Walia – Dania: wyższe kursy i promocje w Betfan

Kibice reprezentacji Danii
Kibice reprezentacji Danii PressFocus

Sobota upłynie pod znakiem pierwszych spotkań 1/8 finału Euro 2020, które wyłonią pierwszych dwóch ćwierćfinalistów turnieju. Jako pierwsi na murawę wybiegną reprezentanci Walii i Danii. Faworytem meczu są podopieczni Kaspera Hjumlanda. Z okazji tego starcia atrakcyjne promocje przygotował bukmacher BETFAN.

Spotkanie Walia – Dania rozegrane zostanie na Johan Cruyff Arena w Amsterdamie. Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi w sobotę (26 czerwca) o godzinie 18:00. Na papierze faworytem tego spotkania są Duńczycy, ale ich rywale zrobią wszystko, aby pokrzyżować im plany. Walia była rewelacją poprzednich Mistrzostw Europy, docierając we Francji aż do półfinału. Zespół Kaspera Hjumlanda nie może więc w żadnym wypadku lekceważyć swojego przeciwnika.

W standardowej ofercie Betfan zakłady bukmacherskie kursy na to spotkanie kształtują się obecnie następująco: wygrana Walii – 4.75, remis 3.15, wygrana Danii – 1.91. Bukmacher przygotował jednak dwie bardzo atrakcyjne propozycje dla swoich klientów. Pierwsza z nich do podwyższony do 2.00 kurs na zwycięstwo Danii w ramach “Matchday Boost”.

Betfan kod promocyjny gwarantujący bonus 1650 zł to GOALBONUS.

Betfan
2.00
wygrana Danii

Dania górą w promocji Betfan

Druga promocja kryje się pod nazwą “Dania guuurom”. Korzystając z nich każdy zakład postawiony na wygraną reprezentacji Danii zostanie rozliczony jako wygrany, bez względu na to jakie rozstrzygnięcie zapadnie ma murawę. Aby skorzystać z tej oferty należy zawrzeć kupon z co najmniej 4 zdarzeniami z łącznym kursem m.in. 5.50 za kwotę dokładnie 69 lub 299 złotych. Kupon musi zawierać zakład nad zwycięstwo Danii z oferty zakładów specjalnych. Szczegóły promocji znajdziecie na stronie bukmachera.

Zakład bez ryzyka do 600zł
Poleca Mariusz Pudzianowski
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

To jednak nie wszystko. Rejestrując na stronie Betfan konto z kodem promocyjnym GOALBONUS otrzymasz EURO freebet o wartości 50 zł (warunkiem jest dokonanie depozytu na kwotę co najmniej 50 złotych), a także będzie miał możliwość skorzystania z zakładu bez ryzyka aż do 600 złotych.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze