Michał Probierz w przerwie meczu z Walią: Wyjść i im w********ć

Mecz reprezentacji Polski z Walią w finale baraży o awans na Mistrzostwa Europy przejdzie do historii polskiej piłki. Kanał Łączy Nas Piłka na YouTube udostępnił nagranie z szatni, które odsłania kulisy wydarzeń w przerwie meczu. W filmie zobaczyliśmy jak żywiołowo i energicznie Michał Probierz motywował swój zespół.

Michał Probierz
Obserwuj nas w
SOPA Images Limited / Alamy Stock Photo Na zdjęciu: Michał Probierz
  • Michał Probierz w przerwie meczu z Walią żywiołowo motywował swoich podopiecznych
  • Kulisy z szatni reprezentacji Polski udostępniono na kanale Łączy Nas Piłka na YouTube
  • Selekcjoner naszej wiary przykładał dużą wagę do wiary we własne umiejętności

Płomienna motywacja Michała Probierza w przerwie meczu

Michał Probierz, gdy przejął stery reprezentacji Polski, przywrócił ku uciesze kibiców biało-czerwonych vlogi m.in. z szatni przed, w przerwie i po meczu. W ostatnim filmie udostępnionym przez Łączy Nas Piłka na YouTube możemy od kulis zobaczyć, jak wyglądało finałowe spotkanie baraży z Walią.

Na szczególną uwagę zasługuje fragment z szatni podczas przerwy, gdy selekcjoner reprezentacji w szaleńczy, ale w pozytywnym znaczeniu tego słowa motywował kadrowiczów przed drugą połową. Michał Probierz uwagę zwrócił przede wszystkim na wiarę w siebie oraz odpowiednie przygotowanie.

Trzeba wyjść na boisko k***a i zmieść ich! Pewności siebie, nie obawiać się, grać. Jeszcze więcej wiary, jest moc w nas. Widać to! Przyjechaliśmy do Walii k***a i gramy jak u siebie! – motywował naszych reprezentantów Michał Probierz w przerwie meczu z Walią.

Jesteście przygotowani, jesteście mocni, jesteście silni! Wyjść na to boisko i im w*****ć! – krzyczał selekcjoner reprezentacji w szatni.

Komentarze