Bramkarz PSG kontuzjowany

Keylor Navas
Pressfocus Na zdjęciu: Keylor Navas

Keylor Navas nie wyjechał na zgrupowanie Kostaryki. Paryscy lekarze zdiagnozowali u 34-latka zwichnięcie stawu łokciowego.

Czytaj dalej…

  • Keylor Navas doznał kontuzji po ostatnim spotkaniu ligowym z Angers (3:2)
  • Bramkarza czeka teraz przerwa od gry w piłkę
  • Stąd też po przerwie reprezentacyjnej między słupkami PSG na dłużej powinniśmy zobaczyć Donnarummę

Keylor Navas cierpi na uraz w stawie łokciowym

Kostarykańska Federacja Piłki Nożnej oficjalnie poinformowała, że Keylor Navas nie weźmie udziału w listopadowym zgrupowaniu kadry. Prawdopodobnie doświadczony bramkarz doznał urazu w stawie łokciowym. O wszystkim kadrowych lekarzy poinformowali medycy z Paryża.

Jeszcze w sobotę 34-latek rozgrywał mecz między słupkami PSG w starciu przeciwko Bordeaux (3:2). Podczas spotkania zderzył się z piłkarzem rywali, przez co ucierpiała jego ręka. Prawdopodobnie uraz nie jest zbyt poważny, natomiast francuscy dziennikarze z nad Sekwany piszą jedynie o zwichnięciu.

W takiej sytuacji Gianluigi Donnarumma powinien zająć miejsce w bramce zaraz po powrocie ze zgrupowania reprezentacji Włoch. Golkiper dołączył do Paris Sain-Germain zaraz po triumfie w mistrzostwach Europy. Dotychczas 21-latek odział koszulkę wicemistrzów Francji siedem razy. Z kolei w dwóch meczach zachował czyste konto. Z racji na rywalizację z Navasem nie może liczyć na regularne występy. Być może uraz Korsykańczyka nakłoni Mauricio Pochettino do zmiany nawyków w bramce.

Przeczytaj również: Leonardo wściekły z powodu wyjazdu Messiego i Pardesea na zgrupowanie reprezentacji

Komentarze