Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulaminSTS zakłady bukmacherskie


Zakłady bukmacherskie STS to jedna z najstarszych firm bukmacherskich w Polsce. Niektórzy mówią wręcz, że to najlepszy polski bukmacher. Jest to oczywiście legalny bukmacher. Posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawiereanie zakładów. STS może oferować zakłady sportowe zarównow przez sieć puntów stacjonarnych jak i online. Bukmacher oferuje także obstawianie na gry karciane w ofercie BetGames. Z poniższego tekstu dowiesz się wszystkiego o kursach bukmacherskich i najlepszych sportach do obstawiania w STS. Sprawdzisz, czy to legalny bukmacher dla Ciebie.


Przetestuj kod promocyjny
STS zakłady bukmacherskie online


STS to aktualnie największy i najbardziej popularny bukmacher w Polsce. Aktywnie angażuje się we wspieranie rodzimego sportu. Firma jest oficjalnym partnerem reprezentacji Polski w piłce nożnej oraz sponsorem głównym Jagiellonii Białystok. STS to oficjalny bukmacher Lecha Poznań, Cracovii, Pogoni Szczecin i Górnika Zabrze. Poza piłką nożną firma bukmacherska wspiera też Asseco Resovię, Vive Kielce, Futsal Ekstraklasę i KSW. Angażuje się również we wsparcie e-sportu.

Firma z siedzibą w Katowicach, działa jako legalny polski bukmacher. Oferuje zakłady sportowe na podstawie licencji odświeżonej 15 lutego 2018 roku przez Ministerstwo Finansów. Warto odnotować, że STS jest wspierany tylko i wyłącznie przez polski kapitał, a udział w rynku ma na poziomie 48%. Tym samym zostawia w tyle konkurencję wygrywając niemal każdy ranking bukmacherów.

STS kod promocyjny: GOAL


Zanim przejdziemy do omawiania bonusów, koniecznie trzeba o czymś wspomnieć. Za podany w STS kod promocyjny można dostać bardzo fajny, dodatkowy bonus. Nie jest on dostępny w standardowej ofercie. Tak więc to, co przeczytasz poniżej o bonusach powitalnych jest przedstawieniem oferty z kodem promocyjnym GOAL. Kod promocyjny należy podać podczas rejestracji w STS!


Podaj kod GOAL w STS


STS bonusy


Użytkownik korzystający z typowania zakładów bukmacherskich za pośrednictwem strony STS może liczyć na dodatkowe profity już po rejestracji konta. Mogą być one następstwem na przykład bonusu poniedziałkowego, który jest skierowany do najbardziej lojalnych typerów. Tym samym, im częściej ktoś gra, tym więcej może uzyskać każdego tygodnia.

STS bonus powitalny


Niebanalną ofertą jest w STS bonus powitalny składający się tak naprawdę z trzech ofert. Otrzymasz je wpisując kod rejestracyjny GOAL przy rejestracji konta. Mamy standardowy bonus od depozytu (czyli bonus od pierwszej wpłaty) 100% do 1200 zł. Dodatkowo są specjalne bonusy na wyłączność za kod promocyjny. Są to darmowy zakład 30 zł i zakład bez ryzyka (czyli cashback) 30 zł. Regulamin obowiązuje wszystkich, bez wyjątku (z kodem czy bez) i zaraz do niego przejdziemy.

Na dzień dobry można więc odebrać w STS bonusy idealne zarówno dla świeżych, początkujących, jak i tych, którzy świetnie się znają na obstawianiu.

Przeczytaj więcej o bonusach w STS.


STS bonus powitalny
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin


Bonus 100% do 1200 zł


Jednym z bonusów powitalnych STS jest promocja 100% do 1200 zł. Jest to bonus od depozytu. Polega to na dodaniu do Twojego salda bonusowego kwoty o wartości 100%. Jest to bonus od Twojego pierwszego depozytu. Najwyższą kwotą, jaką obejmie akcja promocyjna jest 1200 zł.

Jeśli więc złożysz depozyt do 1200 zł, bukmacher podwoi tę kwotę w ramach bonusu. Oznacza to, że przy wpłacie 100 zł otrzymasz możliwość gry za 200 zł itd. aż do wpłaty 1200 zł, która za sprawą bonusu zwiększy się do 2400 zł. Jak go otrzymać? Podczas rejestracji trzeba zaznaczyć opcję: "Chcę otrzymać swój bonus startowy!" Koniecznie tego nie przegap, bo potem nie będzie już odwrotu.

Oferowany przez STS bonus powitalny na tle innych bonusów na polskim rynku bukmacherskim prezentuje się okazale. Nie chodzi tylko o to, jak wysoką można otrzymać kwotę, chociaż to również robi wrażenie. U niektórych spośród innych buków można zgarnąć co najwyżej kilka stówek.

Głównym plusem bonusu powitalnego STS są jednak proste i przejrzyste warunki obrotu. Wszystkiego dowiesz się poniżej. Żebyś miał jednak ogląd na sytuację: wielu bukmacherów wymaga nawet czterokrotnego obrotu kwotą zarówno bonusu, jak i również depozytu. I to po kursach nawet 2.20. W porównaniu z tego typu warunkami zasady obowiązujące w serwisie STS wydają się naprawdę przyjazne.

Pamiętaj, że bonus od depozytu STS trafia na dwa konta. Wpłata znajduje się na koncie depozytowym. Natomiast bonus powitalny trafi na konto bonusowe.

Warunki bonusu i wypłaty


Zasady obrotu bonusu to warunki, które trzeba spełnić, by móc wypłacić otrzymane czy też wygrane pieniądze. W tabeli poniżej możesz zapoznać się z warunkami obrotu obowiązującymi w kwestii bonusu powitalnego bukmachera STS. Zwróć uwagę na to, jak luźne są te zasady w porównaniu z tymi opisanymi w akapicie wyżej.

Przeczytaj więcej o wypłatach w STS.

Warunki obrotu bonusem 100% do 1200 zł w STS
Obrotowi podlegaKwota bonusu
Wysokość obrotux3 w zakładach po kursie min. 1.91
Do obrotu nie liczą sięzakłady z oferty HIT DNIA oraz MAXIKOMBI
Promocja ważna do odwołania
Promocja kierowana do nowy gracz, 18+
Zobacz pełen regulaminRegulamin promocji


Darmowy zakład


Dla osób, które podadzą w formularzu rejestracyjnym STS kod promocyjny, czeka niespodzianka. Jest to darmowy zakład, czyli inaczej mówiąc bonus bez depozytu. 30 zł za darmo do wykorzystania na pierwszy zakład lub kilka mniejszych zakładów. Można więc postawić 30 zł raz albo zrobić np. 2 zakłady za niższe kwoty. Bez względu na to, jak zdecydujesz się wydać otrzymane pieniądze, trzeba będzie zastosować się do zapisów regulaminu. Szczególną uwagę zwróć na warunki obrotu.

Oceniamy ten bonus STS bardzo pozytywnie. Po pierwsze powinien się on spodobać nowym klientom. A to ze względu na fakt, że pozwala przetestować usługi buka przed rozpoczęciem obstawiania za własne pieniądze. Żeby otrzymać freebet wystarczy bowiem zweryfikować konto. Nie musisz nawet wpłacać depozytu, żeby po raz pierwszy postawić - i to za cudzą kasę.

Na pochwałę zasługuje też fakt, że całych 30 złotych nie trzeba wykorzystać na jednym kuponie. U wielu buków albo trzeba postawić jeden kupon na całą kwotę freebetu. Wręcz panuje zasada, w ramach której można postawić z użyciem freebetu mniejszy zakład, ale wtedy pozostała kwota przepada. Na szczęście STS nie bawi się w ten sposób swoimi klientami.

Przeczytaj więcej o freebecie w STS.

Warunki bonusu


Bez względu na to, jak zdecydujesz się wydać otrzymane pieniądze, trzeba będzie zastosować się do zapisów regulaminu tej promocji. Szczególną uwagę zwróć na warunki obrotu.

Warunki obrotu bonusem 30 zł za darmo w STS
Obrotowi podlegakwota bonusu
Wysokość obrotux3 w zakładach po kursie min. 1.91
Czas na wykonanie obrotu120 dni
Do obrotu nie liczą sięzakłady z oferty HIT DNIA oraz MAXIKOMBI
Promocja ważna do odwołania
Promocja kierowana do nowy gracz, 18+
Zobacz pełen regulaminRegulamin promocjiOdbierz bonus 30 zł za darmoBonus bez ryzyka


Nie regulujcie odbiorników, STS naprawdę ma przygotowany jeszcze jeden bonus powitalny. Oczywiście dostępny wyłącznie dla osób, które w trakcie rejestracji podadzą nasz specjalny kod promocyjny GOAL.

Mowa o swoistym “ubezpieczeniu” dla Twojego pierwszego zakładu. Promocja polega na tym, że pierwszy obstawiony kupon (musi on być na minimum 20 złotych) będzie ubezpieczony na kwotę do 30 złotych. Jeżeli przegrasz, dostaniesz cashback za całą obstawioną kwotę do maksymalnie 30 zł. Żeby wziąć udział musisz złożyć pierwszy depozyt na kwotę minimum 20 zł. Możesz postawić dowolny zakład (SOLO lub AKO).

Warunki bonusu

Całkiem spoko sprawa na przetestowanie usług buka. Jeśli wygrywasz, do Twojej kieszeni ląduje dodatkowa kasa. Jeśli przegrasz, otrzymujesz zwrot środków. Ląduje on co prawda na koncie bonusowym, a nie od razu na saldzie głównym. Warunek obrotowy jest jednak nawet łatwiejszy niż w przypadku pozostałych bonusów. Zamiast trzy razy wystarczy bowiem obrócić zwróconą kwotą jednokrotnie.


Warunki obrotu bonusem 30 zł bez ryzyka
Obrotowi podlegakwota bonusu
Wysokość obrotux1 w zakładach po kursie min. 1.91
Czas na wykonanie obrotu120 dni
Do obrotu nie liczą sięzakłady z oferty HIT DNIA oraz MAXIKOMBI
Promocja ważna do odwołania
Promocja kierowana do nowy gracz, 18+
Zobacz pełen regulaminRegulamin promocji
Odbierz swój bonus 30 zł


Inne bonusy bukmacherskie w STS


Grając w STS można natknąć się także na inne bonusy, którymi warto się zainteresować. Niektóre z nich, tak jak te opisane poniżej, obowiązują już od dłuższego czasu i można się spodziewać, że zostaną z nami na dłużej. Czasem pojawiają się też jednak oferty ograniczone czasowo, na przykład związane z odbywającymi się akurat wydarzeniami, więc warto śledzić nowości. Część bonusów dostępnych jest na konto tymczasowe. Aby uzyskać inne bonusy bukmacherskie musisz mieć potwierdzone konto.

Polubisz Poniedziałek


“Polubisz Poniedziałek” to czyli cotygodniowy ranking graczy. Nagradza tych najbardziej aktywnych. W każdy poniedziałek do wygrania czekają wielkie pieniądze. Dla najlepszego nawet 3000 zł. Otrzymana kwota zależy od zajmowanego miejsca w opublikowanym rankingu.

Żeby brać udział w akcji, musisz kliknąć “Dołącz” w zakładce opisującej tę promocję. Jeśli więc znajdziesz się na liście zwycięzców, sprawdź regulamin otrzymania bonusu za grę. Jeśli jego zasady będą Ci odpowiadać, to śmiało przyjmij prezent. Miej na uwadze, że bonus będzie podlegał warunkom obrotowym.

Warunki obrotu bonusem "Polubisz Poniedziałek" w STS
Obrotowi podlegakwota bonusu
Wysokość obrotux3 w zakładach po kursie min. 1.91
Czas na wykonanie obrotu120 dni
Do obrotu nie liczą sięzakłady z oferty HIT DNIA oraz MAXIKOMBI, zakłady wypłacone funkcją Cash-out
Promocja ważna do odwołania
Promocja kierowana do zarejestrowany gracz, 18+
Zobacz pełen regulaminRegulamin promocji


Zaproś kumpla


W tej promocji możesz zyskać po pięćdziesiąt złotych dla siebie i dla kolegi (czyli dla obu łącznie stówka). Wystarczy zaprosić do wspólnego obstawiania osobę, która jeszcze nie ma konta w serwisie STS.

Zaproszenia dokonasz przy pomocy odpowiedniej zakładki w sekcji “Moje konto”. Żebyście dostali dodatkową kasę, kolega musi wpłacić co najmniej 50 zł i obstawić kupony za łącznie minimum 150 zł. Minimalny kurs tutaj to co najmniej 1,50. W nagrodę dostaniecie na maila vouchery o wartości 50 zł. Będziecie mogli je dodać na konto bonusowe poprzez wpisanie kodu promocyjnego w zakładce “Moje konto”.

Warunki obrotu bonusem "Zaproś kumpla" w STS
Obrotowi podlegakwota bonusu
Wysokość obrotux3 w zakładach po kursie min. 1.91
Czas na wykonanie obrotu120 dni
Do obrotu nie liczą sięzakłady z oferty HIT DNIA oraz MAXIKOMBI, zakłady wypłacone funkcją Cash-out
Promocja ważna do odwołania
Promocja kierowana do zarejestrowany gracz, 18+
Zobacz pełen regulaminRegulamin promocji


Bonus bukmacherski twoja gra, pewna kasa


Ta promocja przyda Ci się, jeśli regularnie obstawiasz w punktach stacjonarnych STS. Wystarczy, że będziesz codziennie obstawiać zakłady po co najmniej 25 zł (łącznie) danego dnia. Po dziesiątym, dwudziestym i dwudziestym piątym takim dniu w danym miesiącu kalendarzowym otrzymasz bonusy na swoją kartę STS. Wyniosą one 5% stawek z ostatnich dziesięciu/dziesięciu/pięciu dni, kiedy spełniałeś warunki promocji.

Warunki obrotu bonusem "Twoja gra, pewna kasa" w STS
Obrotowi podlegakwota bonusu
Wysokość obrotujednokrotne obstawienie z karty STS
Czas na wykonanie obrotu30 dni
Do obrotu nie liczą się-
Promocja ważna do końca 2020
Promocja kierowana do zarejestrowany gracz, 18+, grający w punkcie stacjonarnym
Zobacz pełen regulaminRegulamin promocji


Wirtualny tydzień


Bukmacher STS przygotował także coś dla miłośników zakładów na sporty wirtualne. Jest to miły ukłon w ich stronę. Promocja polega na zwrocie do kwoty 30 zł za zakłady na virtuale z całego ostatniego tygodnia. Nie trzeba się nigdzie specjalnie zapisywać, by otrzymać ten bonus. Wystarczy spełnić warunki kuponów. Trzeba postawić zakłady SOLO lub AKO na sporty wirtualne (wysokość kursów ani rodzaje zdarzeń nie mają znaczenia). Szczegóły regulaminu tego bonusu znajdziesz na stronie STS.

Warunki obrotu bonusem "Wirtualny tydzień" w STS
Obrotowi podlegakwota bonusu
Wysokość obrotux3 w zakładach po kursie min. 1.91
Czas na wykonanie obrotu120 dni
Do obrotu nie liczą sięzakłady z oferty HIT DNIA oraz MAXIKOMBI, zakłady wypłacone funkcją Cash-out
Promocja ważna do odwołania
Promocja kierowana do zarejestrowany gracz, 18+
Zobacz pełen regulaminRegulamin promocji


Legalny bukmacher online


STS to legalnie działający bukmacher online. Ma zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Licencja ta wydawana jest przez Ministra Finansów na podstawie ustawy o grach hazardowych. W przypadku STS dotyczy zakładów wzajemnych w punktach stacjonarnych jak i przez stronę internetową. W przypadku licencji na zakłady wzajemnie nie ma mowy i ilości dyscyplin sportowych, na które firma może oferować kursy bukmacherskie. W Polsce funkcjonuje kilku innych bukmacherów online. Są to takie firmy jak LV Bet, Fortuna, PZBuk czy Forbet. Pamiętaj, że za grę w nielegalnych grach hazardowych grożą wysokie kary. Dlatego zanim wybierzerz firmę upewnij się, że jest to legalny bukmacher online. Na naszej stronie znajdziesz informacje tylko o bukmacherach z licencją na urządzanie zakładów wzajemnych.


STS rejestracja

STS rejestracja i kod promocyjny
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin


W przypadku STS rejestracja nie trwa długo. Pamiętać należy, że trzeba podać przy zakładaniu konta dane z dowodu osobistego. Konieczne jest też załadowanie skanów/ zdjęcięć dokumentu tożsamości. Wiadomo przecież, że z zakładów bukmacherskich korzystać mogą tylko i wyłącznie osoby pełnoletnie. Koniecznie także świadome tego, że hazard może uzależniać, o czym STS przypomina.

Jak założyć konto na STS


Jeśli jeszcze nie korzystałeś z usług bukmacherów, może Ci się przydać krótka instrukcja postępowania. Wystarczy kilka prostych kroków, żeby założyć konto na STS.
 • 1. Wejdź na www.sts.pl
 • 2. Kliknij przycisk “Załóż konto” w prawym górnym rogu.
 • 3. Wpisz email, hasło, numer telefonu i koniecznie kod promocyjny GOAL. Pamiętaj, żeby nie popełnić żadnej literówki.
 • 4. Zaznacz wymagane zgody i kliknij przycisk “Dalej”.
 • 5. Wpisz swoje dane osobowe i kod SMS, który otrzymasz na podany numer telefonu. Upewnij się, że jest zaznaczone okienko “chcę otrzymać bonus” i konieczne zgody.
 • 6. Kliknij przycisk “Zarejestruj”.

I już! Nie jest to długi ani skomplikowany proces. Pamiętaj, że potem będziesz jeszcze musiał zweryfikować swoją tożsamość. Możesz to zrobić przy pomocy skanów lub zdjęć dowodu osobistego, paszportu lub prawa jazdy.

Przeczytaj więcej o rejestracji w STS.

STS.bet


Coś dla fanów obstawiania mieszkających poza granicami Polski. STS wszedł na rynek europejski i pod nazwą STS.bet udostępnia teraz swoje usługi mieszkańcom innych krajów. STS.bet jest aktywny w takich krajach jak Wielka Brytania i Niemcy.

Od teraz więc możesz mieć w tamtych krajach dostęp do obstawiania po polsku ze znaną i lubianą marką z naszego kraju. W porównaniu z polską ofertą trzeba zaznaczyć, że za granicą na STS.bet zagrasz również w kasynie online.


Oferta STS


Po jednym z największych polskich bukmacherów nie można się spodziewać niczego innego jak najlepszej oferty. Oferty dobrze zorganizowanej i dopasowanej do gustu polskich klientów. Na szczęście właśnie z tym mamy tu do czynienia.

Zdecydowana większość użytkowników powinna być zadowolona z oferty STS. Znajdzie tam w zasadzie wszystko, czego szuka. Przede wszystkim w ofercie bukmachera mnóstwo jest zakładów dotyczących piłki nożnej. Liga Mistrzów, Liga Europy, liga polska, Bundesliga, Premier League? Znajdziesz je wszystkie w ofercie STS. Co więcej czasem znajdziesz zakłady specjalne na te rozgrywki. Ale oczywiście nie tylko piłka nożna jest ważna. Równie dobrze obstawia się tu tenisa, siatkówkę, koszykówkę, hokej na lodzie, czy piłkę ręczną. Dla bardziej wymagającego klienta znajdzie się również coś związanego ze sportami walki jak gale MMA, czy boksu. Niemniej ciekawostką jest też fakt, że w ofercie STS obecne są także zakłady bukmacherskie na e-sport. Można skorzystać z typów uwzględniających starcia w Counter Strike'a, Star Crafta 2, czy League of Legends.

Piłka nożna


Oczywiście STS nie obyłby się bez naszego sportu narodowego. Piłkę nożną obstawisz u tego buka na wszystkie sposoby. Zaczyna się od polskich lig (aż do czwartej) przez wszystkie najważniejsze ligi europejskie i światowe. Kończy aż na okazjonalnych rozgrywkach młodzieżowych i kobiecych. Czwarta liga duńska, druga liga wietnamska, pierwsza liga kobieca USA… Dla każdego coś miłego. W kwestii piłki nożnej obowiązuje też wiele specjalnych akcji promocyjnych takich jak zakłady specjalne. Oferta bukmachera STS na piłkę nożną jest naprawdę bogata. Wykorzystaj kod promocyjny STS i obstawiaj mecze w piłce nożnej z całego świata.

Tenis


Tenis to jeden z ulubionych sportów wielu obstawiaczy. Gra jeden na jeden lub dwa na dwa sprawia, że nieco łatwiej przewidzieć formę zawodników. Co za tym idzie także wynik spotkania. Na STS obstawisz oczywiście najważniejsze rozgrywki męskie i kobiece, singla i debla. WTA, ATP, puchary, Challenger… Każdy ważny mecz z pewnością znajdzie się w ofercie.

Koszykówka


Na STS obstawisz najważniejsze rozgrywki koszykarskie z większości państw europejskich, W ofercie jest oczywiście amerykańska NBA. Nie brakuje też innych państw z silnymi ligami jak np. Izrael. Dostępne są także zakłady na rozgrywki międzynarodowe takie jak Euroliga. Jeśli chodzi o polskie ligi, obstawisz EBL i pierwszą oraz drugą ligę.

Ciekawym uzupełnieniem zakładów bukmacherskich w STS jest opcja na lato. Dzięki niej gracz może typować rozgrywki letniej ligi NBA. Tym samym fani koszykówki też mogą być ukontentowani, bo i ta nisza została wypełniona.

Pozostałe zakłady sportowe STS


Na STS jest dostępny szeroki wybór innych zakładów sportowych i pozasportowych. Obstawisz wiele popularnych i mniej popularnych w naszym kraju sportów: piłkę ręczną, siatkówkę, hokeja, ale także pesapallo czy krykieta. STS umożliwia także obstawianie zakładów dotyczących polityki i rozrywki. Wyniki najbliższych wyborów? Zwycięzca Eurowizji albo Tańca z Gwiazdami? Takie rzeczy również obstawisz u tego buka. Wchodząc na stronę internetową nie zapomnij o kodzie promocyjnym GOAL. Dzięki niemu dostaniesz atrakcyjny bonus powitalny dla nowych klientów.


STS zakłady bukmacherskie online
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin


STS - kursy bukmacherskie


Kursy na STS można określić jako raczej pozytywne. Zazwyczaj są one przynajmniej równe z tymi u pozostałym bukmacherów na polskim rynku. Na plus zasługuje szeroka oferta Zakładów Specjalnych na każdy dzień.

U wielu buków dziennie jest jeden do trzech zakładów z podwyższonymi kursami. W STS oprócz trzech zakładów w Hicie Dnia jest do tego kilkanaście zakładów w Superofercie. Dzięki temu codziennie można liczyć na spory wybór ponadprzeciętnych kursów. Zawieranie zakładów na kursy bukmacherskie przez stronę internetową STS jest dzięki temu łatwiejsze.

STS esports


STS esports
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin


W STS esport otrzymał osobną zakładkę, aby obstawianie np. Polskiej Ligi Esportowej było jeszcze wygodniejsze. Możliwe są tutaj zakłady przedmeczowe, jak również zakłady na żywo, dzięki którym oglądanie starć już nigdy nie będzie bezczynne.

Dział STS esport został wyposażony w ABC gracza oraz zasady. Jest to mały przewodnik po obstawianiu dla początkujących, a także blog dedykowany wydarzeniom ze świata esportu. Te udogodnienia sprawiają, że zakłady wzajemne na esport stają się łatwiejsze dla nowych klientów.

Transmisje i zakłady live w STS TV


W dzisiejszych czasach niczym nadzwyczajnym nie jest oferta zdarzeń live. STS oczywiście także ją posiada. Na stronie internetowej największego bukmachera w Polsce znajdziemy: transmisje na żywo z wydarzeń sportowych wraz z wynikami live i zakładami na żywo. Zakładka ta nazywa się STS TV.

Legalny bukmacher STS ma prawa między innymi do transmisji meczów La Liga, Serie A, turniejów tenisowych, czy hokejowej ligi NHL. Są one dostępne dla każdego gracza, który zarejestruje się na stronie bukmachera. Warto przy okazji zaznaczyć, że STS jest pierwszym w Polsce bukiem, który dał swoim graczom możliwość oglądania transmisji z wydarzeń sportowych.
Jeśli nie chcesz oglądać transmisji, możesz śledzić dane wydarzenie sportowe na tzw. podglądzie. Daje to możliwość analizy statystyk, które mogą być pomocne przy wyborze danego typu. Podgląd to animowana wizualizacja pokazujące bieżące akcje, np. serwis, czy gol.

Aby oglądać wydarzenia sportowe za pośrednictwem strony, czy też aplikacji STS, wystarczy się tylko zalogować. Cała usługa jest bezpłatna i dostępna na komputery stacjonarne, laptopy, smartfony oraz tablety. Ciekawe jest to, że wszystkie transmisje okraszone są komentarzem w języku angielskim. Sprawdź pełną ofertę zakładów live na stronie STS!

Przeczytaj więcej o zakładach na żywo w STS.

Płatności


STS to jeden z bukmacherów z najszerszą ofertą sposobów wpłaty. Co do wypłat natomiast nie za bardzo jest o czym gadać w kwestii metod. Tak jak każdy buk STS ma w Polsce prawo do przesyłania pieniędzy jedynie na konto bankowe właściciela konta. Dlatego wypłata środków możliwa jest tylko w ten sposób. Minimalna kwota wypłaty to 10 zł.

Metody wpłaty na STS:

Metoda wpłatyTyp wpłatyProwizjaMinimalna wpłataCzas operacji
VISA / MasterCardKarta kredytowa0%1 złNatychmiast
PayUPrzelew (banki i BLIK)0%1 złNatychmiast
dotpayPrzelew (banki i BLIK)0%1 złNatychmiast
SkrillE-wallet0%20 złNatychmiast
NetellerE-wallet0%10 złNatychmiast
Pay.comPrzelew z rachunku0%Brak limituNatychmiast
Punkt STSWpłata gotówki0%Brak limituWpłata w punkcie STS


Jak wypłacić środki?


Jak już było wspomniane, na STS środki wypłacisz jedynie przelewem na konto bankowe. Musi ono być założone w polskim banku na to samo nazwisko co konto na portalu STS.

STS może się jednak pochwalić natychmiastową (do ok. 15 minut) wypłatą siedem dni w tygodniu w godzinach 10:00 do 24:00. Wystarczy, żebyś miał konto w jednym z dwunastu popularnych polskich banków. Będziesz mieć możliwość skorzystania z tej oferty.

W celu wypłaty środków wystarczy wejść w “Moje konto”, a następnie z lewej strony wybrać zakładkę “Wypłata”. Po przejściu do tej sekcji sprawdź, czy podałeś odpowiedni numer konta bankowego. Wpisz kwotę, którą chcesz wypłacić i podaj hasło do swojego konta. Kliknij przycisk “Wypłać” i gotowe.

STS strona mobilna


Co prawda STS ma aplikację, ale co jeśli nie chcesz ściągać jej na swoje urządzenie? Na szczęście możesz korzystać również z mobilnej wersji serwisu. Nie powinien Ci on przysporzyć żadnych problemów. Jest dobrze zoptymalizowany, działa szybko i wygląda odpowiednio na małych ekranach.

Wersja mobilna strony pozwala na dokonywanie wszystkich czynności oferowanych przez stronę. Możesz więc oczywiście obstawiać, zlecać wpłaty i wypłaty, śledzić na żywo transmisje meczowe i korzystać z bonusów oraz promocji. Skontaktujesz się również z obsługą klienta i zapoznasz z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania.

STS aplikacja mobilna


STS może pochwalić się tym, że posiada aplikację mobilną. Jest ona dostępna zarówno na Androida, jak i na system IOS. Dzięki niej można obstawiać wydarzenia sportowe, a także śledzić transmisje na żywo i wyniki nawet bez dostępu do komputera.

Jeśli chodzi o STS, aplikacja mobilna jest do pobrania bezpośrednio ze strony bukmachera. Minusem jest to, że appka nie jest dostępna na Google Play. Sam buk niestety nic na to nie poradzi. Sklep Google nie pozwala na umieszczanie w swojej bibliotece żadnych aplikacji hazardowych. W tym także bukmacherskich.

I jeszcze mała uwaga dla właścicieli smartfonów z Androidem. Aplikację STS można pobrać po zmianie ustawień smartfona i udostępnieniu możliwości pobrania aplikacji z innych źródeł, niż ogólnodostępne (czyli Google Play).

Przeczytaj więcej o grze na mobile w STS.

Pomoc techniczna i kontakt


Obsługa klienta STS to naprawdę poziom światowy. Jest ona dostępna 24/7, więc uzyskasz pomoc nawet w przypadku problemu z zakładami na NBA stawianymi w środku nocy. Z konsultantem możesz skontaktować się poprzez formularz email. Jest też stale dostępny w prawym dolnym rogu ekranu czat.

Na stronie jest także dostępne wyczerpujące FAQ z najczęściej zadawanymi pytaniami. Możliwe, że nawet bez pomocy obsługi klienta uzyskasz odpowiedź na swoje pytanie.

Całodobowa obsługa techniczna w 5 językach


Od kwietnia 2019 roku STS wspiął się na kolejny poziom zaawansowania swojej obsługi klienta. Obecnie jest ona nie tylko całodobowa, ale też udzielana w 5 językach. Oprócz polskiego porozmawiasz po rosyjsku, ukraińsku, niemiecku i angielsku. To czyni STS świetnym wyborem dla obcokrajowców w Polsce.


Punkty STS - obstawianie w lokalach


Bukmacher STS posiada potężną sieć lokali na terenie całego kraju. Jeśli zastanawiasz się, czy i gdzie znajduje się najbliższy punkt obstawiania STS, wejdź na stronę i kliknij w Punkty STS. Tam wpisz odpowiednią lokalizację. Mapa wyświetli Ci, gdzie dokładnie znajdziesz lokal w swoim lub dowolnym innym wybranym mieście.

Godziny otwarcia


Godziny otwarcia są zależne od poszczególnych punktów, więc zawsze lepiej sprawdzić je na stronie STS przed wyjściem z domu dla wybranej miejscówki.


STS - oferta na dziś


Bardzo fajną funkcją na stronie jest filtrowanie wydarzeń sportowych tak, by pokazały, jak np. wygląda w STS oferta na dziś. Oczywiście jeśli chcesz zobaczyć, co będzie się ciekawego działo dzisiaj - lub nawet w tej chwili - wystarczy rzut oka na stronę główną. Zobaczysz na niej bieżące wydarzenia sportowe do obstawiania, a także mini - kalendarz. Pokaże Ci on, co jeszcze będzie się dzisiaj działo.

STS - oferta na jutro


Podobnie, jak z zakładami na dzisiaj, możesz bez przeszkód zobaczyć, jak wygląda w STS oferta na jutro. Dzięki temu zaplanujesz sobie kupony albo zarezerwujesz czas, by obstawiać następnego dnia na żywo. Co prawda oferta na jutro nie zmieściła się na stronie głównej. Do jej wyświetlenia wystarczy jednak ten sam filtr po lewej stronie.

STS - oferta na tydzień


Właściwie po co ograniczać się do sprawdzania, co będzie się działo tylko dziś i jutro: zobacz najlepiej, jak prezentuje się w STS oferta na tydzień! Przefiltruj sobie i porównaj zakłady na kilka dni do przodu. Dzięki temunie przegapisz żadnego interesującego wydarzenia i okazji do stworzenia solidnego kuponu!

Jak robić wpłaty i wypłaty w STS?


Dla każdego użytkownika, który chce obstawiać zakłady bukmacherskie online, ważne jest, jak zasilić konto. STS zapewnia kilka możliwości internetowych, jak: pay.com, dotpay, Skrill i PayU, ale konto można też uzupełnić w punkcie stacjonarnym.

O ile wpłaty są całkiem proste, to wypłaty kierowane są przede wszystkim przez przelew bankowy. Chyba że dany bank współpracuje z STSpay. W takim przypadku pieniądze mogą trafić do gracza nawet w 15 minut. Inaczej pieniądze trafiają na konto gracza na standardowych zasadach.

STS Cash-out


STS Cash-out
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin


W kontekście wypłat nie sposób nie wspomnieć, że STS umożliwia swoim graczom opcję Cash-out. Nie czekając na koniec danego wydarzenia sportowego, jest szansa na to, aby zdecydować się na wypłatę kuponu. Trzeba jednak przy tym pamiętać, że Cash-out jest kierowany dla wybranych zakładów. Nie zawsze będzie można wykonać taki manewr.

STS opinie


Jak więc można podsumować STS? Opinie na jego temat są zdecydowanie pozytywne. Świadczy o tym rewelacyjny wynik biznesowy firmy. W końcu nie kontroluje się prawie połowy rynku w kraju mając dość liczną konkurencję, jeśli nie prezentuje się dobrej oferty i profesjonalnej obsługi, prawda?

W zasadzie nie ma się do czego przyczepić. Zakres wydarzeń sportowych do obstawiania jest bardzo szeroki. Ilość rynków do zakładania się jest doprawdy zadowalająca. A aplikacja mobilna jest szybka i wygodna w obsłudze. Niektórzy zarzucają bukmacherowi brak promocji na grę bez podatku. Ale nie jest to wcale minus, który powinien zaważyć na decyzji o rejestracji w STS.

Obstawiasz za pomocą punktów stacjonarnych czy wolisz przez stronę internetową? Ważne abyś korzystał z legalnych bukmacherów. STS ma świetną ofertę zakładów na piłkę nożną, oraz inne sporty, w tym esport i counter strike. Dobra jest też zakładka sportów wirtualnych. Bonusy powitalne podobnie jak dostępne metody płatności robią wrażenie. Ranking bukmacherów nie jest potrzebny aby wiedzieć, że STS to legalny bukmacher, który ma świetną ofertę.

Załóż konto w STS!


Zobacz także


PZBUK Zakłady Bukmacherskie - bonus powitalny i kodTotolotek Zakłady Bukmacherskie - bonus powitalny i kod

Aktualności

Zakład 230 zł bez ryzyka w STS!

Zakład 230 zł bez ryzyka w STS!

Bundesliga znowu w grze, a legalny bukmacher STS przygotował specjalną ofertę dla naszych... czytaj

 • 22 maja 2020
 • 17:39
 • 0
 • źródło Goal.pl
 1. Bundesliga
 2. liga niemiecka
 3. STS
 4. legalni bukmacherzy
 5. zakłady bukmacherskie
W piątek wraca Ekstraklasa! Kursy bukmacherów

W piątek wraca Ekstraklasa! Kursy...

Powrót PKO Ekstraklasy zbliża się wielkimi krokami. Już w ten weekend będziemy mogli ponownie... czytaj

 • 22 maja 2020
 • 17:06
 • 0
 • źródło Goal.pl
 1. PKO Ekstraklasa
 2. Ekstraklasa
 3. liga polska
 4. kursy bukmacherskie
Transmisje ligi koreańskiej w STS. Jak uzyskać dostęp?

Transmisje ligi koreańskiej w STS. Jak...

Już w najbliższy piątek rozpocznie się nowy sezon koreańskiej ekstraklasy K-League. Co ciekawe,... czytaj

 • 04 maja 2020
 • 16:55
 • 0
 • źródło Goal.pl
 1. liga koreańska
 2. K-League
 3. transmisje meczów
 4. STS
 5. bukmacherzy
 6. legalni bukmacherzy
Gdzie mundial w 2022 roku? Kursy bukmacherów

Gdzie mundial w 2022 roku? Kursy bukmacherów

Czy kolejne Mistrzostwa Świata odbędą się zgodnie z planem w Katarze, czy też nastąpi zmiana... czytaj

 • 17 kwietnia 2020
 • 10:31
 • 0
 • źródło Goal.pl / bukmacherzy
 1. mundial 2020
 2. Katar
 3. kursy na mistrzostwa świata
 4. STS
Alternatywne rozgrywki piłkarskie w STS

Alternatywne rozgrywki piłkarskie w STS

STS wprowadza do oferty alternatywne rozgrywki piłkarskie. To mecze wirtualne w najsilniejszych... czytaj

 • 05 kwietnia 2020
 • 10:59
 • 0
 • źródło goal.pl/bukmacherzy
 1. legalni bukmacherzy
 2. ligi wirtualne
 3. sporty wirtualne
 4. STS
Kiedy wróci Ekstraklasa? Kursy bukmacherów

Kiedy wróci Ekstraklasa? Kursy bukmacherów

Kiedy do gry wrócą piłkarze Ekstraklasy? Odpowiedzi na to pytanie można szukać analizując kursy... czytaj

 • 26 marca 2020
 • 19:17
 • 0
 • źródło LigaPolska.pl
 1. Ekstraklasa
 2. kursy bukmacherów
 3. STS zakłady bukmacherskie