Piątek może zmienić klub. Zainteresowanie z popularnej ligi

Według informacji przekazanych przez Nicolò Schira, Krzysztof Piątek znalazł się w kręgu zainteresowań kilku klubów z Arabii Saudyjskiej. Nie wiadomo jednak, kto konkretnie jest zainteresowany 28-latkiem.

Krzysztof Piątek
Obserwuj nas w
Sipa US/Alamy Na zdjęciu: Krzysztof Piątek
  • Krzysztof Piątek w ostatnich miesiącach spisuje się całkiem dobrze
  • Napastnik wrócił do kadry oraz odpowiedniej dyspozycji strzeleckiej w klubie
  • Teraz 28-latkiem ma interesować się klika ekip z Saudi Pro League

Życiowa oferta

Krzysztof Piątek miał w swojej karierze kilka dość poważnych zakrętów. Napastnik przez ostatnie sezony stopniowo zjeżdżał z formą oraz przynależnością klubową. Wydawało się, że przenosiny do ligi tureckiej i Istanbulu Basaksehir są dla niego ostatnią szansą na utrzymanie się na jako takim poziomie w Europie. Po ponad pół roku wszystko wskazuje na to, że wraca powali na właściwą drogę. Piątek ma bowiem obecnie na swoim koncie 13 trafień.

To powoduje, że ponownie jego nazwisko wzbudza zainteresowanie. Według informacji przekazanych przez Nicolò Schira na platformie X (dawniej Twitter), reprezentantem Polski interesuje się klika klubów z Arabii Saudysjkiej. Ceniony dziennikarz nie ujawnił jednak o kogo konkretnie chodzi. Wiadomo jednak, że oferta z Saudi Pro League z pewnością byłaby dla 28-latka tą życiową. Dotychczasowy kontrakt Piątka z Basaksehirem obozuje do końca czerwca 2026 roku.

Czytaj więcej: Media wytykają Kiwiorowi błędy. Niskie noty za mecz z Man City

Komentarze