Media: Cracovia wybrała nowego trenera. Zaskakująca ruch Pasów

Cracovia zdecydowała się nie przedłużać wygasającego po sezonie kontraktu z Jackiem Zielińskim, a nowym trenerem Pasów w przyszłych rozgrywkach może zostać Dawid Szulczek, obecny szkoleniowiec Warty Poznań, donosi serwis WP SportoweFakty.

Piłkarze Cracovii
Obserwuj nas w
IMAGO / Konrad Swierad Na zdjęciu: Piłkarze Cracovii
  • Zieliński odejdzie po sezonie z Cracovii
  • Pasy wybrały już nowego szkoleniowca
  • Ma nim zostać Dawid Szulczek

Zieliński odejdzie z Cracovii po sezonie

Prezes Cracovii Mateusz Dróżdż w wywiadach przekonuje, że przyszłość Jacka Zielińskiego pozostaje otwarta, a wszystko zdeterminują wyniki, jakie zespół osiągnie w trwających rozgrywkach. Jednak zdaniem WP SportoweFakty jego los jest przesądzony, bowiem Pasy podjęły już decyzję i nie zamierzają podpisywać z nim nowej umowy.

Co więcej, Cracovia wytypowała już nowego trenera, którym od przyszłego sezonu ma zostać Dawid Szulczek. – Według naszych informacji, angaż 34-latka przy Kałuży 1 jest na ostatniej prostej – czytamy na stronie WP SportoweFakty.

Dawid Szulczek dał się poznać jako znakomity fachowiec pracując w Warcie Poznań, gdzie jak na możliwości klubu osiągał bardzo dobre wyniki zajmując w poprzednich dwóch sezonach odpowiednio 11. i 7. miejsce w tabeli. Mimo młodego, jak na trenera wieku, ma już spore doświadczenie. Jego umowa wygasa po sezonie, a już od pewnego czasu pojawiały się spekulacje, że może opuścić klub.

Zobacz również: Spalletti zwraca uwagę na problem wśród reprezentantów Włoch. Są uzależnieni

Komentarze