High League 4: Gdzie obstawiać? Typy, kursy i karta walk

Artur Szpilka
Pressfocus Na zdjęciu: Artur Szpilka

Zdaje się, że ledwo co byliśmy świadkami gali HIGH League 3, a tu już zbliża się kolejna edycja. W sobotę 17 września na kolejnej edycji gali High League 4 w walce wieczoru zmierzą się Natsu i Lexy Chaplin, choć wielkie emocje generuje również pojedynek Artura Szpilki z Denisem Załęckim. Organizatorzy zapowiadają nam wielkie show. Czy tak będzie? Przekonamy się o tym już w najbliższą sobotę.

 • 17 września w sobotę w Arenie Gliwice odbędzie się gala High League 4
 • Możliwość obstawiania walk tej federacji na wyłączność posiada bukmacher Fortuna, który jest sponsorem federacji
 • Podajemy typy na walki oraz podpowiadamy jak odebrać zakład bez ryzyka na High League 4

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Zakład bez ryzyka do 600zł + freebety 30zł
Jeden z liderów rynku
+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg

Obstawianie walk High League 4

Jak zapewne już wiecie, obstawianie High League jest możliwe tylko u bukmachera Fortuna. Posiada on na wyłączność prawa do oferty na walki z tego eventu. Oferta zakładów na High League 4 jest szeroka w porównaniu do innych gal freak fight. Wybór typów, które warto zagrać, wymagać może z tego względu nieco lepszego ich przeanalizowania. Dotyczy to przede wszystkim pojedynku Artura Szpilki z Denisem Załęcki, który figuruje na stronie wydarzenia jako co-main event. Zawodnicy są ze sobą skonfliktowani, a do mediów dotarła informacja, że Załęcki do pojedynku przystąpi z kontuzją więzadeł. 

Zacznijmy jednak od tego, kiedy i gdzie odbędzie się to fantastycznie zapowiadające się wydarzenie. Galę High League 4 zaplanowano na sobotę 17 września. Ma ona rozpocząć się o godzinie 20:00. Jako miejsce starć tym razem wybrano Arenę Gliwice. Oznacza to że gala po raz pierwszy odbędzie się na Śląsku.

High League 4 bukmacher. Kod promocyjny

Sponsorem federacji High League jest bukmacher Fortuna. Oprócz szerokiej oferty zakładów na sobotnią galę, daje też nowym klientom pakiet powitalny, w skład którego wchodzą:

 • zakładu bez ryzyka do 600 zł
 • darmowego zakładu (freebet) o wartości 20 zł
 • bonus 100% od 2. dezpozytu do kwoty 2100 zł

Jak odebrać freebet od bukmachera? Załóż konto w Fortunie podając kod promocyjny GOAL, a darmowy zakład otrzymasz za ukończenie pełnej rejestracji.

High League 4: kto będzie walczył? Karta walk

Jako walkę wieczoru podczas gali High League 4 zapowiedziano pojedynek Natalii “Natsu” Karczmarczyk z Lexy Chaplin, ale nie mniejsze emocje wzbudza starcie Artura Szpilki z Denisem Załęckim. Były polski pięściarz przerzucił się z boksu na KSW i po raz pierwszy stoczy pojedynek na evencie typu freak fight. Kibice z zainteresowaniem śledzili konferencje prasowe a także konflikt, jaki w ostatnich tygodniach narastał między dwoma fighterami. 

Grono uczestników biorących udział w gali jest wyjątkowo duże i nie brakuje w nim znanych nazwisk. Poza wspomnianymi już uczestnikami i uczestniczkami, pojedynki stoczą również między innymi dwa niskorośli zawodnicy – Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski i Salim Chiboub, a także Amadeusz “Ferrari” Roślik z Pawłem “Scarface” Bombą. Ferrari już na kilka dni przed wydarzeniem stał się bohaterem skandalu, kiedy zaatakował znienacka udzielającego na ściance wywiadu uczestnika konferencji prasowej. Poniżej pełna karta walk:

 • Natalia “Natsu” Karczmarczyk vs Lexy Chaplin – o pas mistrzowski
 • Artur “Szpila” Szpilka vs Denis “Bad Boy” Załęcki
 • Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski vs Salim Chiboub – o pas mistrzowski
 • Amadeusz “Ferrari” Roślik vs Paweł “Scarface” Bomba
 • Maja Staśko vs Ewa “Mrs. Honey” Wyszatycka
 • Jakub Nowaczkiewicz vs Cezary “Czaro” Nykiel
 • Jakub “Holak” Krawczyk-Holak vs Jakub “Kubx” Świtała
 • Jose “Josef Bratan” Simao vs Krystian “Macias” Maciaszczyk – K-1 w małych rękawicach
 • Konrad Karwat vs Radosław Słodkiewicz

High League 4 zakłady bukmacherskie

Bukmacher Fortuna specjalnie na okazję gali High League 4 przygotował dla nas szeroką i atrakcyjną ofertę na wszystkie walki. Zapewnia on zarówno atrakcyjne kursy, jak i przejrzyste zasady rozstrzygania poszczególnych wydarzeń. Poza tym Fortuna przygotowała dla nas specjalny poradnik dotyczący tego, jak obstawiać walki na High League 4. Dzięki temu nawet nowi użytkownicy nie powinni mieć problemu z założeniem konta i przygotowaniem satysfakcjonującego kuponu. Na sobotniej gali czeka nas wiele pasjonująco zapowiadających się starć, abstrahując nawet od walki wieczoru między Natsu i Lexy.

High League 4 kursy bukmacherskie

Wiele pojedynków w trakcie najbliższej gali High League posiada wyraźnych faworytów, Tak jest w przypadku walki wieczoru między Natsu i Lexy, a także co-main eventu Szpilka vs Załęcki. Jeśli chodzi o starcie pań, bukmacher Fortuna niższy kurs oferuje na wygraną Lexy – 1.43. Typ na zwycięstwo Natsu to już 2.58. Podobna dysproporcja jest w kursach na drugą walkę wieczoru. Zdecydowanym faworytem jest bardziej doświadczony Artur Szpilka, na którego linia wynosi 1.40. Stawiając na zwycięstwo jego rywala możemy spodziewać się kursu w granicach 2.68.

Spore emocje związane między innymi z kontrowersjami wokół obu zawodników towarzyszą walce Amadeusza ” Ferari” Roślika z Pawłem “Scarface” Bombą. Faworytem jest Ferari. Kurs na jego zwycięstwo wynosi 1.53, natomiast na jego rywala aż 2.31. Związane jest to przede wszystkim z większym doświadczeniem i lepszym bilansem Amadeusza Roślika.

Typy na High League 4

Uwaga kibiców skierowana w sobotę będzie przede wszystkim na walkę wieczoru, w której zmierzą się Natalia “Natsu” Kaczmarczyk i Lexy Chaplin. Natsu ma za sobą do tej pory jedną walkę freakfightową, którą stoczyła podczas pierwszej edycji High League. Od tamtej pory upłynęło już jednak sporo czasu, a jej rywalka nie próżnowała. Lexy wygrała swoją ostatnią walkę z Agatą Fąk, a jej forma prezentuje się naprawdę przyzwoicie. Do tego może pochwalić się dużo lepszymi warunkami fizycznymi – jest wyższa aż o 10 centymetrów i cięższa. Ma również większy zasięg ramion. Spodziewamy się, że na gali High League 4 pas mistrzowski wagi muszej, którego właścicielką jest Natalia Kaczmarczyk zmieni właścicielkę. Nasz typ: 2. zawodnik wygra na punkty lub przez techniczną decyzję z kursem 2.70. 

Poza starciem o pas mistrzowski wagi muszej wśród kobiet, mocno frapuje nas wynik starcia Artura Szpilki z Denisem Załęckim. Rywal byłego pięściarza zdradził, że do walki będzie przystępował z kontuzją więzadeł. To z góry stawia go na pozycji przegranej. Artur Szpilka to doświadczony zawodowiec, który do tej pory stoczył w formule MMA jedną walkę. Ma jednak przewagę zarówno warunków fizycznych, jak i doświadczenia z walk bokserskich. Spodziewamy się, że walka zakończy się przed czasem, a Szpilka znokautuje rywala. Typ: 1. zawodnik wygra przed czasem z kursem 2.00.

High League 4 Fortuna – wyłączny bukmacher

Począwszy od pierwszej gali High League, ofertę zakładów na walki tej federacji na wyłączność posiada bukmacher Fortuna. Wydarzenie poza emocjonującymi pojedynkami oferuje o wiele więcej. Na galę składają się również liczne koncerty, dzięki czemu całość tworzy wspaniałe widowisko.

Pełna oferta zakładów prematch i live na walki High League jest dostępna wyłącznie w Fortunie, na stronie i w aplikacji mobilnej. Jak wspomnieliśmy, bukmacher przygotował także specjalny poradnik dla nowych użytkowników, z którego dowiedzieć się możemy, jak obstawiać pojedynki na galach High League.

Fortuna

Aż do 830 zł

Zakład bez ryzyka do 600zł + freebety 30zł

+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg
Bierz bonus od bukmachera!
Gdzie i kiedy odbędzie się gala High League 4?

Gala High League 4 odbędzie się w sobotę, 17 września w Arenie Gliwice. Pierwsza walka o godzinie 20:00.

Gdzie można obstawiać galę High League 4?

Prawa do obstawiania gal federacji High League posiada jedynie bukmacher Fortuna.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze