Polskie Nagrody Bukmacherskie 2021

We wtorek poznamy zwycięzców Polskich Nagród Bukmacherskich – plebiscytu zorganizowanego przez Better Collective oraz serwis Zagranie.com.

  • Better Collective to duńska firma notowana na sztokholmskiej giełdzie, która jest światowym liderem w branży iGaming.
  • Zagranie.com to jeden z największych polskich serwisów o zakładach sportowych, który podobnie jak portal Goal.pl jest częścią Better Collective.
  • Polskie Nagrody Bukmacherskie zostaną przyznane po raz pierwszy podczas uroczystej gali w Amsterdamie.

Polish Bookmaker Awards by Zagranie.com

Zwycięzców Polskich Nagród Bukmacherskich poznamy we wtorek, 28 września podczas ceremonii, która będzie miała miejsce w Grand Hotel Krasnapolsky w Amsterdamie. Podczas gali zostaną też nagrodzeni najlepsi bukmacherzy z Grecji, Rumunii, Szwecji oraz Danii.

Gospodarzem wieczoru będzie Dirk Kuyt, w przeszłości wybitny reprezentant Holandii i Liverpoolu FC, obecnie zaangażowany w działalność fundacji wspierającej osoby z niepełnosprawnościami poprzez organizację wydarzeń, zbiórek pieniędzy i programów wspomagających aktywny udział niepełnosprawnych zawodników w sporcie.

Tak wyglądała ceremonia wręczenia nagród w 2020 roku dla najlepszych bukmacherów obecnych na rynku greckim:

Jak zostali wyłonieni zwycięzcy Polskich Nagród Bukmacherskich?

Polskie Nagrody Bukmacherskie zostaną przyznane w dziesięciu kategoriach m.in. najlepsze kursy piłkarskie, najlepsza oferta powitalna i najlepszy bukmacher w Polsce. Zwycięzcy zostali wybrani na podstawie badań i danych zbieranych sukcesywnie od sierpnia 2020 roku.

Na proces wyłonienia zwycięzców złożyły się:

  • przeprowadzenie szeroko zakrojonej ankiety dotyczącej zwyczajów bukmacherskich, rynków i sportów wśród użytkowników serwisów Zagranie.com, Goal.pl i Bonusowykod.com,
  • przegląd gromadzonych danych w każdym miesiącu poprzedzającym przyznanie nagród,
  • zorganizowanie krajowych grup fokusowych w celu wyjaśnienia ustaleń i lepszego zrozumienia zachowań osób obstawiających,
  • kategorie nagród potwierdzone badaniami rynku,
  • analiza wszystkich danych na podstawie wyników ankiety i końcowej punktacji.

Dodatkowe wyróżnienie zostanie przyznane przez użytkowników serwisu Zagranie.com, którzy wybrali najlepszego – ich zdaniem – bukmachera w Polsce. Ich wybór również poznamy we wtorek podczas gali w Amsterdamie.

Więcej o wydarzeniu znajdziesz na stronie Polskich Nagród Bukmacherskich.

Komentarze