Piątek wrócił do kadry i komplementuje Probierza: Wszystkim to odpowiada

Już jutro reprezentacja Polski zagra z Estonią w półfinale baraży o Euro 2024 w Niemczach. Na ten mecz powołany do kadry został Krzysztof Piątek, który wraca do niej i chwali Michała Probierza za metody, jakie ten stosuje.

Krzysztof Piątek
Obserwuj nas w
IMAGO / LUKASZ GROCHALA/CYFRASPORT / NEWSPIX.PL Na zdjęciu: Krzysztof Piątek
  • Już w czwartek reprezentacja Polski rozpocznie walkę o Euro 2024
  • Wśród powołanych znalazł się Krzysztof Piątek
  • Napastnik odnalazł formę w Turcji i wraca do kadry po przerwie

Komplementy

Już jutro reprezentacja Polski rozpocznie walkę o kwalifikację na Euro 2024 w Niemczach. Pierwszym barażowym rywalem “Biało-Czerwonych” jest Estonia. Później, jeśli oczywiście uda się wygrać, zmierzymy się ze zwycięzcą pary Walia – Finlandia. W kadrze na te mecz znalazło się miejsce dla kilku nowych i paru dawno niewidzianych graczy. Wśród nich znalazł się Krzysztof Piątek, który ostatnio odnalazł formę strzelecką w Turcji, a teraz mówi o powrocie do kadry i współpracy z Michałem Probierzem.

POLECAMY TAKŻE

Michał Probierz jest bardzo dobrym psychologiem i dobrym fachowcem. Często rozmawia z piłkarzami, ale nie chodzi o to, jakie pytania zadaje, ale jak pracujemy. Wszystkim to odpowiada i miejmy nadzieję, że wstrzelimy się z formą – powiedział “Pio, Pio” w rozmowie ze “Sport.pl”.

Jestem w formie, jestem gotowy! W klubie gram regularnie, strzelam gole i mam nadzieję, że w reprezentacji też tak będzie – dodał.

Czytaj więcej: Probierz: od listopada sytuacja reprezentacji zmieniła się diametralnie

Komentarze