Betclic wypłaty

Zapewne wygrałeś zakład lub chcesz się dowiedzieć jak wyglądają w Betclic wypłaty pieniędzy. Dobrze trafiłeś. W naszym artykule pokażemy Ci, jak wypłacić wygrane oraz poinformujemy o wszystkich niezbędnych ku temu krokach. Sprawdź, jak wypłacić wygraną w Betclic.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Zakład bez ryzyka do 200 zł z kodem GOALPL
Międzynarodowa marka
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg
Przeczytaj także:
Zakłady bukmacherskie BetclicAplikacja mobilna Betclic
Bonus powitalny BetclicBetclic freebet
Rejestracja w BetclicKod promocyjny Betclic
Esport w BetclicBetclic zakłady na żywo

Wypłaty w Betclic

W zakładach bukmacherskich Betclic wypłata, podobnie, jak u wszystkich bukmacherów legalnie działającym na naszym rynku, możliwa jest tylko i wyłącznie na nasz osobisty rachunek bankowy. Przed podjęciem środków z konta gracza Betclic musisz dokonać weryfikacji swojej tożsamości oraz potwierdzić numer konta bankowego, ale o tym w dalszej części artykułu.

Ważny jest również fakt, że bukmacher Betclic na twoje żądanie zobowiązany jest wystawić zaświadczenie o wygranej. Zgodnie z ustawą hazardową wspomniane zaświadczenie wydawane jest imiennie. Aby je otrzymać musisz skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta pod adresem e-mail [email protected]. Betclic zastrzega sobie w regulaminie, że na wystosowanie wniosku o wydanie zaświadczenia masz 12 godzin od wygranej lub wypłaty wygranej.

Najlepiej we wniosku podać numer wygranego kuponu, co znacznie ułatwi obsługę twojego zlecenia. Zaświadczenie o wygranej zostanie wydane w ciągu 24 godzin od złożenia wniosku. Zazwyczaj jednak następuje to zdecydowanie szybciej. Odebranie zaświadczenia możliwe jest w punktach naziemnych wskazanych przez Betclic. Wynika to z faktu, gdyż na dokumencie trzeba złożyć własnoręczny podpis.

Dlaczego o tym piszemy? Otóż zaświadczenie jest szczególnie ważne w przypadku wygranej powyżej kwoty 2 280 złotych. Tak owa wygrana podlega wówczas opodatkowaniu podatkiem dochodowym od osób fizycznych. Ma to miejsce z związku z obowiązującym w Polsce prawem podatkowym.

Jak wypłacić wygrane?

Dokonywanie wypłat możliwe jest tylko przez graczy, którzy posiadają w pełni aktywowane konto. Aby dokonać aktywacji twojego konta gracza, musisz potwierdzić swoją tożsamość oraz zweryfikować rachunek bankowy. Dopóki nie wykonasz tych czynności, to przy każdorazowej próbie podjęcia środków ujrzysz komunikat “Aby móc wypłacić pieniądze ze swojego konta, najpierw musisz zweryfikować swoją tożsamość, wysyłając dokumenty”.

Potwierdzenia swojej tożsamości dokonasz poprzez przesłanie bukmacherowi skanów dowodu tożsamości. Rekomendowane jest załączenie skanów dowodu osobistego – zarówno przedniej, jak i tylnej strony dokumentu. Opcjonalnie można przesłać skan paszportu.

W podobny sposób odbywa się weryfikacja twojego rachunku bankowego. Dokonujesz jej poprzez przesłanie do Betclic wyciągu bankowego, na którym widoczny jest twój rachunek bankowy w formacie IBAN oraz twoje imię i nazwisko.

Skany dowodu tożsamości oraz wyciąg bankowy możesz dostarczyć za pośrednictwem specjalnego formularza na stronie internetowej Betclic lub skorzystać z adresu e-mail [email protected]. Zdecydowanie jednak polecamy formularz, gdyż obsługa przebiega szybciej.

W regulaminie Betclic znajdziemy informację, że Dział Obsługi Klienta weryfikuje przesłane dokumenty w ciągu 48 godzin. Z doświadczenia jednak wiemy, że trwa to zdecydowanie szybciej. Zazwyczaj nie zajmuje to bukmacherowi więcej niż kilkunastu minut, a w skrajnych przypadkach może przeciągnąć się do około godziny.

Jeżeli chcesz przyspieszyć proces weryfikacji lub z jakiś powodów twoim zdaniem przedłuża się on, to możesz skontaktować się z konsultantem na czacie na żywo. Pracownicy Betclic na tej platformie mają pełen dostęp do twojego konta. Wobec czego mogą również dokonywać potwierdzenia twojej tożsamości.

