out

Bukmacher Superbet idzie śladem STS i Fortuny. To firma, która także oferuje cash out w zakładach pojedynczych i wielokrotnych. Informacja o propozycji cash outu w Superbet pojawia się na zielonym polu w podglądzie kuponu. Jeśli nie widzisz cash out to znaczy, że Superbet jeszcze ci go nie zaproponował, ale za chwilę może to zrobić! Z ważnych informacji, to cash out w Superbet nie działa na kuponach obstawionych z salda bonusowego.

Betfan cash out

W Betfan cash out reklamuje sam Mariusz Pudzianowski. Minimalna stawka kuponu, który może być zaliczony do cash out to 2 PLN. Bukmacher ten daje opcje korzystania z cash out w zakładach z oferty na “sport”. Kupony biorące udział w akcji to kupony pojedyncze lub akumulowane zagrane w trybie przedmeczowym i “na żywo”.

Cash out sprawdza się również u pozostałych bukmacherów. To tryb, który działa też w zakładach bukmacherskich eWinner, forBET, Etoto, Betclic, Totolotek, LVBET i PZBUK.

Na koniec warto pamiętać, że kiedy już zaakceptujesz cash out, to z automatu zamykasz kupon, a więc też szansę na pełną wygraną, jeśli on w końcowym rozrachunku byłby zwycięski. Ty w tej sytuacji otrzymujesz kwotę cash out, jaka została ci zagwarantowana bez względu na wynik pozostałych zakładów.

Sprawdź także jak bukmacherzy ustalają kursy dla swoich zakładów!

Szukasz bukmachera dla siebie? Sprawdź STS

STS to lider rynku zakładów sportowych w Polsce. Rejestrując się w STS za pośrednictwem naszej strony otrzymasz unikalny pakiet bonusów, w tym zakład bez ryzyka oraz freebet.

STS

97/100
  • Legalny bukmacher PL
  • Sprawdzone i zweryfikowane 8 grudnia 2023
  • Najwyższa oferta na rynku z kodem GOAL
  • Sponsor reprezentacji Polski

Lider polskiego rynku legalnych bukmacherów

Zakłady bukmacherskie STS to jedna z najstarszych firm bukmacherskich w Polsce. Zdaniem wielu użytkowników i ekspertów jest to najlepszy bukmacher obecny na polskim rynku. STS posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów zarówno przez sieć puntów stacjonarnych jak i online.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Najczęściej zadawane pytania o cash out

Kiedy najlepiej skorzystać z cash out?

Jeśli mecz idzie po Twojej myśli, jednak w dalszej części spotkania może jeszcze wiele się zmienić, jest to dużo bezpieczniejsza opcja niż czekanie do końca rozgrywki. Cash out jest przydatny również, kiedy nie idzie po Twojej myśli, co pozwala na zminimalizowanie strat.

Którzy bukmacherzy oferują cash out?

Funkcja cash out jest dostępna u wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce.