Walkower w spotkaniu Piasta z Lechią. Kibice gości uniemożliwili kontynuowanie gry

Mecz pomiędzy Piastem Gliwice a Lechią Gdańsk został przedwcześnie zakończony z powodu zachowania kibiców gości. Fani Biało-Zielonych wyrzucali na murawę race, co było podstawą do przerwania, a przy ponownej takiej sytuacji przedwczesnego zakończenia spotkania.

Piast Gliwice - Lechia Gdańsk
PressFocus Na zdjęciu: Piast Gliwice - Lechia Gdańsk
  • Mecz Piasta Gliwice z Lechią Gdańsk zakończył się walkowerem dla gospodarzy
  • Kibice gości wyrzucili kilka rac na murawę i nie reagowali na upomnienia sędziego
  • Biało-Zieloni od kilku kolejek nie mieli już nawet matematycznych szans na utrzymanie

Smutne obrazki na pożegnanie Lechii z Ekstraklasą

Lechia Gdańsk na pożegnanie z Ekstraklasą mierzyła się na wyjeździe z Piastem Gliwice. Budowlani w 30. minucie rywalizacji za sprawą bramki Marco Terrazzino objęli nawet prowadzenie. Ich radość nie trwała jednak długo, bo mecz zakończył się przedwcześnie zwycięstwem gospodarzy po walkowerze.

Arbiter Marcin Kochanek w 66. minucie przerwał spotkanie, ponieważ kibice gości zaczęli rzucać race na boisko. Próbowano wznowić mecz, fanów uspokoić chciał Dusan Kuciak, ale sytuacja się powtórzyła i sędzia nie miał wyboru – przedwcześnie zakończył zawody, a PZPN przyzna walkower Piastunkom.

Zrobiliście w klubie chlew, teraz czas na trybun gniew – taki transparent przygotowali kibice Lechii Gdańsk. Biało-Zieloni w przyszłym sezonie będą rywalizowali na poziomie Fortuna 1 Ligi.

Komentarze