Z pewnością zastanawiasz się, czy przesłane dokumenty będą bezpieczne. Nie masz powodów do obaw. Bukmacher Betclic działa w zgodzie z licencją Ministerstwa Finansów oraz ustawy o RODO, czyli ochronie danych osobowych. Wobec powyższego wszystkie wrażliwe dane są w pełni bezpieczne. Bukmacher odpowiednio je przechowuje, używa tylko do weryfikacji tożsamości graczy i nie udostępnia innym podmiotom.

Na sam koniec warto przypomnieć, że podany przez Ciebie rachunek bankowy musi być twoim osobistym kontem. Nie można weryfikować konta, czy wypłacać środków na rachunki osób trzecich.

Betclic – Metody płatności

Po pełnej aktywacji konta gracza masz już możliwość dokonywania wypłat. W Betclic wypłaty możliwe są za pośrednictwem trzech metod:

  • Przelewy24 – wypłata za pośrednictwem tego operatora na twój rachunek bankowy. Przelewy24 obsługują większość instytucji bankowych działających w Polsce. Minimalna kwota wypłaty to 1 złoty. Środki znajdą się na twoim rachunku bankowym od razu po zatwierdzeniu dyspozycji wypłaty.
  • Karty VISA/Mastercard – wypłata za pośrednictwem twoich osobistych kart kredytowych/debetowych. W tym przypadku masz do czynienia również z błyskawicznymi wypłatami. Jedyna różnica w stosunku do Przelewów24 polega na minimalnej kwocie wypłaty, która w tym przypadku zaczyna się od 30 złotych.
  • Tradycyjny przelew bankowy – podjąć środki z Betclic możesz również korzystając z tradycyjnego przelewu. Jeżeli twój bank nie znajduje się na liście operatora Przelewy24 lub z jakiegokolwiek innego powodu chcesz to uczynić, masz taką możliwość. Za pośrednictwem tej metody nieco dłużej poczekasz na pieniądze – proces księgowania ich na twoim rachunku bankowym może zająć do 7 dni roboczych.

Po zleceniu wypłaty środków musisz poczekać jeszcze na akceptację Działu Finansowego Betclic. Z regulaminu bukmachera wynika, że zastrzega on sobie do 48 godzin na dokonanie tej czynności. Podobnie jednak, jak w przypadku weryfikacji tożsamości trwa to zdecydowanie krócej. Twoje zlecenie wypłaty powinno zostać zaakceptowane w ciągu kilkunastu minut.

Ważną informacją jest też fakt, że Betclic nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, czy prowizji z tytułu wypłat.

Zlecenie wypłaty możesz anulować w każdej chwili – dopóki nie zostało one zatwierdzone przez Dział Finansowy.

Czy mogę wypłacić bonus?

Dowiedziałeś się już, jak wyglądają wypłaty wygranych w Betclic oraz jakie kroki musisz podjąć, by aktywować swoje konto w celu podjęcia środków. Czas teraz zająć się bonusem powitalnym w Betclic:

Zakład bez ryzyka do 200 zł

Aby otrzymać ten bonus, musisz wpisać podczas rejestracji kod promocyjny GOALPL. To podstawowy warunek by skorzystać z promocji dla nowych klientów przygotowanej przez Betclic.

Bonus powitalny polega na ubezpieczeniu pierwszego kuponu, który postawisz na Betclic ze swojego nowego konta. W przypadku tej promocji maksymalna kwota zwrotu może wynieść 200 złotych. Jeżeli nie trafisz zakładu, otrzymasz jego zwrot po odjęciu podatku. Zwrot otrzymasz w formie freebetu, który można postawić na zakłady z kursem minimalnym 2.14.

Wypłata środków możliwa jest po dokonaniu jednokrotnego obrotu przyznanym freebetem. Co ważne, bukmacher nie ogranicza czasu, w jakim można wykorzystać przyznany freebet.

W przypadku pozostałych promocji dostępnych na stronie Betclic nie jest wymagany obrót. Mowa tutaj chociażby o ofercie Multi+, która powiększa twoje ewentualne wygrane w przypadku kuponów wielokrotnych. Również oferta BOOST, czyli podwyższenie kursów na najciekawsze wydarzenia nie jest powiązana z wymaganym obrotem.

Zakład bez ryzyka do 200 zł z kodem GOALPL
Międzynarodowa marka
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg