Młody pomocnik został obdarzony kredytem zaufania przez Stal Mielec

Stal Mielec poinformowała w oficjalnym komunikacie o przedłużeniu kontraktu z Przemysławem Majem. Zawodnik związał swoją przyszłość z Biało-niebieskimi do końca czerwca 2024 roku z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

Przemysław Maj
fot. PressFocus Na zdjęciu: Przemysław Maj
  • Stal Mielec ogłosiła, że przedłużyła umowę z jednym z pomocników
  • Nowy kontrakt z Biało-niebieskimi parafował Przemysław Maj
  • Urodzony w Rzeszowie zawodnik jak na razie rozegrał 10 meczów w Ekstraklasie

Przemysław Maj na dłużej w Stali

Stal Mielec długo zwlekała z przekazaniem informacji na temat przyszłości Przemysława Maja. Tak naprawdę umowa piłkarza z Biało-niebieskimi wygasłą z końcem czerwca tego roku. Ostatecznie zawodnik może być spokojny co najmniej przez rok o swoją przyszłość.

“Przemysław Maj zostaje w drużynie PGE FKS Stali Mielec. Kontrakt z zawodnikiem został podpisany na rok z opcją przedłużenia o kolejny sezon przez klub” – brzmi wiadomość opublikowana przez biuro prasowe klubu z Mielca.

Maj w rundzie wiosennej kampanii 2022/2023 bronił barw Ruchu Chorzów na zasadzie wypożyczenia. Czasu jednak nie może zaliczyć do udanych, bo przez długi czas był wyłączony z gry z powodu kontuzji. Po ogłoszeniu informacji o nowym kontrakcie w Stali piłkarz nie krył zadowolenia.

– Bardzo się cieszę, że nadal będę reprezentował biało-niebieskie barwy PGE FKS Stali Mielec. Dziękuję zarządowi i sztabowi szkoleniowemu za zaufanie. Zrobię wszystko, aby dać wiele radości naszym kibicom i wykorzystać otrzymaną szansę – przekazał piłkarz cytowany przez oficjalną stronę internetową mielczan.

Czytaj więcej: Ruch znów nie znalazł panaceum na Piasta

Komentarze