Ronaldo kontra Krychowiak. Hat-trick Portugalczyka, dwa razy z wolnego! [WIDEO]

W 26. kolejce Saudi Pro League doszło do starcia Abha Club z Al Nassr. Po 45 minutach ekipa fenomenalnego Cristiano Ronaldo wygrywała już 5:0. Grzegorz Krychowiak mógł "pochwalić się" tylko żółtą kartką.

Cristiano Ronaldo
SPP Sport Press Photo. / Alamy, Polsat Sport Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo
  • W 26. serii gier zmierzyły się ekipy Abha Club i Al Nassr
  • W składzie gospodarzy znalazł się Grzegorz Krychowiak, natomiast w wyjściowej jedenastce gości nie zabrakło Cristiano Ronaldo
  • Portugalczyk zanotował kapitalny występ i strzelił trzy gole

Krychowiak bez szans w starciu z Ronaldo. Co za mecz gwiazdy futbolu!

W planach Al Nassr i Cristiano Ronaldo znajdowało się zwycięstwo w rozgrywkach Saudi Pro League. Jednak Rycerze Nadżdy nie sprostali warunkom narzuconym przez Al-Hilal i po 25 meczach tracili do liderów aż 12 punktów. Wprawdzie do rozegrania zostało jeszcze kilka spotkań, ale wydaje się, że wyścig o tytuł już został zamknięty.

W 26. kolejce SPL Al Nassr mierzyło się na wyjeździe z Abha Club. To właśnie w tym klubie występuje Grzegorz Krychowiak. Były reprezentant Polski w starciu z Portugalczykiem nie miał nic do powiedzenia. Środkowy pomocnik w pierwszej połowie zapisał się tylko żółtą kartką.

Natomiast Ronaldo po 45 minutach miał na koncie… trzy gole i asystę. Dwa trafienia padły z rzutów wolnych. Pierwszą bramkę ze stojącej piłki 39-latek zdobył w 11. minucie, natomiast drugi raz pokonał golkipera dziesięć minut później.

Ronaldo skompletował hat-tricka w 42. minucie pokonując lobem wychodzącego z bramki Cipriana Tatarusanu. Do trzech goli gwiazda Al Nassr dorzuciła asystę przy trafieniu Abdulmajeeda Al Sulaiheema. Na drugą połowę 39-latek już nine wyszedł.