REKLAMA

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulaminTotolotek - wypłaty


W Totolotek wypłaty i wpłaty środków nie powinny przysporzyć Ci wiele problemów. Dowiedz się więcej o tym jak wyglądają płatności u tego bukmachera.

Obstawiaj w Totolotku
Wypłaty w Totolotku


Zastanawiasz się nad wyborem bukmachera, który spełni Twoje oczekiwania? Możemy Ci w tym pomóc. Przede wszystkim, podejmując taką decyzję, musisz wziąć pod uwagę parę kluczowych aspektów.

Przejrzyj ofertę zakładów operatora, jego bonus na start, dostępność aplikacji mobilnej oraz sprawdź jakie metody płatności proponuje dany bukmacher. Ten ostatni punkt jest, wbrew pozorom, bardzo ważny. Bukmacherzy różnią się bowiem pod tym względem między sobą. Warto wybrać buka, który poważnie podchodzi do tematu i dla którego bezpieczeństwo Twoich pieniędzy jest priorytetem.

Totolotek bonus powitalny
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin


W tej recenzji chcielibyśmy przedstawić Ci znanego i lubianego buka - Totolotek, oraz przyjrzeć się temu jak wyglądają u niego wpłaty i wypłaty z konta gracza.

System płatności w Totolotek jest, jak na polskie warunki, naprawdę dobrze zorganizowany. Niestety bukmacherzy w naszym kraju, jeżeli chodzi o operowanie środkami przez graczy, mają raczej pod górkę. Nie będziemy tu jednak narzekać, tylko skupimy się na tym co pozytywne. W Totolotek wypłaty są realizowane za pomocą przelewu bankowego, a wpłaty są obsługiwane przez tzw. szybkie przelewy. Jednak aby móc dokonywać depozytów oraz wypłacać wygrane, musisz być zweryfikowanym graczem.

Weryfikacja konta gracza


W Totolotek wypłata środków, tak jak wspomnieliśmy, jest możliwa jedynie dla graczy, których konto zostało pozytywnie zweryfikowane. Aby tak się stało, podczas wypełniania formularza rejestracyjnego, koniecznie podaj prawdziwe dane osobowe i poprawny adres e-mail oraz numer telefonu.

Prześlij też bukmacherowi skan swojego dokumentu tożsamości. W ten sposób będzie mógł on zweryfikować Twój wiek. Zakłady sportowe, to rozrywka przeznaczona tylko dla osób pełnoletnich. Na podany przez Ciebie adres przyjdzie link aktywacyjny, który po kliknięciu, uruchomi Twoje nowe konto gracza.

Jak wpłacić depozyt?


Artykuł ten skupia się przede wszystkim na wypłatach środków, jednak aby móc cokolwiek wypłacić, najpierw musisz zdeponować środki. Masz już konto na stronie bukmachera? Świetnie! Teraz pora na kolejny krok - wpłatę depozytu.
 • Zaloguj się na stronie bukmachera.
 • W lewym górnym rogu kliknij na przycisk “Wpłata”.
 • Następnie wybierz jedną z metod wpłat.
 • Dokonaj depozytu.
 • Przyciskiem “Kontynuuj” zatwierdź swoją wpłatę.

W ten oto prosty sposób, na Twoim koncie znajdą się środki, dzięki którym możesz rozpocząć grę. W tabelce poniżej przedstawiliśmy wszystkie dostępne metody wpłat u tego bukmachera.

Totolotek metody płatnościMinimalna kwotaProwizja bukmacheraCzas oczekiwania
BLIK4 złbraknatychmiastowo
Skrill10 złbraknatychmiastowo
Dotpay4 złbraknatychmiastowo
Tpay4 złbraknatychmiastowo
Visa4 złbraknatychmiastowo
MasterCard4 złbraknatychmiastowo
Paysafecard20 złbraknatychmiastowo


Tak jak widzisz, opcji wpłat na Totolotek masz naprawdę sporo. Nowością u tego buka jest system Paysafecard, który jest obsługiwany w sieciach sklepowych tj. Żabka, Lewiatan czy Carrefour, na terenie całej Polski.

Jak wypłacić wygrane?


Wiesz już jak wygląda wpłata depozytu na Totolotek. Wypłata też nie powinna sprawić Ci większego problemu, ponieważ bukmacher oferuje tylko jedną możliwość jej dokonania: zwykły przelew bankowy. Z jednej strony, można by ponarzekać, że brak jest jakiegoś szybszego sposobu na wypłatę wygranych. Z drugiej zaś, można docenić to, że Twoje środki są naprawdę bezpieczne, a bukmacher podchodzi do sprawy rzetelnie. Mały wybór metod wypłacania wygranych u operatorów, wynika również ze specyfiki polskiego prawa oraz ustawy hazardowej.

