Lucas Vazquez bliski podjęcia decyzji w sprawie przyszłości

Lucas Vazquez skłania się ku przedłużeniu kontraktu z Realem Madryt. Prawy obrońca nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji, ale najprawdopodobniej zostanie w stolicy Hiszpanii na kolejny sezon - podaje Matteo Moretto z Relevo.com.

Lucas Vazquez
Obserwuj nas w
News Images LTD / Alamy Na zdjęciu: Lucas Vazquez

Vazquez skłania się ku przedłużeniu umowy z Realem

Lucas Vazquez, pomimo że rzadko wybiega w pierwszym składzie, to jest bardzo ważnym zawodnikiem w Realu Madryt. Prawy obrońca nigdy nie narzekał na swoją rolę, sumiennie trenuje i wchodzi na boisko, kiedy Carlo Ancelotti jest zmuszony do roszady. 32-latek może grać zarówno na prawym skrzydle, jak i boku obrony. Wszechstronność dziewięciokrotnego reprezentanta Hiszpanii jest niezwykle ceniona na Estadio Santiago Bernabeu.

Włodarze Królewskich najprawdopodobniej przedstawią Lucasowi Vazquezowi ofertę nowego kontraktu. Obecna umowa między stronami wygasa po zakończeniu aktualnego sezonu, czyli 30 czerwca 2024 roku. Jak poinformował Matteo Moretto na łamach hiszpańskiego portalu “Relevo.com”, prawy obrońca skłania się ku pozostaniu w stołecznym klubie, choć na jego ostateczną decyzję będziemy musieli jeszcze chwilę poczekać.

Wszystko więc wskazuje na to, że były zawodnik Espanyolu Barcelona będzie kontynuował swoją karierę w zespole Los Blancos. Lucas Vazquez w koszulce Realu Madryt rozegrał łącznie 342 spotkania, strzelił 34 bramki i zaliczył 61 asyst. Serwis “Transfermarkt” wycenia 32-letniego piłkarza na 5 mln euro.

Real powinien zatrzymać Vazqueza?

Tak, idealny zmiennik 73%
Nie, prezentuje za niski poziom 13%
Ciężko powiedzieć 13%
15+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Tak, idealny zmiennik
  • Nie, prezentuje za niski poziom
  • Ciężko powiedzieć

Komentarze