Nie traf ESA – 50 tys. złotych do podziału w promocji Betfan

Nie traf ESA
Na zdjęciu: Nie traf ESA

Już w piątek po zimowej przerwie wraca rywalizacja w polskiej Ekstraklasie. Ciekawą promocję na pierwszą tegoroczną kolejkę przygotował bukmacher Betfan. Umożliwia on wzięcie udziału w podziale aż 50 tysięcy złotych. Co trzeba zrobić? Obstawić wszystkie mecze 18. kolejki i nie trafić żadnego.

  • W piątek (27 stycznia) wznowiona zostanie rywalizacja w Ekstraklasie
  • Piłkarze wrócą do gry po ponad dwumiesięcznej przerwie
  • Betfan z tej okazji przygotował promocję, w której można wygrać nawet 50 tysięcy złotych

Wraca Ekstraklasa

Rywalizacja w Ekstraklasie w 2023 roku rozpocznie się piątkowym meczem Miedzi Legnica z Radomiakiem Radom. W ramach 18. kolejki dojdzie do kilku ciekawych pojedynków, a najbardziej interesującą zapowiadają się konfrontacje Warty Poznań z Rakowem Częstochowa i Widzew Łódź z Pogonią Szczecin.

Z okazji powrotu Ekstraklasy nietypową promocję przygotował bukmacher Betfan. Rejestrując konto z kodem promocyjnym GOAL możesz wziąć skorzystać z oferty, w której do wygrania jest aż 50 tysięcy złotych. Aby zgarnąć nagrodę lub wziąć udział w jej podziale należy wytypować rozstrzygnięcia we wszystkich dziewięciu meczach 18. kolejki i NIE trafić żadnego. Poniżej wyjaśniamy krok po kroku jak skorzystać z tej promocji.

Jak skorzystać z oferty?

  1. Zarejestruj konto w Betfan z kodem promocyjnym GOAL
  2. Postaw kupon AKO 9 na wszystkie mecze 18. kolejki na stronie promocji
  3. Stawka kuponu musi wynosić 19 zł
  4. Jeżeli postawiłeś kupon spełniający powyższe warunki i nie trafiłeś żadnego meczu, weźmiesz udział w podziale 50 tysięcy złotych

Zgodnie z regulaminem promocji pula zostanie podzielona po równo między wszystkich graczy, którzy spełnili warunki, w postaci bonusu. Ten można wykorzystać na wszystko, ale przed jego ewentualną wypłatą należy uwolnić go stawiając zakład z minimum trzema zdarzeniami i kursem łącznym 3.80. Więcej szczegółów znajdziesz w regulaminie promocji.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze