Podolski nie gryzł się w język. “Boje się o przyszły sezon”

Lukas Podolski nie miał powodów do radości po spotkaniu Górnika Zabrze z Legią Warszawa w ramach 26. kolejki PKO Ekstraklasy. Zawodnik 14-krotnego mistrza Polski kolejny raz nie gryzł się w język. Tym razem 38-latek udzielił wywiadu stacji CANAL+ Sport w audycji "Liga+ Extra".

Lukas Podolski
Obserwuj nas w
fot. Sipa US / Alamy Na zdjęciu: Lukas Podolski
  • Górnik Zabrze wciąż nie ma nowego prezesa i dyrektora sportowego
  • Swoje zdanie w sprawie wyraził Lukas Podolski, udzielając wywiadu CANAL+ Sport w programie “Liga+ Extra”
  • Mimo różnych niedociągnięć w klubie z Roosevelta, to drużyna spisuje się całkiem nieźle, mając na swoim koncie aktualnie 39 punktów

Lukas Podolski o organizacji w Górniku Zabrze

Lukas Podolski w tym sezonie wystąpił w 20 spotkaniach, notując w nich trzy trafienia i trzy asysty. Swojej bramki piłkarz nie zdobył jednak w starciu Górnika Zabrze z Legią Warszawa (1:3). Tymczasem po meczu zawodnik odniósł się do sytuacji 14-krotnego mistrza Polski.

– Grałem w wielkich klubach i to jest normalne, że tam jest zarząd, dyrektor i ludzie, którzy znają się na piłce. Nie wiem, czy w Polsce to jest normalne, czy ja mam może inne oczekiwanie – mówił Podolski w audycji “Liga+ Extra” na antenie CANAL+ Sport.

– Boje się o przyszły sezon. Tak nie da się pracować, musimy inaczej do tego podejść – dodał zawodnik.

Podolski ma kontrakt ważny z Górnikiem do końca czerwca 2025 roku. W trakcie swojej kariery piłkarskiej 38-latek zaliczył 130 występów w drużynie narodowej.

Czytaj więcej: Wystarczył jeden błąd. Górnik w opałach tuż przed przerwą [WIDEO]

Komentarze