Ronaldo podzielił się radością po zwycięstwie Man Utd. “Cieszę się z gola. Trzy ważne punkty!”

Cristiano Ronaldo

Man Utd mierzył się w czwartkowy wieczór z Sheriffem Tyraspol w meczu drugiej kolejki fazy grupowej Ligi Europy. Angielski team przechyliła szalę zwycięstwa na swoją stronę (2:0), a jedną z bramek zdobył Cristiano Ronaldo. Portugalczyk po meczu podzielił się opinią na temat spotkania.

• Cristiano Ronaldo w czwartek przełamał się pod względem strzelania goli
  • 37-latek wpisał się na listę strzelców po uderzeniu z rzutu karnego
  • Doświadczony zawodnik popisał się mocnym strzałem w w środek bramki

Ronaldo z pierwszym golem w sezonie

Man Utd wrócił na ścieżkę zwycięstw po porażce z Realem Sociedad (0:1). Jednocześnie podopieczni Erika ten Hag znów zaczęli się liczyć w walce o awans do fazy pucharowej Europa League. Po tym starciu zespół z Old Trafford zaczął już przerwę reprezentacyjną, bo spotkanie Man Utd z Leeds United zostało przełożone.

Po zakończeniu czwartkowej potyczki na krótki komentarz w mediach społecznościowych pozwolił sobie natomiast Cristiano Ronaldo. Portugalczyk zdobył bramkę w 39. minucie, wykorzystując rzut karny.

“Cieszę się, że strzeliłem gola i pomogłem drużynie wygrać! Trzy ważne punkty! Dobra robota!” – napisał Portugalczyk na Twitterze.

Dla Cristiano Ronaldo czwartkowe trafienie było pierwszym w tej kampanii. Ogólnie w tym sezonie reprezentant Portugalii wystąpił łącznie w ośmiu spotkaniach. Piłkarz wróćił do Manchesteru United latem minionego roku, podpisując kontrakt do końca czerwca 2023 roku. Jednocześnie w umowie Ronaldo zawarta jest klauzula, umożliwiająca przedłużenie kontraktu o kolejne 12 miesięcy.