Odbierz dzisiaj zakład bez ryzyka 100 zł w STS. Oglądaj mecze za darmo

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Na zdjęciu: STS Zakłady Bukmacherskie

Mistrzostwa świata w Katarze zbliżają się wielkimi krokami, ale zanim to nastąpi, czekają nas jeszcze emocje w europejskich pucharach oraz rozgrywkach ligowych. To świetna okazja do skorzystania z zakładu bez ryzyka do 100 zł, który oferuje STS. Sprawdź warunki jego otrzymania.

Odbierz DZISIAJ zakład bez ryzyka do 100 zł

Cashback 100 zł w STS

W tym tygodniu rozstrzygnięta zostanie rywalizacja w fazach grupowej europejskich pucharów. Szczególnie ciekawie zapowiada się rywalizacja w Lidze Mistrzów, ale emocji nie powinno również zabraknąć w spotkaniach Ligi Europy i Ligi Konferencji Europy. W ostatnich z wymienionych rozgrywek cały czas walczy Lech Poznań, który w czwartek czeka potyczka z Villarreal.

Mistrzostwa świata w Katarze rozpoczną się 20 listopada, ale do tego czasu rozegrane zostaną jeszcze po dwie kolejki w najważniejszych europejskich ligach. Każdy klub chce jak najlepiej zakończyć rywalizację przed mundialem i w spokoju udać się na mundialową przerwę.

Przy okazji zbliżających się spotkań warto wykorzystać zakład bez ryzyka do 100 zł w STS, który otrzymamy rejestrując konto z kodem promocyjnym GOAL. Zakład bez ryzyka jest swoistym ubezpieczeniem pierwszego postawionego zakładu. Jeżeli zagrany kupon okaże się przegrany, otrzymasz zwrot postawionych środków pomniejszych o podatek. Tym samym niewiele ryzykujesz. Jak odebrać zakład bez ryzyka w STS?

  1. Zarejestruj konto w STS z kodem promocyjnym GOAL
  2. Dokonaj pierwszego depozytu
  3. Twój pierwszy postawiony kupon będzie ubezpieczony cashbackiem do 100 zł

To jednak nie wszystko. Rejestracja konta z kodem promocyjnym GOAL pozwala na skorzystanie także z bonusu 100% do 300 zł od pierwszego depozytu.

Oglądaj mecze za darmo w STS

Rejestrując konto w STS uzyskujesz również możliwość oglądania zupełnie za darmo meczów kilku czołowych europejskich lig. W usłudze STS TV obejrzymy między innymi wszystkie ligowe spotkania Barcelony, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem po przenosinach do stolicy Katalonii Roberta Lewandowskiego. To jednak nie wszystko. W STS TV znajdziemy również mecze Serie A, Bundesligi czy Ligue 1.

Jakie warunki należy spełnić, aby mieć dostęp do darmowych transmisji?

  1. Zarejestruj konto w STS z kodem promocyjnym GOAL
  2. Dokonaj pierwszego depozytu
  3. Zagraj dowolny zakład w ciągu 24 godzin przed meczem

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze