Media: Wiadomo, kto skomentuje mecze Polaków na Euro 2024. Zapadła decyzja!

Reprezentacja Polski w czerwcu rozpocznie zmagania na Euro 2024. Przegląd Sportowy Onet ujawnił, kto skomentuje mecze Biało-czerwonych.

Dariusz Szpakowski i Mateusz Borek
Obserwuj nas w
Zuma Press / NurPhoto SRL / Alamy Na zdjęciu: Dariusz Szpakowski i Mateusz Borek

Komentatorzy, którzy skomentują mecze na Euro 2024

Reprezentacja Polski wywalczyła awans na Euro 2024, pokonując w barażach Walię. Biało-czerwoni swój pierwszy mecz na turnieju rozegrają 16 czerwca, a rywalem będzie Holandia. W dwóch pozostałych spotkaniach grupowych drużyna Michała Probierza podejmie Austrię i Francję. Nie da się ukryć, że przed Polakami arcytrudne zadanie.

Ciekawą informacją, na którą często czekają kibice, jest to, kto skomentuje mecze reprezentacji Polski. TVP postanowiło wzmocnić swoją kadrę komentatorów na turniej. Według najnowszych doniesień przed mikrofonem zasiądą: Mateusz Borek, Jacek Laskowski, Dariusz Szpakowski, Mateusz Święcicki, Maciej Iwański, Sławomir Kwiatkowski oraz Michał Zawacki. Jednak nie każdy będzie miał okazję pracować przy meczach Polaków.

To oni skomentują mecze Polaków

Przegląd Sportowy Onet ujawnia, że grupowe mecze Biało-czerwonych skomentują trzy różne pary komentatorskie. Inauguracyjnym spotkaniem z Holandią mają się zająć Mateusz Borek i Robert Podoliński. Starcie przeciwko Austrii kibicom zrelacjonują Dariusz Szpakowski i Grzegorz Mielcarski. Natomiast kończący grupę pojedynek z Francją przypadnie Jackowi Laskowskiemu i Marcinowi Żewłakowowi.

Jeśli Polacy z powodzeniem przejdą zmagania grupowe, to zapadną kolejne decyzje. Na ten moment nie wiadomo, kto będzie dysponowany na fazę pucharową.

Czytaj dalej: Lewandowski zawalił Barcelonie awans? Polak surowo oceniony

Który duet komentatorski najbardziej do ciebie przemawia?

Borek, Podoliński 48%
Szpakowski, Mielcarski 43%
Laskowski, Żewłakow 10%
82+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Borek, Podoliński
  • Szpakowski, Mielcarski
  • Laskowski, Żewłakow

Komentarze