REKLAMA

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulaminTotolotek rejestracja


U bukmachera Totolotek rejestracja nie powinna Cię niczym zaskoczyć… Ale żeby wszystko na sto procent poszło gładko, mamy tutaj dla Ciebie dokładną instrukcję zakładania konta w portalu. Do tego dołączamy przydatne informacje na temat weryfikacji danych osobowych i dostępnych metod wpłaty i wypłaty u tego bukmachera. To jak, gotowy?


Załóż konto w Totolotku
Jak założyć konto w Totolotku?


Żeby założyć konto u tego bukmachera, musisz wykonać tylko kilka prostych czynności. Pamiętaj jednak, że aby w pełni korzystać w portalu, będzie konieczne, żebyś wgrał zdjęcia lub skany odpowiedniego dokumentu. Liczą się tutaj dowód osobisty, paszport lub prawo jazdy. Dla wygody radzimy Ci więc, żebyś przygotował sobie takie pliki jeszcze przed rozpoczęciem rejestracji.

Jeśli planujesz zarejestrować się przy użyciu komputera, to na początek wystarczy, żebyś po prostu wszedł na stronę Totolotka. Jeżeli chcesz natomiast dokonać tego z urządzenia mobilnego z systemem Android, to masz jeszcze dodatkowy wybór.

Możesz albo wejść na stronę przez przeglądarkę i zacząć rejestrację, albo pobrać z portalu bukmachera aplikację.

Totolotek poprowadzi Cię przez cały proces przy pomocy przejrzystej instrukcji. Po zainstalowaniu apki będziesz mógł rozpocząć rejestrację także w niej. Jeśli masz już przed sobą usługi Totolotka, to zacznijmy!

Totolotek rejestracja


  1. Kliknij żółty przycisk z napisem “Zarejestruj się”.
  2. Wypełnij formularz przy użyciu swoich prawdziwych danych. Uważaj, żeby nie popełnić żadnej literówki!
  3. Wpisz kod promocyjny, jeśli go posiadasz, i w polu bonus zaznacz, że chcesz go otrzymać.
  4. Zaznacz wszystkie konieczne zgody.
  5. Kliknij żółty przycisk z napisem “Ukończenie rejestracji”.

Potem możesz już wpłacić pieniądze i zacząć rozgrywkę, ale pamiętaj, że bez zweryfikowania danych nie wypłacisz ani swojej kasy, ani zdobytych wygranych. Lepiej od razu uporaj się więc z wgraniem dokumentów!

Totolotek - ile trwa weryfikacja?


Według wypowiedzi użytkowników, czyli osób, które naprawdę mają już za sobą ten proces, weryfikacja trwa u tego bukmachera zwykle kilka do kilkunastu minut, czyli naprawdę niedużo. Jeżeli akurat dużo osób postanowiło założyć konto i konsultanci mają bardzo dużo pracy, weryfikacja może potrwać do kilkudziesięciu minut, ale to dosyć rzadka sytuacja.

W kryzysowych momentach według bukmachera jedna doba to maksymalny okres, w trakcie którego nowe konto powinno zostać zweryfikowane. Jeśli za bardzo Ci się dłuży lub masz wrażenie, że Twoje dokumenty gdzieś się konsultantom zagubiły na dnie skrzynki, to możesz spróbować kontaktu z pracownikiem obsługi klienta.

Logowanie w Totolotku


Logowanie u tego bukmachera to coś, co udałoby Ci się nawet z zamkniętymi oczami, a może i ze związanymi rękami. Po wejściu na stronę u góry ekranu zobaczysz od razu dwa okienka, w które możesz wpisać login i hasło. Kiedy już to zrobisz, kliknij po prostu w niewielki, żółty przycisk ze strzałką, znajdujący się po prawej stronie od okienek na tekst.

Jeśli zapamiętasz swoje dane w przeglądarce, to pozostaną one w okienkach, więc nie będziesz nawet musiał nic wpisywać. Wówczas wystarczy po prostu kliknąć ikonę strzałki. Nic trudnego, prawda?

Metody płatności


Tutaj naprawdę świetnie sobie radzi Totolotek. Metody płatności u tego buka to klasa światowa, przynajmniej jeśli chodzi o wpłaty - z wypłatami niezbyt da się w Polsce zaszaleć. Totolotek ma bardzo duży wybór metod i do tego praktycznie w każdym przypadku umożliwia deponowanie naprawdę małych kwot.

U wielu buków jeśli nawet Skrill jest dostępny, to trzeba przy jego pomocy wpłacić od razu 10 zł albo i 20 zł. U Totolotka ta kwota minimalna to 4 zł.

Metoda płatnościMinimalna wpłataProwizjaCzas procesowania płatności
Dotpay4 złBrakNatychmiastowo
Tpay4 złBrakNatychmiastowo
Blik (przez Dotpay)4 złBrakNatychmiastowo
Skrill4 złBrakNatychmiastowo
Karta Visa4 złBrakNatychmiastowo
Karta MasterCard4 złBrakNatychmiastowo
bonus.card0 złBrakNatychmiastowo
Paysafecard4 złBrakNatychmiastowo


W porównaniu z wieloma polskimi bukami powyższa lista robi wrażenie, prawda? Trochę szkoda, że nie ma możliwości robienia wpłat od złotówki oprócz jednej metody. 4 zł to jednak też niska kwota, która powinna być do zaakceptowania nawet dla osoby, która chce się na zakładach po prostu bawić bez żadnego ryzyka.

Bukmacher oczywiście nie pobiera żadnej prowizji - to już na polskim rynku norma i absolutny standard, więc nie oferujemy dodatkowych pochwał z tego tytułu.
totolotek-payment-methods

Jeśli chodzi o wpłaty, warto jeszcze na koniec przypomnieć, że u buka Totolotek bonus powitalny działa na zasadzie podwojenia pierwszego depozytu. Możesz dostać nawet 1000 zł - wystarczy założyć konto, zaznaczając w formularzu rejestracyjnym chęć udziału w promocji, a następnie wpłacić co najmniej 20 zł. Oczywiście w celu uzyskania pełnego bonusu 1000 zł musisz zdeponować właśnie taką kwotę.

Wypłaty w Totolotku


Jeśli chodzi o bukmachera Totolotek, wypłata jest możliwa tylko na jeden sposób. Tak jest zresztą we wszystkich polskich serwisach oferujących zakłady sportowe. Na Totolotek wypłaty możesz więc dokonać wyłącznie przez przelew, i to zlecony na konto bankowe założone na Twoje dane osobowe. Nie ma mowy o przesłaniu kasy koledze czy członkowi rodziny.

Minimalna wypłata to 10 zł. Trochę będzie to nie w smak osobom, które chcą tylko wypróbować usługi bukmachera, grając na małe kwoty. Naszym zdaniem, skoro minimalna wypłata to 4 zł, powinno być możliwe także wypłacenie takich pieniędzy. Nie będziemy jednak za mocno narzekać, w końcu dla większości osób zainteresowanych zakładami 10 zł to nie jest fortuna.

Podsumowując, rejestracja na Totolotku to nie jest nic trudnego i tak samo wygląda sprawa z logowaniem. Potrzebne jest tylko kilka kliknięć w myszkę i trochę więcej stuknięć w klawiaturę, ale formularze są przejrzyste, więc na pewno z łatwością sobie z nimi poradzisz.

Metody płatności to coś, co temu bukmacherowi wyszło naprawdę nieźle. Jest parę niedociągnięć, na przykład minimalna kwota wypłaty ponad dwa razy większa od minimalnej kwoty wpłaty, ale tak naprawdę różnica to tylko parę złotych. Bardzo cieszy natomiast duża różnorodność metod wpłaty.

Pod tym względem masz jako użytkownik dużo większą wygodę niż u wielu innych polskich buków. Do tego możesz na powitanie otrzymać nawet do 1000 zł w bonusie na start - pamiętaj tylko, żeby zaznaczyć odpowiednie pole w formularzu rejestracyjnym i wpłacić za pierwszym razem przynajmniej 20 zł!


Zarejestruj się i graj