Promocja na ligi wirtualne w Fortunie

Fortuna zakłady bukmacherskie dodała do swojej oferty zakłady na Ligi Wirtualne. Można też skorzystać z bezpiecznego zakładu.

Czytaj dalej…

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Ligi Wirtualne to rozgrywki piłkarskie będące odwzorowaniem najlepszych lig w Europie, w których przebieg meczu generowany jest w oparciu o statystyki realnych drużyn i graczy.

Spotkania w Ligach Wirtualnych trwają tradycyjne 90 minut i są dostępne do typowania w klasycznej ofercie piłkarskiej zarówno w opcji prematch, jak i LIVE. Dostępna jest najwyższa liga angielska, niemiecka, hiszpańska, włoska, francuska, rosyjska, grecka i turecka.

Ligi Wirtualne dostępne są w normalnej ofercie sportowej, w kategorii “Piłka Nożna”. Każda z Lig Wirtualnych posiada oznaczenie “Liga Wirtualna”, np. “1.Anglia-Liga Wirtualna (SRL)”

Co ważne, oferta meczowa w Ligach Wirtualnych obejmuje nie tylko klasyczne zakłady 1×2 i zakłady na wynik, ale także liczbę goli, handicapy, zwycięzców połów, przedział bramek i tym podobne.

Przejdź na stronę Fortuny

Bezpieczny zakład na Ligi Wirtualne

W środę, 22 kwietnia dla użytkowników Fortuna zakłady bukmacherskie aktywna będzie promocja „Bezpiecznik” na Ligi Wirtualne.

Grając kupon SOLO, AKO lub MAXIKOMBI ze stawką min. 10 zł z przynajmniej jednym zdarzeniem z oferty Lig Wirtualnych (dostępne w zakładce piłka nożna), a jeżeli przegrasz, otrzymasz bonus w wysokości 10 zł (w punktach FKP).

Promocja dotyczy kuponów rozstrzygniętych do 22 kwietnia do godz. 23:59 i dostępna będzie w ofercie prematch na stronie www i w aplikacji mobilnej. Szczegóły promocji są dostępne na stronie bukmachera.Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze