Polska – Węgry: Biało-czerwoni walczą o rozstawienie w barażach. Kursy bukmacherskie

Krzysztof Piątek
fot. Grzegorz Wajda Na zdjęciu: Krzysztof Piątek

Reprezentacja Polski spotkaniem z Węgrami kończy zmagania w ramach eliminacji do mistrzostw. Bój ten zapowiada się niezwykle ciekawie przede wszystkim z tego powodu, że Biało-czerwoni mogą wywalczyć dzięki temu starciu. Można się zatem spodziewać ciekawej potyczki na PGE Narodowym. Prezentujemy poniżej najciekawsze kursy bukmacherskie na konfrontację Polska – Węgry.

Czytaj dalej…

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

  • Reprezentacja Polski w jednym z kilku poniedziałkowych bojów w ramach eliminacji do mistrzostw świata zmierzy się z Węgrami
  • Biało-czerwoni do starcia z Madziarami podejdą bez Roberta Lewandowskiego, Kamila Glika i Grzegorza Krychowiaka
  • Poniżej przedstawiamy interesujące opcje zakładów na mecz Polska – Węgry, które przygotowały STS zakłady bukmacherskie

Eliminacje do mistrzostw świata: Polska – Węgry

Reprezentacja Polski podejdzie do potyczki z Węgrami po wygranym spotkaniu z Andorą (4:1). Biało-czerwoni odnieśli spokojne zwycięstwo nad jednym z outsiderów w grupie I. Aczkolwiek krytyka na ekipę Paulo Sousy i tak spadła, a wpływ na to miał stracony gol przez Biało-czerwonych. Trzeba jednak nadmienić, że Polska zaliczyła trzy zwycięstwa z rzędu.

W pierwszym starciu Węgry – Polska zwrotów akcji i emocji nie brakowało. W boju z marca tego roku w pewnym momencie podopieczni Paulo Sousy przegrywali 0:2. Ostatecznie spotkanie w Budapeszcie zakończyło się rezultatem 3:3.

Walka o rozstawienie w barażach

W poniedziałkowej potyczce reprezentacja Polski o udział w barażach walczyć nie musi, ale walczyć będzie o rozstawienie przed losowaniem par barażowych. Jeśli Biało-czerwonym uda się zrealizować plan, to mogą trafić na teoretycznie słabszego przeciwnika.

Analitycy bukmacherscy stawiają w boju, który odbędzie się w Warszawie, na zwycięstwo Polaków. Podopieczni Paulo Sousy są zdecydowanym faworytem tej rywalizacji, mimo kilku osłabień. Kurs na wiktorię Biało-czerwonych wynosi zaledwie 1,57. Tymczasem ewentualna wiktoria Węgrów została oszacowana na 6,50. Wariant na to, że w meczu padnie powyżej 2,5 bramki, wynosi natomiast 2,13.

STS zakłady bukmacherskie przygotowały na konfrontację Polska – Węgry ofertę, liczącą łącznie 205 różnych zakładów. Przykuwający uwagę jest kurs na to, że obie drużyny strzelą gola, wynoszący 2,22. Z kolei wariant na to, że do przerwy będzie wynik 2:2, został ustalony na 100,00.

STS
100,00

Kuszące są kursy na potencjalnych strzelców goli w poniedziałkowej potyczce. Kurs na to, że na listę strzelców pod nieobecność Lewego w szeregach reprezentacji Polski wpisze się Karol Świderski, wynosi 2,75. Podobnie wygląda wariant z trafieniem Krzysztofa Piątka. Z kolei opcja na to, że bramkę zdobędzie Dominik Szoboszlai, wynosi 5,00.

STS
2,75
Krzysztof Piątek strzeli gola – TAK

Czytaj więcej: Polska – Węgry: typy, kursy, zapowiedź (15.11.2021)

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze