Probierz obserwuje piłkarza Puszczy. Zdradził, którego

Michał Probierz prowadzi szerokie obserwacje przed powołaniami na marcowe zgrupowanie. W rozmowie z Tomaszem Ćwiąkałą przyznał, że zainteresował go Wojciech Hajda z Puszczy Niepołomice.

Michał Probierz
Obserwuj nas w
fot. Imago/Newspix Na zdjęciu: Michał Probierz
  • Michał Probierz przygotowuje się do marcowych baraży o Euro
  • Selekcjoner obserwuje wielu piłkarzy, w tym również z Ekstraklasy
  • Jego uwagę przykuł między innymi Wojciech Hajda z Puszczy Niepołomice

Probierz zainteresował się piłkarzem Puszczy

Puszcza Niepołomice minionego lata świętowała historyczny awans do Ekstraklasy. W elicie radzi sobie powyżej oczekiwań, gdyż spośród trzech beniaminków osiąga najlepsze wyniki. Na dodatek, coraz głośniej robi się o jej piłkarzach. Podczas jednej z konferencji Tomasz Tułacz przyznał, że Michał Probierz obserwował jednego z graczy beniaminka, natomiast personaliów nie zdradził.

W mediach nie zabrakło sugestii, kim mógłby być ten szczęściarz, rozważany w kontekście powołania do seniorskiej reprezentacji Polski. Wiadomo było tylko, że chodzi o jednego z młodszych zawodników.

Z pomocą przybył sam Probierz, który w wywiadzie u Tomasza Ćwiąkały zdradził, że obserwował 23-letniego Wojciecha Hajdę. Środkowy pomocnik zaliczył w tym sezonie 23 występy we wszystkich rozgrywkach, notując asystę.

Nie jest tajemnicą, że Probierz wciąż szuka rozwiązań, zarówno w defensywie, jak i środku pola. Nie boi się przy tym stawiać na piłkarzy z Ekstraklasy, co pokazał już przy okazji dwóch poprzednich zgrupowań.

Zobacz również: Kapitan Widzewa przeprasza za swój wpis. “Nie zdawałem sobie z tego sprawy”

Komentarze