Kurs 150.00 na gola Polski z kodem GOAL w Superbet

Kurs 150.00 na gola Polski w meczu z Arabią
Na zdjęciu: Kurs 150.00 na gola Polski w meczu z Arabią

Polska – Arabia: kurs 150.00 na gola Polski i bonus za bramki Lewandowskiego. Przed nami drugie spotkanie Biało-czerwonych na katarskim mundialu. I tym razem Superbet przygotował świetną ofertę dla Czytelników goal.pl. Zakładając konto z kodem promocyjnym GOAL możemy postawić na zdobycie przez Polskę przynajmniej jednego gola po kursie 150.00. Przedstawiamy warunki oferty.

  • Po bezbramkowym remisie z Meksykiem, reprezentacja Polski w drugim meczu na mistrzostwach świata zmierzy się z Arabią Saudyjską
  • Mecz rozegrany zostanie 26 listopada (sobota) o godzinie 14:00
  • W Superbet na gola Polski możesz postawić po kursie 150.00. Dodatkowo otrzymasz 50 zł bonusu za każdą bramkę zdobytą przez Roberta Lewandowskiego. Przedstawiamy warunki oferty

Gol dla Polski w meczu z Arabią po kursie 150.00 w Superbet

Reprezentacja Polski w sobotnie popołudnie rozegra mecz o pozostanie w grze o awans do fazy pucharowej. Po bezbramkowym remisie z Meksykiem nie może sobie teraz pozwolić na stratę punktów. Nie będzie to jednak łatwa przeprawa dla zespołu Czesława Michniewicza, bowiem Arabia Saudyjska sensacyjnie pokonując 2:1 Argentynę pokazała, że potrafi grać w piłkę. Sobotni mecz na Education City Stadium rozpocznie się o godzinie 14:00.

Zobacz także: typy na mecz Polska – Arabia Saudyjska

Mamy dla Ciebie świetną wiadomość. Superbet po raz kolejny przygotował świetną ofertę na mecz Polaków. Rejestrując konto z kodem promocyjnym GOAL będziesz mógł postawić na to, że Polska zdobędzie bramkę po kursie 150.00! Dodatkowo otrzymasz od bukmachera bonus o wartości 50 zł za każdego gola zdobytego w tym meczu przez Roberta Lewandowskiego. A ten po niewykorzystaniu rzutu karnego w meczu z Meksykiem będzie zdeterminowany, aby przełamać strzelecką niemoc. Poniżej wyjaśniamy krok po kroku jak skorzystać z tej oferty.

Jak skorzystać z promocji?

  1. Zarejestruj konto w Superbet z kodem promocyjnym GOAL
  2. Dokonaj depozytu o minimalnej wartości 50 zł
  3. Postaw pierwszy zakład SOLO na którym znajdzie się typ na gola Polski w meczu z Arabią
  4. Minimalna stawka zakładu to 2 zł
  5. Jeżeli Polska zdobędzie bramkę otrzymasz wygraną z kuponu oraz dodatkowo bonus w wysokości 300 zł
  6. Jeżeli Robert Lewandowski wpisze się na listę strzelców, otrzymasz dodatkowo 50 zł bonusu za każde jego trafienie

Otrzymana w ramach tej oferty kwota bonusu podlega obrotowi przed ewentualną wypłatą. Wymagany jest 3-krotny obrót wartością bonusu – na kuponach SOLO (min. kurs 1.80) lub AKO (min. kurs łączny 1.80 i min. kurs każdego zdarzenia – 1.30)

Tydzień gry bez ryzyka do 3500 zł i darmowe zakłady!
Atrakcyjne promocje dla nowych klientów z kodem GOAL
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze