Puszcza Niepołomice wygrywa z Lechem Poznań [WIDEO]

Puszcza Niepołomice podejmowała w sobotnie popołudnie Lecha Poznań w 28. kolejce PKO Ekstraklasy. Już w 6. minucie bramkę dla gospodarzy zdobył Jordan Majchrzak.

Piłkarze Puszczy Niepołomice
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Piłkarze Puszczy Niepołomice
  • Puszcza Niepołomice mierzyła się z Lechem Poznań
  • Gospodarze potrzebowali zaledwie siedmiu minut, by prowadzić z Kolejorzem
  • Do siatki trafili Jordan Majchrzak oraz Artur Craciun

Jordan Majchrzak z szybkim trafieniem

Lech Poznań przed 28. kolejką PKO Ekstraklasy zajmował trzecie miejsce i przystępował do starcia z Puszczą Niepołomice po ważnym zwycięstwie nad Pogonią Szczecin. Tymczasem beniaminek nie wygrał żadnego meczu w tym roku i jest wplątany w walkę o utrzymanie w piłkarskiej elicie.

POLECAMY TAKŻE

Gospodarze nie zamierzali oddawać pola wyżej notowanemu rywalowi. Już w szóstej minucie Kamil Zapolnik dograł piłkę do Wojciecha Hajdy, a jego strzał obronił Bartosz Mrozek, lecz przy dobitce Jordana Majchrzaka był bezradny.

W 23. minucie Jakub Serafin dograł z rzutu wolnego na głowę Artura Craciuna i Mołdawianin strzelił siódmego gola w obecnym sezonie.

Lech Poznań stać było tylko na honorowe trafienie w 87. minucie. Filip Marchwiński trochę przypadkowo dograł do Mikaela Ishaka, który zmniejszył rozmiary porażki. Tym samym Puszcza dzięki zwycięstwo nie znajduje się w strefie spadkowej.

Komentarze