Rozgrywki Pucharu Polski też zostały zawieszone
Rozgrywki Pucharu Polski też zostały zawieszone fot. Totolotek

Totolotek Puchar Polski: Bonusy od sponsora rozgrywek

Przed nami półfinałowe mecze Pucharu Polski. To dobra okazja by skorzystać z promocji Totolotka, sponsora tytułowego rozgrywek.

Czytaj dalej…

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Totolotek jest sponsorem głównym “turnieju tysiąca drużyn” od początku 2019 roku. Aktualna umowa bukmachera z Polskim Związkiem Piłki Nożnej obowiązuje do końca maja 2021 roku.

Totolotek: Bonus powitalny do 500 zł

Totolotek oferuje nowym graczom bonus powitalny 100% do 500 zł. By go odebrać należy założyć i zweryfikować konto gracza, pamiętając by przy rejestracji zaznaczyć, że chce się skorzystać z bonusu powitalnego. Następnie po wpłacie minimum 20 zł na Twoim koncie automatycznie pojawi się bonus.

Totolotek: Darmowy zakład bez depozytu 25 zł

Po rejestracji na stronie Totolotka możesz dostać dodatkowo darmowy zakład bez depozytu w wysokości 25 zł! Otrzymasz go bez konieczności wpłacania środków. Wystarczy podać kod GOAL25 w zakładce “wpłata / kod bonusowy”.

Przejdź na stronę Totolotka

Wymagany jest dwukrotny obrót freebetem po kursie min. 2.00.

Totolotek: Bonus mobile do 49 zł

To nie koniec promocji od głównego sponsora rozgrywek o piłkarski Puchar Polski. Po rejestracji i instalacji aplikacji Totolotka można skorzystać z dodatkowego bonusu: 100% do 49 zł.

Szczegółowy regulamin promocji (w tym warunki obrotu bonusami) jest dostępny na stronie bukmachera.Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze