Ruszył SuperGame Jackpot w Superbet. W puli 150 tysięcy złotych i samochód

Sławomir Peszko jest ambasadorem marki Superbet
Superbet Na zdjęciu: Sławomir Peszko jest ambasadorem marki Superbet

Aż 150 tysięcy złotych w gotówce wynosi pula nagród w nowej promocji bukmachera Superbet – SuperGame Jackpot. To jednak nie wszystko! Dodatkowo do wygrania jest samochód marki Rover Mini. Wyjaśniamy jej zasady.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Supergame Jackpot jest czymś innym niż klasyczne zakłady bukmacherskie. Nie ma tutaj kursów, stawek i potencjalnych wygranych. Aby wziąć w niej udział wystarczy podać pięć dokładnych wyników na mecze Ekstraklasy. Im więcej trafisz tym nagroda będzie wyższa! Nie musisz spełniać dodatkowych warunków, aby skorzystać z tej oferty. Wystarczy aktywne i zweryfikowane konto w Superbet zakłady bukmacherskie.

Nagrody w SuperGame Jackpot

Nagrody w promocji SuperGame Jackpot zostaną podzielone w następujący sposób:

  • 8 350 zł – do równego podziału pomiędzy wszystkich Uczestników, którzy udzielili poprawnej odpowiedzi na 2 pytania;
  • 8 350 zł – do równego podziału pomiędzy wszystkich Uczestników, którzy udzielili poprawnej odpowiedzi na 3 pytania;
  • 8 350 zł – do równego podziału pomiędzy wszystkich Uczestników, którzy udzielili poprawnej odpowiedzi na 4 pytania;
  • 125 000 zł (Jackpot) – do równego podziału pomiędzy wszystkich Uczestników, którzy udzielili poprawnej odpowiedzi na 5 pytań.
  • Samochód (Mini) – dla Uczestnika, który jako pierwszy udzielił poprawnej odpowiedzi na 5 pytań (pod uwagę brana jest data oraz godzina podania odpowiedzi w grze zapisana w systemie Organizatora).

Czym jest Jackpot?

Jackpot to główna nagroda o wartości 125.000 zł, która zostanie przyznana w formie gotówki za udzielenie poprawnej odpowiedzi na 5 pytań. Jeżeli żaden z Uczestników nie odpowie poprawnie na 5 pytań w danej rundzie, wówczas Jackpot w wysokości 125.000 zł zostanie przeniesiony na kolejną rundę zwiększając Jackpot dla tej rundy. Na przykład: jeżeli nikt nie odpowie poprawnie na 5 pytań w tej rundzie, Jackpot w kolejnej rundzie wyniesie 150.000 zł, w następnej 175.000 zł itd.

Szczegółowy regulamin promocji znajdziesz na stronie bukmachera.

Promocja Superbet na mecz Benfica – Bayern

Ten tydzień upływa pod znakiem rywalizacji w europejskich pucharach. W jednym ze środowych meczów Ligi Mistrzów Bayern Monachium zmierzy się na wyjeździe z Benfiką Lizbona. W roli faworyta na boisko wybiegną podopieczni Juliana Nagelsmanna. Bukmacher Superbet przygotował na to spotkanie bardzo atrakcyjną promocję. Na zwycięstwo Benfiki lub Bayernu można postawić po bardzo wysokim kursie – 20.00.

Co trzeba zrobić? Wystarczy w dniach 17-20 października zarejestrować konto w Superbet podając kod promocyjny GOAL w trakcie rejestracji, a następnie po dokonaniu depozytu w kwocie co najmniej 50 złotych postawić swój pierwszy zakład na zwycięzcę meczu Benfica – Bayern. Należy jednak pamiętać, że maksymalna stawka zakładu wynosi 10 zł!

Jeżeli zakład okaże się wygrany, otrzymasz nie tylko wygraną z zakładu, ale także wyrównanie do wygranej po kursie 20.00 w formie bonusu.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.


Komentarze