Dobre wieści dla reprezentacji Polski. Ewentualny rywal mocno osłabiony

Aaron Ramsey, kapitan reprezentacji Walii nie będzie mógł wystąpić w marcowych barażach o udział w Euro 2024. Wszystko przez uraz pomocnika. To dla naszej kadry dobra informacja, bowiem Walia może być naszym rywalem w finale.

Aaron Ramsey
Obserwuj nas w
IMAGO / PA Images / Bradley Collyer Na zdjęciu: Aaron Ramsey
  • Reprezentacja Walii do baraży o Euro 2024 będzie przystępować osłabiona
  • Wszystko przez kontuzję Aarona Ramseya, kapitana kadry
  • Walijczycy mogą być rywalem naszej ekipy w finale baraży

Osłabienie

Coraz większymi krokami zbliżają się baraże o udział w Euro 2024. Reprezentacja Polski zmierzy się w nich z Estonią. Później, oczywiście jeśli uda nam się wygrać czeka nas potyczka ze zwycięzcą pary Walia – Finlandia. Najtrudniejszym rywalem wydaje się być ekipa z Wysp Brytyjskich i to oni są stawiani w roli faworyta do kwalifikacji na turniej w Niemczach.

Jednak ostatnie okoliczności sprzyjają temu, aby zwiększyć swoje szansę na wygranie tego cyklu barażowego. Wszystko bowiem przez fakt, że kapitan reprezentacji Walii, a zarazem jeden z kluczowych graczy środka pola Aarona Ramseya jest kontuzjowany. Były gracz Arsenalu, a obecnie Cardiff City zmaga się urazem ścięgna, co potwierdziło BBC. Tego typu kontuzja wyklucza go z gry na miesiąc, a być może nawet i na nieco dłużej.

Półfinał baraży zaplanowano na 21 marca. Z kolei finał, który zdecyduje o ostatecznym kształcie uczestników Euro zostanie rozegrany pięć dni później.

Czytaj więcej: Koszmarny start Legii z Molde. Szybko stracone gole [WIDEO]

Komentarze