Zakład bez ryzyka do 250 zł w Totalbet

Na zdjęciu:

Tylko w ten weekend korzystając z kodu promocyjnego GOAL odbierzesz w Totalbet zakład bez ryzyka do kwoty 250 złotych.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

 • W niedzielę czekają nas m.in. mecze Bayer – Bayern, Legia – Lech i Juventus – Roma.
 • Dzięki promocji przygotowanej przez Totalbet, użytkownicy naszego serwisu mogą postawić pierwszy zakład bez ryzyka do kwoty 250 zł.
 • Sprawdź jak skorzystać z promocji i jak oglądać za darmo mecze Bundesligi w Totalbet.

Totalbet: Zakład bez ryzyka 250 zł z kodem GOAL

Totalbet zakłady bukmacherskie oferuje szereg bonusów powitalnych dla nowych użytkowników. Bukmacher ten proponuje bonus 100 procent od pierwszej wpłaty aż do kwoty 5000 złotych oraz dwa darmowe zakłady (freebety) o wartości 40 złotych dostępne po dokonaniu pełnej rejestracji konta.

To oferta skierowana do wszystkich nowych użytkowników, ale to nie wszystko! Rejestrując konto w Totalbet z naszym kodem promocyjnym GOAL otrzymasz też zakład bez ryzyka do 250 złotych. Co ważne, w przypadku niepowodzenia, postawiona kwota wraca na konto gracza i można ją wypłacić (odejmowany jest jedynie podatek). Jak skorzystać z promocji?

 1. Zarejestruj się w Totalbet podając kod promocyjny GOAL w dniach 15-17 października.
 2. Wpłać depozyt i dokonaj pierwszego zakładu pojedynczego lub z dwoma zdarzeniami na kuponie. Będzie on zakładem bez ryzyka.
 3. Minimalna kwota zakładu to 1 zł, natomiast maksymalna kwota nie jest ograniczona. Pamiętaj jednak, że maksymalny zwrot wynosi 250 zł (przy zakładzie na min. kwotę 284 zł)
 4. Jeśli zakład okaże się przegrany to otrzymasz zwrot postawionej kwoty na konto depozytowe (minus podatek i maksymalnie do 250 zł). Zwrot możesz wypłacić po dokonaniu pełnej rejestracji konta.

Szczegółowy regulamin promocji i odpowiedź na najczęściej zadawane pytania, znajdziesz na stronie Totalbet. Zakładając konto w Totalbet w ten weekend dzięki skorzystaniu z kodu promocyjnego GOAL otrzymasz:

 • zakład bez ryzyka do 250 zł (ze zwrotem na konto depozytowe)
 • freebet 20 zł za dokonanie pełnej rejestracji (weryfikacja konta)
 • freebety o łącznej wartości 20 zł za pierwszy depozyt, pierwszy zakład, udzielenie zgód marketingowych i pierwszy zakład na sporty wirtualne
 • bonus 100 procent od pierwszego depozytu
Zakład bez ryzyka do 250zł. Wygrana albo zwrot na depozyt!
Bukmacher z najwyższym bonusem
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Transmisje z Bundesligi w Totalbet

Na stronie i w aplikacji Totalbet możesz oglądać za darmo transmisje z meczów Bundesligi. Aby mieć dostęp do transmisji trzeba posiadać środki na koncie depozytowym u bukmachera. To jedyny warunek.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze