LVBET płaci za gole w Ekstraklasie

Baner promocyjny bukmachera LVBet
Na zdjęciu: Baner promocyjny bukmachera LVBet

Początek sezonu w PKO BP Ekstraklasie obfituje w spore emocje. Byliśmy świadkami wielu już zaskakujących rezultatów, a w miarę upływu czasu może być tylko ciekawiej. W 4. kolejce spodziewamy się również wielu pełnych bramek i emocji pojedynków. Na okazję tego promocję przygotował bukmacher LVBET.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

  • W Ekstraklasie w tym sezonie pada stosunkowo wiele bramek
  • Właśnie z tego tytułu ofertę promocyjną przygotował bukmacher LVBet
  • W jej ramach możemy wziąć udział w podziale puli nagród o łącznej wartości aż 85 500 zł

LVBet płaci za gole w Ekstraklasie. W puli nagród 85 500 zł

Zapewne mało kto spodziewał się, że po trzech kolejkach na czele tabeli Ekstraklasy będą znajdować się Wisła Płock i Cracovia. Oba zespoły znakomicie weszły w sezon i mają na koncie komplet punktów. Pasy nie straciły nawet przy tym jednej bramki. Duża w tym zasługa pracy sztabu szkoleniowego, a także letnich wzmocnień, jakie poczyniły obie drużyny. 

Na przeciwległym biegunie znajdują się m.in. Lech Poznań i Piast Gliwice. Mistrz Polski rozegrał jak na razie dwa spotkania (jedno zostało przełożone z uwagi na europejskie puchary), ale nie zmienia to faktu, że ostatnie miejsce w tabeli z bilansem 1:5 zwyczajnie Lechowi nie przystoi. Fatalnie rozgrywki rozpoczął także Piast, któremu jako jedynemu przedstawicielowi Ekstraklasy nie udało się nawet strzelić bramki.

W 4. kolejce wspomniane zespoły będą miały okazję zrehabilitować się i odbić od dna. Lecha czeka mecz z Zagłębiem Lubin, podczas gdy Piast zmierzy się na wyjeździe z Legią Warszawa. Jednym z najciekawiej zapowiadających się meczów będzie Górnik Zabrze – Raków Częstochowa. Podopieczni Marka Papszuna znakomicie weszli w sezon i jak na razie po pięciu oficjalnych meczach licząc także eliminacje do europejskich pucharów, mają na koncie komplet punktów. Górnik natomiast w poprzedniej kolejce gładko rozprawił się z Radomiakiem, wygrywając 3:0.

  1. Zarejestruj się w LVBET z kodem promocyjnym GOAL
  2. W dniach 02.08 (od 14:00) – 05.08 (do 17:29) postaw przedmeczowy zakład kombinacyjny złożony z 9 meczów 4. kolejki Ekstraklasy typując rynek Zwycięzca Meczu: 1 albo X albo 2
  3. Stawka minimalna kuponu to 10 zł
  4. Poprawne wytypowanie wyników wszystkich 9 meczów uprawnia nas do wzięcia udziału w podziale puli nagród
  5. W puli bukmachera znajduje się już 85 500 zł

Z oferty mogą skorzystać tylko nowi klienci, którzy podczas rejestracji konta podadzą kod promocyjny GOAL. Szczegóły i warunki tej promocji znajdziesz na stronie LVBET.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze