Niezła Typiara ze stuprocentową skutecznością

Niezła Typiara
Na zdjęciu: Niezła Typiara

Co to był za weekend! Niezła Typiara popisała się stuprocentową skutecznością. Pięć typów i pięć strzałów w dziesiątkę. A kolejne typy już w najbliższy piątek.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Trafne propozycje Niezłej Typiary

To był bardzo udany weekend w wykonaniu Niezłej Typiary. Wszystkie zaproponowane typy okazały się trafione i zazieleniły się na kuponach. A jakie mecze trafiły pod jej lupę? Na początek trafił pod nią mecz Bayernu Monachium z FSV Mainz. Bawarczycy sięgnęli po kolejne zwycięstwo, choć rywale postawili im trudne warunki. Następnie przenieśliśmy się do Austrii, gdzie kolejne efektowne zwycięstwo odniósł Red Bull Salzburg. Wieczorem zawitaliśmy do Udine, gdzie punkty stracił faworyzowany AC Milan.

W niedzielę rozegrane zostały dwa kolejne mecze. Za namową kolegów z zagranie.com Niezła Typiara rzuciłem okiem na pojedynek Górnika Zabrze z Pogonią Szczecin, a na deser pozostała konfrontacja derbowa konfrontacja Realu i Atletico, która zakończył się pewną wygraną Królewskich.

Typy Niezłej Typiary

  • Bayern Monachium – FSV Mainz (1 + powyżej 2,5 bramki: kurs 1.46 w STS)
  • Red Bull Salzburg – Tirol Innsbruck (przerwa/koniec: 1/1: kurs 1.60 w Superbet)
  • Udinese Calcio – AC Milan (X2 i powyżej 1,5 bramki: kurs 1.62 w Superbet)
  • Górnik Zabrze – Pogoń Szczecin (BTTS: kurs 1.72 w Fortunie)
  • Real Madryt – Atletico Madryt (1X i poniżej 3,5 bramki: kurs 1.75 w Superbet)

Wszystkie typy okazały się trafione, a gdyby umieścić je wszystkie na jednym kuponie można byłoby uzyskać kurs AKO 11.40.

Niezła Typiara już pracuje nad kolejnymi typami, a kolejnego odcinka możecie spodziewać się w najbliższy piątek (17 grudnia) o godzinie 12:00. W międzyczasie zachęcamy do zapoznania się z tym formatem oraz ostatnim odcinkiem, który znajdziecie poniżej.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze