Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin | Aktualizacja 04/09/2020

STS zakłady bukmacherskie

Eksluzywny pakiet powitalny dla nowych graczy STS. 1500 zł tylko z kodem promocyjnym GOAL. Bonus od depozytu 100% do 1200 zł. Darmowy zakład bez depozytu 30 zł oraz zakład bez ryzyka 230 zł. Dodatkowo 20 zł na BetGames i 20 zł na sporty wirtualne. Bonus dostępny dla nowych klientów, którzy przy rejestracji wpiszą kod promocji GOAL.

Kod promocyjny GOAL w STS


Zakłady bukmacherskie STS to jedna z najstarszych firm bukmacherskich w Polsce. Niektórzy mówią wręcz, że to najlepszy polski bukmacher. Jest to oczywiście legalny bukmacher. Posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów. STS może oferować zakłady sportowe zarówno przez sieć puntów stacjonarnych jak i online. Bukmacher oferuje także obstawianie na gry karciane w ofercie BetGames. Z poniższego tekstu dowiesz się wszystkiego o kursach bukmacherskich i najlepszych sportach do obstawiania w STS. Sprawdzisz, czy to legalny bukmacher dla Ciebie.
Bonusy STS - Pakiet 1500 zł
Kod promocyjny STSGOAL
Bonus bez depozytu30 zł
Bonus od depozytu100% do 1200 zł
Zakład bez ryzyka230 zł
Bonus na BetGames20 zł
Bonus na wirtuale20 zł
+ Bonus na esporty25 zł
+ Bonus "Zaproś kumpla"50 zł
Ostatnia aktualizacjaWrzesień 2020


Przejdź do STS


STS zakłady bukmacherskie online


STS to aktualnie największy i najbardziej popularny bukmacher w Polsce. Aktywnie angażuje się we wspieranie rodzimego sportu. Firma jest oficjalnym partnerem reprezentacji Polski w piłce nożnej oraz sponsorem głównym Jagiellonii Białystok. STS to oficjalny bukmacher Lecha Poznań, Cracovii, Pogoni Szczecin i Górnika Zabrze. Poza piłką nożną firma bukmacherska wspiera też Asseco Resovię, Vive Kielce, Futsal Ekstraklasę i KSW. Angażuje się również we wsparcie e-sportu.

Firma z siedzibą w Katowicach, działa jako legalny polski bukmacher. Oferuje zakłady sportowe na podstawie licencji odświeżonej 15 lutego 2018 roku przez Ministerstwo Finansów. Warto odnotować, że STS jest wspierany tylko i wyłącznie przez polski kapitał, a udział w rynku ma na poziomie 48%. Tym samym zostawia w tyle konkurencję wygrywając niemal każdy ranking bukmacherów.

STS kod promocyjny


Zanim przejdziemy do omawiania bonusów, koniecznie trzeba o czymś wspomnieć. Za podany w STS Kod promocyjny można dostać bardzo fajny, dodatkowy bonus. Nie jest on dostępny w standardowej ofercie. Tak więc to, co przeczytasz poniżej o bonusach powitalnych jest przedstawieniem oferty z kodem promocyjnym GOAL. Kod promocyjny należy podać podczas rejestracji w STS!


Podaj kod GOAL w STS


STS Zakłady bukmacherskie
Strona internetowawww.sts.pl
starstarstarstarstarstar
SiedzibaMalta | Polska - Katowice, Warszawa
Bonus powitalnyPakiet 1500 zł
Kod promocyjny GOAL
Warunki bonusuObrót 3x po kursie min. 1,91
Maksymalna stawkaBrak limitu
Maksymalna wypłatabrak limitu
Metody płatnościSTSPay, Visa, MasterCard, PayU, Skrill, Neteller, tpay, przelew, lokale STS
Obsługa klientaLivechat 8-24 7 dni w tygodniu, telefon, email
Ostatnia aktualizacjaSierpień 2020STS bonus


Użytkownik korzystający z typowania zakładów bukmacherskich za pośrednictwem strony STS może liczyć na dodatkowe profity już po rejestracji konta. Mogą być one następstwem na przykład bonusu poniedziałkowego, który jest skierowany do najbardziej lojalnych typerów. Tym samym, im częściej ktoś gra, tym więcej może uzyskać każdego tygodnia.

Zakład bez ryzyka 230 zł do 30 września


Uwaga! Uwaga! STS zakłady bukmacherskie przygotowały specjalną ofertę dla Czytelników naszych serwisów w postaci zakładu bez ryzyka 230 zł. Biorąc pod uwagę, że w standardowej ofercie zakład bez ryzyka opiewa na kwotę 30 zł, jest to niezwykle atrakcyjna propozycja. Skorzystać z niej może każdy, kto przy rejestracji poda kod promocyjny GOAL. Trzeba jednak pamiętać, że promocja jest czasowa i obowiązuje tylko do 30 września.

Co zyskujemy? Jeżeli po rejestracji konta, wpłaceniu depozytu i postawieniu kuponu (do 30 września), ten okaże się przegrany, będziesz mógł odzyskać zwrot do 230 zł (stawka kuponu równa się kwocie wkładu pomniejszonej o podatek od gier). Co ważne zwrot nastąpi na konto depozytowe. Należy jednak pamiętać o podaniu przy rejestracji kodu promocyjnego.


Skorzystaj z zakładu bez ryzyka 230 zł


STS bonus powitalny


Niebanalną ofertą jest w STS bonus powitalny składający się tak naprawdę z trzech ofert. Otrzymasz je wpisując kod rejestracyjny GOAL przy rejestracji konta. Mamy standardowy bonus od depozytu (czyli bonus od pierwszej wpłaty) 100% do 1200 zł. Dodatkowo są specjalne bonusy na wyłączność za kod promocyjny. Są to darmowy zakład 30 zł i zakład bez ryzyka (czyli cashback) 30 zł. Do 31 sierpnia zakład bez ryzyka wynosi aż 230 zł! Regulamin obowiązuje wszystkich, bez wyjątku (z kodem czy bez) i zaraz do niego przejdziemy.

Na dzień dobry można więc odebrać w STS bonusy idealne zarówno dla świeżych, początkujących, jak i tych, którzy świetnie się znają na obstawianiu.

Przeczytaj więcej o bonusach w STS.


STS bonus powitalny
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin


Bonus 100% do 1200 zł


Jednym z bonusów powitalnych STS jest promocja 100% do 1200 zł. Jest to bonus od depozytu. Polega to na dodaniu do Twojego salda bonusowego kwoty o wartości 100%. Jest to bonus od Twojego pierwszego depozytu. Najwyższą kwotą, jaką obejmie akcja promocyjna jest 1200 zł.

Jeśli więc złożysz depozyt do 1200 zł, bukmacher podwoi tę kwotę w ramach bonusu. Oznacza to, że przy wpłacie 100 zł otrzymasz możliwość gry za 200 zł itd. aż do wpłaty 1200 zł, która za sprawą bonusu zwiększy się do 2400 zł. Jak go otrzymać? Podczas rejestracji trzeba zaznaczyć opcję: "Chcę otrzymać swój bonus startowy!" Koniecznie tego nie przegap, bo potem nie będzie już odwrotu.

Oferowany przez STS bonus powitalny na tle innych bonusów na polskim rynku bukmacherskim prezentuje się okazale. Nie chodzi tylko o to, jak wysoką można otrzymać kwotę, chociaż to również robi wrażenie. U niektórych spośród innych buków można zgarnąć co najwyżej kilka stówek.

Głównym plusem bonusu powitalnego STS są jednak proste i przejrzyste warunki obrotu. Wszystkiego dowiesz się poniżej. Żebyś miał jednak ogląd na sytuację: wielu bukmacherów wymaga nawet czterokrotnego obrotu kwotą zarówno bonusu, jak i również depozytu. I to po kursach nawet 2.20. W porównaniu z tego typu warunkami zasady obowiązujące w serwisie STS wydają się naprawdę przyjazne.

Pamiętaj, że bonus od depozytu STS trafia na dwa konta. Wpłata znajduje się na koncie depozytowym. Natomiast bonus powitalny trafi na konto bonusowe.

Warunki bonusu i wypłaty


Zasady obrotu bonusu to warunki, które trzeba spełnić, by móc wypłacić otrzymane czy też wygrane pieniądze. W tabeli poniżej możesz zapoznać się z warunkami obrotu obowiązującymi w kwestii bonusu powitalnego bukmachera STS. Zwróć uwagę na to, jak luźne są te zasady w porównaniu z tymi opisanymi w akapicie wyżej.

Przeczytaj więcej o wypłatach w STS.

Warunki obrotu bonusem 100% do 1200 zł w STS
Obrotowi podlegaKwota bonusu
Wysokość obrotux3 w zakładach po kursie min. 1.91
Do obrotu nie liczą sięzakłady z oferty HIT DNIA oraz MAXIKOMBI
Promocja ważna do odwołania
Promocja kierowana do nowy gracz, 18+
Zobacz pełen regulaminRegulamin promocjiDarmowy zakład


Dla osób, które podadzą w formularzu rejestracyjnym STS kod promocyjny, czeka niespodzianka. Jest to darmowy zakład, czyli inaczej mówiąc bonus bez depozytu. 30 zł za darmo do wykorzystania na pierwszy zakład lub kilka mniejszych zakładów. Można więc postawić 30 zł raz albo zrobić np. 2 zakłady za niższe kwoty. Bez względu na to, jak zdecydujesz się wydać otrzymane pieniądze, trzeba będzie zastosować się do zapisów regulaminu. Szczególną uwagę zwróć na warunki obrotu.

Oceniamy ten bonus STS bardzo pozytywnie. Po pierwsze powinien się on spodobać nowym klientom. A to ze względu na fakt, że pozwala przetestować usługi buka przed rozpoczęciem obstawiania za własne pieniądze. Żeby otrzymać STS freebet wystarczy bowiem zweryfikować konto. Nie musisz nawet wpłacać depozytu, żeby po raz pierwszy postawić - i to za cudzą kasę.

Na pochwałę zasługuje też fakt, że całych 30 złotych nie trzeba wykorzystać na jednym kuponie. U wielu buków albo trzeba postawić jeden kupon na całą kwotę freebetu. Wręcz panuje zasada, w ramach której można postawić z użyciem freebetu mniejszy zakład, ale wtedy pozostała kwota przepada. Na szczęście STS nie bawi się w ten sposób swoimi klientami.

Przeczytaj więcej o freebecie w STS.

Warunki bonusu


Bez względu na to, jak zdecydujesz się wydać otrzymane pieniądze, trzeba będzie zastosować się do zapisów regulaminu tej promocji. Szczególną uwagę zwróć na warunki obrotu.

Warunki obrotu bonusem 30 zł za darmo w STS
Obrotowi podlegakwota bonusu
Wysokość obrotux3 w zakładach po kursie min. 1.91
Czas na wykonanie obrotu120 dni
Do obrotu nie liczą sięzakłady z oferty HIT DNIA oraz MAXIKOMBI
Promocja ważna do odwołania
Promocja kierowana do nowy gracz, 18+
Zobacz pełen regulaminRegulamin promocjiOdbierz bonus 30 zł za darmoZakład bez ryzyka


Nie regulujcie odbiorników, STS naprawdę ma przygotowany jeszcze jeden bonus powitalny. Oczywiście dostępny wyłącznie dla osób, które w trakcie rejestracji podadzą nasz specjalny kod promocyjny GOAL.

Mowa o swoistym “ubezpieczeniu” dla Twojego pierwszego zakładu. Promocja polega na tym, że pierwszy obstawiony kupon (musi on być na minimum 20 złotych) będzie ubezpieczony na kwotę do 30 złotych. Jeżeli przegrasz, dostaniesz cashback za całą obstawioną kwotę do maksymalnie 30 zł. Żeby wziąć udział musisz złożyć pierwszy depozyt na kwotę minimum 20 zł. Możesz postawić dowolny zakład (SOLO lub AKO).

Do 30 września zakład bez ryzyka w STS z kodem promocyjnym GOAL wynosi aż 230 zł!

Warunki bonusu
Całkiem spoko sprawa na przetestowanie usług buka. Jeśli wygrywasz, do Twojej kieszeni ląduje dodatkowa kasa. Jeśli przegrasz, otrzymujesz zwrot środków. Ląduje on co prawda na koncie bonusowym, a nie od razu na saldzie głównym. Warunek obrotowy jest jednak nawet łatwiejszy niż w przypadku pozostałych bonusów. Zamiast trzy razy wystarczy bowiem obrócić zwróconą kwotą jednokrotnie.


Warunki obrotu bonusem 230 zł bez ryzyka
Obrotowi podlegakwota bonusu
Wysokość obrotux1 w zakładach po kursie min. 1.91
Czas na wykonanie obrotu120 dni
Do obrotu nie liczą sięzakłady z oferty HIT DNIA oraz MAXIKOMBI
Promocja ważna do odwołania
Promocja kierowana do nowy gracz, 18+
Zobacz pełen regulaminRegulamin promocji
Odbierz swój bonus 30 zł


Inne bonusy bukmacherskie w STS


Grając w STS można natknąć się także na inne bonusy, którymi warto się zainteresować. Niektóre z nich, tak jak te opisane poniżej, obowiązują już od dłuższego czasu i można się spodziewać, że zostaną z nami na dłużej. Czasem pojawiają się też jednak oferty ograniczone czasowo, na przykład związane z odbywającymi się akurat wydarzeniami, więc warto śledzić nowości. Część bonusów dostępnych jest na konto tymczasowe. Aby uzyskać inne bonusy bukmacherskie musisz mieć potwierdzone konto.

Polubisz Poniedziałek


“Polubisz Poniedziałek” to czyli cotygodniowy ranking graczy. Nagradza tych najbardziej aktywnych. W każdy poniedziałek do wygrania czekają wielkie pieniądze. Dla najlepszego nawet 3000 zł. Otrzymana kwota zależy od zajmowanego miejsca w opublikowanym rankingu.

Żeby brać udział w akcji, musisz kliknąć “Dołącz” w zakładce opisującej tę promocję. Jeśli więc znajdziesz się na liście zwycięzców, sprawdź regulamin otrzymania bonusu za grę. Jeśli jego zasady będą Ci odpowiadać, to śmiało przyjmij prezent. Miej na uwadze, że bonus będzie podlegał warunkom obrotowym.

Warunki obrotu bonusem "Polubisz Poniedziałek" w STS
Obrotowi podlegakwota bonusu
Wysokość obrotux3 w zakładach po kursie min. 1.91
Czas na wykonanie obrotu120 dni
Do obrotu nie liczą sięzakłady z oferty HIT DNIA oraz MAXIKOMBI, zakłady wypłacone funkcją Cash-out
Promocja ważna do odwołania
Promocja kierowana do zarejestrowany gracz, 18+
Zobacz pełen regulaminRegulamin promocji


Zaproś kumpla


W tej promocji możesz zyskać po pięćdziesiąt złotych dla siebie i dla kolegi (czyli dla obu łącznie stówka). Wystarczy zaprosić do wspólnego obstawiania osobę, która jeszcze nie ma konta w serwisie STS.

Zaproszenia dokonasz przy pomocy odpowiedniej zakładki w sekcji “Moje konto”. Żebyście dostali dodatkową kasę, kolega musi wpłacić co najmniej 50 zł i obstawić kupony za łącznie minimum 150 zł. Minimalny kurs tutaj to co najmniej 1,50. W nagrodę dostaniecie na maila vouchery o wartości 50 zł. Będziecie mogli je dodać na konto bonusowe poprzez wpisanie kodu promocyjnego w zakładce “Moje konto”.

Warunki obrotu bonusem "Zaproś kumpla" w STS
Obrotowi podlegakwota bonusu
Wysokość obrotux3 w zakładach po kursie min. 1.91
Czas na wykonanie obrotu120 dni
Do obrotu nie liczą sięzakłady z oferty HIT DNIA oraz MAXIKOMBI, zakłady wypłacone funkcją Cash-out
Promocja ważna do odwołania
Promocja kierowana do zarejestrowany gracz, 18+
Zobacz pełen regulaminRegulamin promocji


Bonus bukmacherski twoja gra, pewna kasa


Ta promocja przyda Ci się, jeśli regularnie obstawiasz w punktach stacjonarnych STS. Wystarczy, że będziesz codziennie obstawiać zakłady po co najmniej 25 zł (łącznie) danego dnia. Po dziesiątym, dwudziestym i dwudziestym piątym takim dniu w danym miesiącu kalendarzowym otrzymasz bonusy na swoją kartę STS. Wyniosą one 5% stawek z ostatnich dziesięciu/dziesięciu/pięciu dni, kiedy spełniałeś warunki promocji.

Warunki obrotu bonusem "Twoja gra, pewna kasa" w STS
Obrotowi podlegakwota bonusu
Wysokość obrotujednokrotne obstawienie z karty STS
Czas na wykonanie obrotu30 dni
Do obrotu nie liczą się-
Promocja ważna do końca 2020
Promocja kierowana do zarejestrowany gracz, 18+, grający w punkcie stacjonarnym
Zobacz pełen regulaminRegulamin promocji


Wirtualny tydzień - 20 zł


Bukmacher STS przygotował także coś dla miłośników zakładów na sporty wirtualne. Jest to miły ukłon w ich stronę. Promocja polega na zwrocie do kwoty 20 zł za zakłady na virtuale z całego ostatniego tygodnia. Nie trzeba się nigdzie specjalnie zapisywać, by otrzymać ten bonus. Wystarczy spełnić warunki kuponów. Trzeba postawić zakłady SOLO lub AKO na sporty wirtualne (wysokość kursów ani rodzaje zdarzeń nie mają znaczenia). Szczegóły regulaminu tego bonusu znajdziesz na stronie STS.

Warunki obrotu bonusem "Wirtualny tydzień" w STS
Obrotowi podlegakwota bonusu
Wysokość obrotux3 w zakładach po kursie min. 1.91
Czas na wykonanie obrotu120 dni
Do obrotu nie liczą sięzakłady z oferty HIT DNIA oraz MAXIKOMBI, zakłady wypłacone funkcją Cash-out
Promocja ważna do odwołania
Promocja kierowana do zarejestrowany gracz, 18+
Zobacz pełen regulaminRegulamin promocji


Legalny bukmacher online


STS to legalnie działający bukmacher online. Ma zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Licencja ta wydawana jest przez Ministra Finansów na podstawie ustawy o grach hazardowych. W przypadku STS dotyczy zakładów wzajemnych w punktach stacjonarnych jak i przez stronę internetową. W przypadku licencji na zakłady wzajemnie nie ma mowy i ilości dyscyplin sportowych, na które firma może oferować kursy bukmacherskie. W Polsce funkcjonuje kilku innych bukmacherów online. Są to takie firmy jak LV Bet, Fortuna, PZBuk czy Forbet. Pamiętaj, że za grę w nielegalnych grach hazardowych grożą wysokie kary. Dlatego zanim wybierzerz firmę upewnij się, że jest to legalny bukmacher online. Na naszej stronie znajdziesz informacje tylko o bukmacherach z licencją na urządzanie zakładów wzajemnych.


STS rejestracja

STS rejestracja i kod promocyjny
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin


Rejestracja w STS nie trwa długo. Pamiętać należy, że trzeba podać przy zakładaniu konta dane z dowodu osobistego. Konieczne jest też załadowanie skanów/ zdjęcięć dokumentu tożsamości. Wiadomo przecież, że z zakładów bukmacherskich korzystać mogą tylko i wyłącznie osoby pełnoletnie. Koniecznie także świadome tego, że hazard może uzależniać, o czym STS przypomina.

Jak założyć konto na STS


Jeśli jeszcze nie korzystałeś z usług bukmacherów, może Ci się przydać krótka instrukcja postępowania. Wystarczy kilka prostych kroków, żeby założyć konto na STS.
  • 1. Wejdź na www.sts.pl
  • 2. Kliknij przycisk “Załóż konto” w prawym górnym rogu.
  • 3. Wpisz email, hasło, numer telefonu i koniecznie kod promocyjny GOAL. Pamiętaj, żeby nie popełnić żadnej literówki.
  • 4. Zaznacz wymagane zgody i kliknij przycisk “Dalej”.
  • 5. Wpisz swoje dane osobowe i kod SMS, który otrzymasz na podany numer telefonu. Upewnij się, że jest zaznaczone okienko “chcę otrzymać bonus” i konieczne zgody.
  • 6. Kliknij przycisk “Zarejestruj”.

I już! Nie jest to długi ani skomplikowany proces. Pamiętaj, że potem będziesz jeszcze musiał zweryfikować swoją tożsamość. Możesz to zrobić przy pomocy skanów lub zdjęć dowodu osobistego, paszportu lub prawa jazdy.

Konto tymczasowe a konto stałe


Po rejestracji w STS konta gracza będzie miało status konta tymczasowego. Klient może spokojnie z niego korzystać przez 30 dni. Konto tymczasowe daje możliwość otrzymania bonusu powitalnego oraz obstawiania zakładów bukmacherskich. Natomiast przed dokonaniem wypłaty konieczna jest weryfikacja konta do tak zwanego konta stałego.

Do weryfikacji niezbędne są dane osobowe, number konta bankowego oraz zdjęcie lub skan dowodu osobistego.

Przeczytaj więcej o rejestracji w STS.

STS.bet


Coś dla fanów obstawiania mieszkających poza granicami Polski. STS wszedł na rynek europejski i pod nazwą STS.bet udostępnia teraz swoje usługi mieszkańcom innych krajów. STS.bet jest aktywny w takich krajach jak Wielka Brytania i Niemcy.

Od teraz więc możesz mieć w tamtych krajach dostęp do obstawiania po polsku ze znaną i lubianą marką z naszego kraju. W porównaniu z polską ofertą trzeba zaznaczyć, że za granicą na STS.bet zagrasz również w kasynie online.


Oferta STS


Po jednym z największych polskich bukmacherów nie można się spodziewać niczego innego jak najlepszej oferty. Oferty dobrze zorganizowanej i dopasowanej do gustu polskich klientów. Na szczęście właśnie z tym mamy tu do czynienia.

Zdecydowana większość użytkowników powinna być zadowolona z oferty STS. Znajdzie tam w zasadzie wszystko, czego szuka. Przede wszystkim w ofercie bukmachera mnóstwo jest zakładów dotyczących piłki nożnej. Liga Mistrzów, Liga Europy, liga polska, Bundesliga, Premier League? Znajdziesz je wszystkie w ofercie STS. Co więcej czasem znajdziesz zakłady specjalne na te rozgrywki. Ale oczywiście nie tylko piłka nożna jest ważna. Równie dobrze obstawia się tu tenisa, siatkówkę, koszykówkę, hokej na lodzie, czy piłkę ręczną. Dla bardziej wymagającego klienta znajdzie się również coś związanego ze sportami walki jak gale MMA, czy boksu. Niemniej ciekawostką jest też fakt, że w ofercie STS obecne są także zakłady bukmacherskie na e-sport. Można skorzystać z typów uwzględniających starcia w Counter Strike'a, Star Crafta 2, czy League of Legends.

Piłka nożna


Oczywiście STS nie obyłby się bez naszego sportu narodowego. Piłkę nożną obstawisz u tego buka na wszystkie sposoby. Zaczyna się od polskich lig (aż do czwartej) przez wszystkie najważniejsze ligi europejskie i światowe. Kończy aż na okazjonalnych rozgrywkach młodzieżowych i kobiecych. Czwarta liga duńska, druga liga wietnamska, pierwsza liga kobieca USA… Dla każdego coś miłego. W kwestii piłki nożnej obowiązuje też wiele specjalnych akcji promocyjnych takich jak zakłady specjalne. Oferta bukmachera STS na piłkę nożną jest naprawdę bogata. Wykorzystaj kod promocyjny STS i obstawiaj mecze w piłce nożnej z całego świata.

Tenis


Tenis to jeden z ulubionych sportów wielu obstawiaczy. Gra jeden na jeden lub dwa na dwa sprawia, że nieco łatwiej przewidzieć formę zawodników. Co za tym idzie także wynik spotkania. Na STS obstawisz oczywiście najważniejsze rozgrywki męskie i kobiece, singla i debla. WTA, ATP, puchary, Challenger… Każdy ważny mecz z pewnością znajdzie się w ofercie.

Koszykówka


Na STS obstawisz najważniejsze rozgrywki koszykarskie z większości państw europejskich, W ofercie jest oczywiście amerykańska NBA. Nie brakuje też innych państw z silnymi ligami jak np. Izrael. Dostępne są także zakłady na rozgrywki międzynarodowe takie jak Euroliga. Jeśli chodzi o polskie ligi, obstawisz EBL i pierwszą oraz drugą ligę.

Ciekawym uzupełnieniem zakładów bukmacherskich w STS jest opcja na lato. Dzięki niej gracz może typować rozgrywki letniej ligi NBA. Tym samym fani koszykówki też mogą być ukontentowani, bo i ta nisza została wypełniona.

Pozostałe zakłady sportowe STS


Na STS jest dostępny szeroki wybór innych zakładów sportowych i pozasportowych. Obstawisz wiele popularnych i mniej popularnych w naszym kraju sportów: piłkę ręczną, siatkówkę, hokeja, ale także pesapallo czy krykieta. STS umożliwia także obstawianie zakładów dotyczących polityki i rozrywki. Wyniki najbliższych wyborów? Zwycięzca Eurowizji albo Tańca z Gwiazdami? Takie rzeczy również obstawisz u tego buka. Wchodząc na stronę internetową nie zapomnij o kodzie promocyjnym GOAL. Dzięki niemu dostaniesz atrakcyjny bonus powitalny dla nowych klientów.

STS - oferta na dziś


Bardzo fajną funkcją na stronie jest filtrowanie wydarzeń sportowych tak, by pokazały, jak np. wygląda w STS oferta na dziś. Oczywiście jeśli chcesz zobaczyć, co będzie się ciekawego działo dzisiaj - lub nawet w tej chwili - wystarczy rzut oka na stronę główną. Zobaczysz na niej bieżące wydarzenia sportowe do obstawiania, a także mini - kalendarz. Pokaże Ci on, co jeszcze będzie się dzisiaj działo.

STS - oferta na jutro


Podobnie, jak z zakładami na dzisiaj, możesz bez przeszkód zobaczyć, jak wygląda w STS oferta na jutro. Dzięki temu zaplanujesz sobie kupony albo zarezerwujesz czas, by obstawiać następnego dnia na żywo. Co prawda oferta na jutro nie zmieściła się na stronie głównej. Do jej wyświetlenia wystarczy jednak ten sam filtr po lewej stronie.

STS - oferta na tydzień


Właściwie po co ograniczać się do sprawdzania, co będzie się działo tylko dziś i jutro: zobacz najlepiej, jak prezentuje się w STS oferta na tydzień! Przefiltruj sobie i porównaj zakłady na kilka dni do przodu. Dzięki temunie przegapisz żadnego interesującego wydarzenia i okazji do stworzenia solidnego kuponu!


STS zakłady bukmacherskie online
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin


STS - kursy bukmacherskie


Kursy na STS można określić jako raczej pozytywne. Zazwyczaj są one przynajmniej równe z tymi u pozostałym bukmacherów na polskim rynku. Na plus zasługuje szeroka oferta Zakładów Specjalnych na każdy dzień.

U wielu buków dziennie jest jeden do trzech zakładów z podwyższonymi kursami. W STS oprócz trzech zakładów w Hicie Dnia jest do tego kilkanaście zakładów w Superofercie. Dzięki temu codziennie można liczyć na spory wybór ponadprzeciętnych kursów. Zawieranie zakładów na kursy bukmacherskie przez stronę internetową STS jest dzięki temu łatwiejsze.

STS Cash-out


STS Cash-out
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin


W kontekście wypłat nie sposób nie wspomnieć, że STS umożliwia swoim graczom opcję Cash-out. Nie czekając na koniec danego wydarzenia sportowego, jest szansa na to, aby zdecydować się na wypłatę kuponu. Trzeba jednak przy tym pamiętać, że Cash-out jest kierowany dla wybranych zakładów. Nie zawsze będzie można wykonać taki manewr.

STS esports


STS esports
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin


W STS esport otrzymał osobną zakładkę, aby obstawianie np. Polskiej Ligi Esportowej było jeszcze wygodniejsze. Możliwe są tutaj zakłady przedmeczowe, jak również zakłady na żywo, dzięki którym oglądanie starć już nigdy nie będzie bezczynne.

Dział STS esport został wyposażony w ABC gracza oraz zasady. Jest to mały przewodnik po obstawianiu dla początkujących, a także blog dedykowany wydarzeniom ze świata esportu. Te udogodnienia sprawiają, że zakłady wzajemne na esport stają się łatwiejsze dla nowych klientów.

STS Betgames


Betgames STS to stosunkowo nowy produkt w ofercie tego legalnego bukmachera. Czym jest i na czym polega Betgames? Produkt daje możliwość obstawiania wyników gier wirtualnych. Do wyboru mamy takie gry jak Wojna, Bakarat i Poker. Wystarczy wejść na daną grę i zobaczyć jak dealer na żywo prowadzi rozdanie. STS przyjmuje zakłady na żywo na wynik z każdego rozdania. Produkt doskonale sprawdził się zwłaszcza w okresie koronawirusa, kiedy wszystkie rozgrywki sportowe zostały zawieszone. Gracze STS nadal mogli obstawiać na wyniki wirtualnych gier w karty.

BetGames Bonus


Zaczynając grę na Betgames klient może liczyć na bonus BetGames. Podobnie jak w zakładach sportowych jest to oferta zakładu bez ryzyka. Stawiając pierwszy zakład w Betgames w przypadku przegranej STS zwraca stawkę do kwoty 20 zł. Pierwszy zakład musi jednak być o kursie przynajmnie 1,90.

Plusy Betgames


Jest to oferta w sam raz na dni bez wydarzeń sportowych. Idealne rozwiązanie także na przerwy w rozgrywkach lub na oczekiwanie na rozliczenie zakładów sportowych.

Minusy Betgames


Niestety jest to tylko sport wirtualny. Dla fanów prawdziwych emocji sportowych może to być za mało. Ale przecież dla nich STS ma pełny produkt bukmacherski.

Transmisje i zakłady live w STS TV


W dzisiejszych czasach niczym nadzwyczajnym nie jest oferta zdarzeń live. STS oczywiście także ją posiada. Na stronie internetowej największego bukmachera w Polsce znajdziemy: transmisje na żywo z wydarzeń sportowych wraz z wynikami live i zakładami na żywo. Zakładka ta nazywa się STS TV.

Legalny bukmacher STS ma prawa między innymi do transmisji meczów La Liga, Serie A, turniejów tenisowych, czy hokejowej ligi NHL. Są one dostępne dla każdego gracza, który zarejestruje się na stronie bukmachera. Warto przy okazji zaznaczyć, że STS jest pierwszym w Polsce bukiem, który dał swoim graczom możliwość oglądania transmisji z wydarzeń sportowych.
Jeśli nie chcesz oglądać transmisji, możesz śledzić dane wydarzenie sportowe na tzw. podglądzie. Daje to możliwość analizy statystyk, które mogą być pomocne przy wyborze danego typu. Podgląd to animowana wizualizacja pokazujące bieżące akcje, np. serwis, czy gol.

Aby oglądać wydarzenia sportowe za pośrednictwem strony, czy też aplikacji STS, wystarczy się tylko zalogować. Cała usługa jest bezpłatna i dostępna na komputery stacjonarne, laptopy, smartfony oraz tablety. Ciekawe jest to, że wszystkie transmisje okraszone są komentarzem w języku angielskim. Sprawdź pełną ofertę zakładów live na stronie STS!

Przeczytaj więcej o zakładach na żywo w STS.

Płatności


STS to jeden z bukmacherów z najszerszą ofertą sposobów wpłaty. Co do wypłat natomiast nie za bardzo jest o czym gadać w kwestii metod. Tak jak każdy buk STS ma w Polsce prawo do przesyłania pieniędzy jedynie na konto bankowe właściciela konta. Dlatego wypłata środków możliwa jest tylko w ten sposób. Minimalna kwota wypłaty to 10 zł.

Metody wpłaty na STS:

Metoda wpłatyTyp wpłatyProwizjaMinimalna wpłataCzas operacji
VISA / MasterCardKarta kredytowa0%1 złNatychmiast
PayUPrzelew (banki i BLIK)0%1 złNatychmiast
dotpayPrzelew (banki i BLIK)0%1 złNatychmiast
SkrillE-wallet0%20 złNatychmiast
NetellerE-wallet0%10 złNatychmiast
Pay.comPrzelew z rachunku0%Brak limituNatychmiast
PayPalPrzelew (banki i BLIK)0%20 złNatychmiast
Punkt STSWpłata gotówki0%Brak limituWpłata w punkcie STS


Jak wypłacić środki?


Jak już było wspomniane, na STS środki wypłacisz jedynie przelewem na konto bankowe. Musi ono być założone w polskim banku na to samo nazwisko co konto na portalu STS.

STS może się jednak pochwalić natychmiastową (do ok. 15 minut) wypłatą siedem dni w tygodniu w godzinach 10:00 do 24:00. Wystarczy, żebyś miał konto w jednym z dwunastu popularnych polskich banków. Będziesz mieć możliwość skorzystania z tej oferty.

W celu wypłaty środków wystarczy wejść w “Moje konto”, a następnie z lewej strony wybrać zakładkę “Wypłata”. Po przejściu do tej sekcji sprawdź, czy podałeś odpowiedni numer konta bankowego. Wpisz kwotę, którą chcesz wypłacić i podaj hasło do swojego konta. Kliknij przycisk “Wypłać” i gotowe.

STSPay


STSPay to produkt płatniczy stworzony przez tego bukmachera. Jak wiadomo polscy klienci mogą dokonywać wypłat tylko na konto bankowe. Jest to efekt regulacji Ministerstwa Finansów zawartych w ustawie hazardowej. STS wyszedł na przeciw oczekiwaniom klientów. Ci wiadomo, że nie chcieli czekać kilka dni na wypłatę z konta STS przez standardowy przelew. STS stworzył więc system błyskawicznych przelewów bankowych. Dzięki STSPay pieniądze trafią na konto bankowe gracza dosłownie w kilka minut. STSPay jest już zintegrowany z największymi bankami w Polsce.

STS PayPal


Jako pierwszy i jedyny bukmacher w Polsce, STS wprowadził płatność przez system PayPal. To kolejna, bezpieczna i szybka metoda płatności, która ułatwi Ci wpłacanie środków na Twoje konto gracza!

STS PayPal
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin


STS strona mobilna


Co prawda STS ma aplikację, ale co jeśli nie chcesz ściągać jej na swoje urządzenie? Na szczęście możesz korzystać również z mobilnej wersji serwisu. Nie powinien Ci on przysporzyć żadnych problemów. Jest dobrze zoptymalizowany, działa szybko i wygląda odpowiednio na małych ekranach.

Wersja mobilna strony pozwala na dokonywanie wszystkich czynności oferowanych przez stronę. Możesz więc oczywiście obstawiać, zlecać wpłaty i wypłaty, śledzić na żywo transmisje meczowe i korzystać z bonusów oraz promocji. Skontaktujesz się również z obsługą klienta i zapoznasz z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania.

STS aplikacja mobilna


STS może pochwalić się tym, że posiada aplikację mobilną. Jest ona dostępna zarówno na Androida, jak i na system IOS. Dzięki niej można obstawiać wydarzenia sportowe, a także śledzić transmisje na żywo i wyniki nawet bez dostępu do komputera.

Jeśli chodzi o STS, aplikacja mobilna jest do pobrania bezpośrednio ze strony bukmachera. Minusem jest to, że appka nie jest dostępna na Google Play. Sam buk niestety nic na to nie poradzi. Sklep Google nie pozwala na umieszczanie w swojej bibliotece żadnych aplikacji hazardowych. W tym także bukmacherskich.

I jeszcze mała uwaga dla właścicieli smartfonów z Androidem. Aplikację STS można pobrać po zmianie ustawień smartfona i udostępnieniu możliwości pobrania aplikacji z innych źródeł, niż ogólnodostępne (czyli Google Play).

Przeczytaj więcej o grze na mobile w STS.

Pomoc techniczna i kontakt


Obsługa klienta STS to naprawdę poziom światowy. Jest ona dostępna 24/7, więc uzyskasz pomoc nawet w przypadku problemu z zakładami na NBA stawianymi w środku nocy. Z konsultantem możesz skontaktować się poprzez formularz email. Jest też stale dostępny w prawym dolnym rogu ekranu czat.

Na stronie jest także dostępne wyczerpujące FAQ z najczęściej zadawanymi pytaniami. Możliwe, że nawet bez pomocy obsługi klienta uzyskasz odpowiedź na swoje pytanie.

Całodobowa obsługa techniczna w 5 językach


Od kwietnia 2019 roku STS wspiął się na kolejny poziom zaawansowania swojej obsługi klienta. Obecnie jest ona nie tylko całodobowa, ale też udzielana w 5 językach. Oprócz polskiego porozmawiasz po rosyjsku, ukraińsku, niemiecku i angielsku. To czyni STS świetnym wyborem dla obcokrajowców w Polsce.

Punkty STS - gdzie grać w STS?


Bukmacher STS posiada potężną sieć lokali na terenie całego kraju. Jeśli zastanawiasz się, czy i gdzie znajduje się najbliższy punkt obstawiania STS, wejdź na stronę i kliknij w Punkty STS. Tam wpisz odpowiednią lokalizację. Mapa wyświetli Ci, gdzie dokładnie znajdziesz lokal w swoim lub dowolnym innym wybranym mieście.

Godziny otwarcia punktów STS


Godziny otwarcia są zależne od poszczególnych punktów, więc zawsze lepiej sprawdzić je na stronie STS przed wyjściem z domu dla wybranej miejscówki.

Sponsoring STS


STS to największa w Polsce prywatna firma wspierająca sport. Bukmacher od lat inwestuje we współpracę z największymi klubami i organizacjami sportowymi w naszym kraju. Nie jest to żadna niespodzianka. Legalni bukmacherzy na całym świecie wspierają sportowców. Nie inaczej jest w Polsce. STS sponsoruje między innimi reprezentację Polski w piłce nożnej, Vive Kielce czy Jagiellonię Białystok.

Kluby sponsorowane przez STS
Reprezentacja PolskiOficjalny sponsor
Lech PoznańOficjalny bukmacher
Jagiellonia BiałystokOficjalny bukmacher
Pogoń SzczecinOficjalny bukmacher
Korona KielceOficjalny bukmacher
CracoviaOficjalny bukmacher
Górnik ZabrzeOficjalny bukmacher
Zagłębie LubinOficjalny bukmacher
Asseco ResoviaOficjalny bukmacher
Vive KielceOficjalny bukmacher
Anwil WłocławekOficjalny bukmacher
Plus Liga Sponsor


Program lojalnościowy STS


Bukmacher STS dba o swoich stałych klientów. Mogą oni liczyć na regularne promocje i specjalne oferty. Zazwyczaj przesyłane są one poprzez mail lub SMSy. Często zdarzają się promocje na najważniejsze wydarzenia sportowe jak start Ekstraklasy, Ligi Mistrzów czy chociażby Euro lub Mistrzostwa Świata. Gran Derbi lub Milan vs Juventus? Na takie mecze STS też często przygotowuje niespodzianki dla swoich klientów.

W STS znajdziemy także coś takiego jak "Strefa VIP". Jest to coś więcej niż zwykły program lojalnościowy. Gracze VIP w STS mogą liczyć nie tylko na różne bonusy bukmacherskie. Często są oni zapraszani na wydarzenia sportowe. Jak pisaliśmy wyżej STS jest sponsorem wielu drużyn piłkarskich i nie tylko. Stali klienci, a zwłaszcza klienci VIP mogą liczyć na zaproszenia na mecze tych drużyn. Co więcej STS organizuje regularne wyjazdy na najciekawsze mecze reprezentacji Polski czy chociażby Speedway Grand Prix.

STS kraje i rynki

STS to niekwestionowany lider polskiego rynku bukmacherskiego. Po sukcesie firmy w kraju nadszedł czas na rozpoczęcie działalności na terenie Europy. To słowa prezesa STS Mateusza Juroszka, które doskonale obrazują sytuację firmy. STS to lider polskiego rynku bukmacherskiego. Nic więc dziwnego w tym, że bukmacher zainteresował się innymi krajami. Obecnie w STSbet.com można grać w takich krajach jak Niemcy czy Finlandia. Na STSbet.co.uk natomiast zagrają klienci w Wielkiej Brytanii.

Pomóc w promocji STS za granicą mają globalni ambasadorzy Peter Schmeichel i Martin Schmitt. Pierwszy przez lata był ikoną Manchesteru United, drugi to legenda niemieckich skoków narciarskich. Wydaje się, że STS dobrze dobrał sobie ambasadorów startując w Niemczech i Wielkiej Brytanii.

STS opinie


Jak więc można podsumować STS? Opinie na jego temat są zdecydowanie pozytywne. Świadczy o tym rewelacyjny wynik biznesowy firmy. W końcu nie kontroluje się prawie połowy rynku w kraju mając dość liczną konkurencję, jeśli nie prezentuje się dobrej oferty i profesjonalnej obsługi, prawda?

W zasadzie nie ma się do czego przyczepić. Zakres wydarzeń sportowych do obstawiania jest bardzo szeroki. Ilość rynków do zakładania się jest doprawdy zadowalająca. A aplikacja mobilna jest szybka i wygodna w obsłudze. Niektórzy zarzucają bukmacherowi brak promocji na grę bez podatku. Ale nie jest to wcale minus, który powinien zaważyć na decyzji o rejestracji w STS.

Obstawiasz za pomocą punktów stacjonarnych czy wolisz przez stronę internetową? Ważne abyś korzystał z legalnych bukmacherów. STS ma świetną ofertę zakładów na piłkę nożną, oraz inne sporty, w tym esport i counter strike. Dobra jest też zakładka sportów wirtualnych. Bonusy powitalne podobnie jak dostępne metody płatności robią wrażenie. Ranking bukmacherów nie jest potrzebny aby wiedzieć, że STS to legalny bukmacher, który ma świetną ofertę.

Zalety STS


STS to największy polski bukmacher. Zalet ma sporo. Na pewno będzie to dopracowana aplikacja mobilna, fajny bonus powitalny oraz szeroka oferta. Pozytywnie można ocenić też samą stronę internetową bukmachera oraz sieć punktów stacjonarnych.

Wady STS


W porównaniu z innymi bukmacherami STS często oferuje niższe kursy bukmacherskie oraz później wystawia niektóre zakłady. Dzieje się tak, zapewne dlatego, że nowi bukmacherzy niewiele ryzykują dając wysokie kursy i wcześniejsze zakłady. Ich obroty bowiem są i tak o wiele niższe. Natomiast każda pomyłka kursowa czy ofertowa STS to już zapewne kwoty idące w miliony złotych. Nic więc dziwnego w tym, że bukmacher dokładniej analizuje swoją ofertę.

STS FAQ - Najczęściej zadawane pytaniaSTS gdzie wpisać kod?


Kod promocyjny STS należy wpisać w formularzu rejestracji. Wpisanie kodu GOAL zapewnia bonus od pierwszej wpłaty, darmowy zakład oraz zakład bez ryzyka. 

STS jak obstawiać?


Ilu graczy, tyle sposobów obstawiania. Najważniejsze aby obstawiać na stronie internetowej legalnych bukmacherów. Czyli tych z licencją Ministra Finansów. STS posiada takie zezwolenie na zakłady wzajemne. Wiadomo też, że łatwiej obstawiać zakłady pojedyncze. Zakłady łączone, tzw. taśmy rzadziej wchodzą. Natomiast oczywiscie dobry kupon AKO daje całkiem pokaźną wygraną. 

Jak wypłacić bonus STS?


Bonus powitalny w STS przyznawany jest na konto bonusowe. Wymagany jest jego obrót. Bo spełnieniu tego wymogu bonus od depozytu przechodzi z konta bonusowego na konto stałe. Wtedy możliwa jest jego wypłata. Wypłaty można dokonać przez przelew bankowy. STS oferuje błyskawiczne przelewy online. 

STS - co to znaczy? 


Nie ma tak naprawdę dobrej odpowiedzi. Faktem jest, że pierwszym właścicielem marki była angielska firma StanleyBet. STS może oznaczać więc skrót typu StanleySport. Od dłuższego czasu STS rozwija skrót jako Star Typ Sport. 

STS ile można wygrać?


W zakładach bukmacherskich STS nie ma limitu wygranych. Pojawiają się oczywiście limity na pojedyncze zakłady z różnych dyscyplin sportowych. Kupony z większą liczbą zdarzeń też mają różne limity. Natomiast brak jest jednego stałego limitu wygranej. Można na pewno wygrać bardzo dużo. 

Załóż konto w STS!


Zobacz także

BukmacherBonus powitalnyKod bonusowyNazwa podmiotuNr licencjiRecenzjaGraj
Superbet zakłady bukmacherskie100% do 300 zł, 100% do 200 zł, 100% do 100 zł + freebet 34 złbrak koduSuperbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.PS4.6831.5.2019Czytajsprawdź
Betclic zakłady bukmacherskieCashback do 550 złGOALPLBEM Operations LimitedPS4.6831.11.2017Czytajsprawdź
pzbuk zakłady bukmacherskieDarmowy zakład 50 zł + 20 000 punktów lojalnościowychGOALBETCherry Online Polska Sp. z o.o.PS4.6831.26.2017Czytajsprawdź
fortuna zakłady bukmacherskie100% do 1000 zł + cashback do 125 złbrak koduFORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565Czytajsprawdź
totolotek zakłady bukmacherskie100% do 1000 złbrak koduTOTOLOTEK S.A.AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485Czytajsprawdź
lvbet zakłady bukmacherskieMnożniki kursu do 3000 zł + zakład bez ryzyka 333 zł + freebet 20 złbrak koduLV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.PS4.6831.9.2016.EQKCzytajsprawdź
ETOTO zakłady bukmacherskie200% do 200 złbrak koduE-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17Czytajsprawdź
forbet zakłady bukmacherskie100% do 1000 zł, 75% do 500 zł, 50% do 500 złGOALBETforBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.PS4.6831.10.2016Czytajsprawdź
eWinner zakłady bukmacherskieZakład bez ryzyka 155 złGOALeWinner Sp. z o.o.PS4.6831.29.2017Czytajsprawdź