Przejdźmy jednak do rzeczy. Jak wygląda na Totolotek wypłata? Aby móc wypłacić środki z konta gracza, podobnie jak w przypadku wpłaty depozytu, musisz wykonać parę prostych kroków.
 • Odwiedź stronę bukmachera i zaloguj się na swoje konto.
 • Wejdź w “Menu”.
 • Kliknij na przycisk “Wypłata”.
 • Wpisz w odpowiednie miejsce sumę jaką chciałby wypłacić.
 • Na koniec zatwierdź wypłatę.

Bukmacher przeleje Ci środki na konto, które podałeś podczas rejestracji w ciągu maksymalnie 24 godzin. Jeżeli dyspozycję wypłaty złożyłeś przed godziną 12.00 w południe, jej realizacja zacznie się jeszcze tego samego dnia.

Czy mogę wypłacić bonus?


Jeżeli założyłeś konto na Totolotek, to należy Ci się bonus powitalny od bukmachera. U tego operatora możesz w sumie zgarnąć aż 1000 zł! Jak wypłacić aż tak wysoki bonus? Już tłumaczymy!

Bonus powitalny na Totolotek - wypłata


Żeby skorzystać z oferty powitalnej Totolotka, najpierw musisz założyć konto na jego stronie, a następnie dokonać wpłaty pierwszego depozytu. Mamy nadzieję, że po lekturze tego artykułu, nie będziesz miał z tym żadnych problemów. Minimalna wpłata, aby skorzystać z bonusu powitalnego, to 20 zł. Jednak jeśli marzy Ci się okrągły tysiąc w prezencie od bukmachera, będziesz musiał zainwestować trochę więcej. Totolotek podwaja pierwszą wpłatę.

Totolotek bonus powitalny
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin


Dlatego jeżeli zdepoznujesz 1000 zł, drugie tyle wpłynie na Twoje specjalne konto bonusowe. Aby wypłacić bonus, musisz najpierw nim obrócić. Jak? To proste. Sumą depozytu i bonusu musisz obrócić trzy razy, tworząc kupony, które zawierają najmniej trzy zdarzenia z kursem minimalnym 1.35. Jeżeli spełnisz ten warunek obrotu, będziesz mógł wypłacić swój bonus i wygraną. Na to wszystko masz 30 dni. Także musisz się trochę pospieszyć. W przeciwnym razie, bonus przepadnie. A tego chyba byś nie chciał.

Totolotek - obsługa klienta


Jeżeli wciąż masz jakieś pytania odnośnie płatności u tego bukmachera, możesz również skorzystać z działu obsługi klienta. Pod tym względem Totolotek znów nie zawodzi. Pytania możesz zadać za pośrednictwem:
 • Czatu na żywo
 • Infolinii (czynna codziennie w godzinach od 9.30 do 22.00)
 • Formularza kontaktowego (pomoc@totolotek.pl)


FAQ - płatnościJak długo muszę czekać na wypłatę?
Jeszcze niedawno musiałbyś czekać aż do 7 dni roboczych. Na szczęście teraz czas oczekiwania skrócił się do 24 godzin. Oczywiście nie licząc weekendów. W sobotę i niedzielę nie spodziewaj się przelewu.

Czy mogę anulować na Totolotek wypłaty?
Tak, ale tylko jeżeli transakcja ma status “oczekujące”. Po zatwierdzeniu zlecenia, nie możesz już go anulować.

Czy mogę wpłacać i wypłacać środki za pomocą Skrill’a?
Środki możesz wpłacić za pomocą e-portfela Skrill. Minimalna kwota to tylko 4 zł i odbywa się to natychmiast. W przypadku wypłat, niestety nie możesz skorzystać z tej opcji.

Czy mogę dokonać wypłaty na konto zagraniczne?
Nie. Taka możliwość nie istnieje. Pieniądze mogą być tylko przelane na konto gracza, zarejestrowane w Polsce.

Jak sprawdzić historię wpłat i wypłat na Totolotek?
Zaloguj się na stronie bukmachera, a następnie wejdź w “Moje konto”. Znajdziesz tam zakładkę “Historia wpłat i wypłat”. Tam będziesz mógł prześledzić wszystkie transakcje.

Jaki jest minimalny depozyt i minimalna wypłata?
Minimalny depozyt aby uzyskać bonus to 20 zł. Normalnie wynosi tylko 4 zł. Wypłacić najmniej możesz 10 zł.


Graj w Totolotku