Punchdown 5: Gdzie obstawiać? Typy i kursy bukmacherskie

Na zdjęciu:

Już dzisiaj odbędzie się kolejna edycja gali Punchdown 5. Do walki wracają znane z policzkowania osoby, jak np. Dawid Zalewski, czy Marcin Kostrzewski.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Na czym polega rywalizacja? Zawodnicy uderzają się w policzek otwartymi dłońmi. Zwycięzca może wygrać poprzez nokaut lub werdykt sędziów. Typy i kursy na Punchdown 5 są o tyle ciekawe, że np. Zaleś już dwa razy wygrywał podobne imprezy, a Kostrześ zwyciężył w 4 edycji Punchdown.

Punchdown 5: typy od Zagranie.com!

TOTALbet jest oficjalnym sponsorem Punchdown i nawiązał współpracę z federacją. Nie jest to nic nowego, bowiem podobne rzeczy widzieliśmy już np. w FAME MMA, które działa razem z Betcliciem, czy przy pierwszej gali High League. Federacja Malika Montany związała się umową z Fortuną. Punchdown cieszy się sporą popularnością wśród typerów, dlatego warto sprawdzić najciekawsze typy i kursy bukmacherskie na Punchdown 5 od serwisu Zagranie.com, które przygotowała redakcja portalu typerskiego.

„Slapfighting” generuje coraz większe zainteresowanie, podobnie zresztą jak samo MMA z udziałem osób znanych z Internetu, czy freak fighty. Widownia jest spragniona takiego show, a co za tym idzie, bukmacherzy wystawiają coraz więcej zakładów. Właśnie TOTALbet ma w ofercie interesujące propozycje typów na Punchdown 5. Z głośnych nazwisk podczas tej gali pojawi się np. Esmerdalda Godlewska, która jest dość mocno faworyzowana przez analityków zakładów bukmacherskich.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Kursy na Punchdown 5

Zakłady bukmacherskie na Punchdown 5 są dostępne w ofercie bukmachera TOTALbet. W tym miejscu warto wspomnieć, że jeśli nie masz jeszcze konta u tego bukmachera, to załóż je z tego linku i z kodem PUNCHZAGRANIE. Dzięki temu przy okazji zgarniesz kod PPV i będziesz mógł oglądać za darmo, a dodatkowo do Twojej dyspozycji trafi zakład bez ryzyka na start. Podczas Punchdown 5 uczestnicy będą walczyć o 50 000 PLN, więc stawka jest wysoka.

W ofercie bukmachera TOTALbet są ciekawe zakłady i kursy na Punchdown 5. Można tutaj znaleźć m.in. zakłady specjalne, chociaż trzeba przyznać, że największą uwagę przykuły typy na to, kto wygra walkę. Nic w tym dziwnego, bowiem są to najprostsze rynki do wystawienia, a same zasady starć wyglądają na proste. Warto wspomnieć, że galę można obstawiać nie tylko w przeglądarce komputera, ale także za pomocą aplikacji mobilnej.

Gdzie obstawiać Punchdown 5?

Gdzie obstawiać typy na Punchdown 5? Jedynym bukmacherem, który ma dostępną ofertę na Punchdown jest TOTALbet. Legalny bukmacher ma wykupioną wyłączność na tą i następne gale tej federacji.

Jeżeli nie wiesz, co chcesz obstawiać tutaj lub boisz się ryzyka na Punchdown 5, to pamiętaj, że rejestrując się z wyżej podanego linku dostaniesz m.in. bonus powitalny do tego bukmachera, a co za tym idzie, zagrasz bez ryzyka aż do 200 PLN. To na pewno rzecz, za którą warto wyróżnić TOTALbet, gdyż nie wszyscy dają takie opcje nowym graczom. Warto także dodać, że zwrot jest na konto depozytowe, więc jak zakład nie wejdzie, to środki wypłacasz – bez warunków dotyczących obrotu, czy stawek!

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze