Komentator wierzy w sukces Rakowa. “Ma szansę sprawić olbrzymią niespodziankę”

"Raków Częstochowa ma szansę sprawić olbrzymią niespodziankę, bo Atalanta w ogóle nie wykorzystuje atutu własnego stadionu w ostatnich miesiącach. To nie jest strach tam zagrać" - mówi Mateusz Święcicki na antenie kanału "Meczyki.pl".

Raków Częstochowa
IMAGO / JAKUB ZIEMIANIN /400mm.pl/NEWSPIX.PL Na zdjęciu: Raków Częstochowa
  • Mateusz Święcicki podzielił się swoją opinią na temat meczu Rakowa Częstochowa z Atalantą
  • Zdaniem dziennikarza mistrzowie Polski mogą sprawić niespodziankę
  • “To nie jest strach tam zagrać” – mówi

Start już w czwartek

Już w najbliższy czwartek Raków Częstochowa rozpocznie wzmagania w ramach fazy grupowej Ligi Europy. Mistrzowie Polski w grupie zmierzą się z Atalantą, Sportingiem Lizbona oraz Sturmem Graz. Pierwszy mecz zaplanowany został we Włoszech, a dokładnie w Bergamo, gdzie gra Atalanta. “Medaliki” nie są faworytem tego starcia, ale zdaniem Mateusza Święcickiego mogą sprawić niespodziankę.

Raków Częstochowa ma szansę sprawić olbrzymią niespodziankę, bo Atalanta w ogóle nie wykorzystuje atutu własnego stadionu w ostatnich miesiącach. To nie jest strach tam zagrać – mówi dziennikarz na antenie kanału “Meczyki.pl”.

Atalanta ma jednak zdecydowanie więcej jakości piłkarskiej. Musisz więc zagrać bezbłędny mecz i mieć bramkarza w życiowej formie by osiągnąć dobry wynik – dodał.

Czytaj więcej: Wiceprezes PZPN się wygadał? “Należałoby wybierać pomiędzy nimi dwoma”

Komentarze