LE: Betis górą w hicie, Szymański z golem – podsumowanie 3. kolejki

Luiz Henrique
PressFocus Na zdjęciu: Luiz Henrique

O godzinie 21:00 rozegrano osiem ostatnich meczów trzeciej kolejki tegorocznej edycji Ligi Europy. Real Betis pokonał Romę po golu w końcówce, a Sebastian Szymański otworzył swój dorobek w europejskich pucharach. Prezentujemy wyniki i strzelców ostatnich meczów.

• O godzinie 21:00 rozegrano osiem spotkań 3. kolejki fazy grupowej Ligi Europy
  • Ważne zwycięstwa odnotowały, m.in., zespoły Arsenalu czy Betisu
  • Szymański strzelił bramkę dla Feyenoordu, a Kędziora zagrał w wyjściowym składzie Dynama Kijów. Zalewski wziął udział w porażce Romy z Betisem

Betis i Arsenal zwycięskie, grali Polacy – podsumowanie meczów Ligi Europy

Osiem ostatnich meczów trzeciej kolejki fazy grupowej Ligi Europy nie zawiodło. Arsenal bez problemów rozstrzelał Bodo/Glimt, a Real Betis wyszedł zwycięsko z hitowego pojedynku z AS Romą. Braga uległa u siebie Royale Union SG, za to domowe zwycięstwo odnieśli piłkarze Fenerbahce. Feyenoord z Sebastianem Szymańskim w składzie zremisował z Midtjylland, a Polak strzelił swoją debiutancką bramkę w tych rozgrywkach. Karabach rozbił w drugiej połowie Olympiakos, a Rennais pokonało Dynamo Kijów. Całe spotkanie rozegrał Tomasz Kędziora. Freiburg zaś w drugiej połowie znalazł sposób na obronę Nantes.