Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin
Aktualizacja 8/10/2020

LV BET - recenzja


Stosunkowo nowym graczem na polskim rynku zakładów bukmacherskich jest LV BET. Firma ma siedzibę w Katowicach, a wzorem bukmacherskim jest dla niej podobno angielski Paddypower. Bukmacher oczywiście działa w Polsce legalnie. Ma licencję Ministra Finansów na zawieranie zakładów oraz w punktach naziemnych. Sprawdź w poniższej recenzji aktualną ofertę LV BET i zobacz jaki jest bonus powitalny oraz oferta na zakłady sportowe. Czy LVBET to Twój nowy bukmacher?Idź po ekstra bonus LV BET!
LV BET zakłady bukmacherskie


LV BET zakłady bukmacherskie z siedzibą w Katowicach istnieje w Polsce od września 2016 roku, dzięki licencji udzielonej przez Ministerstwo Finansów RP w maju 2016 roku. LVBET to legalny bukmacher. Można u niego śmiało obstawiać zakłady bukmacherskie i liczyć na bonusy powitalne dla nowych graczy.  

Faktem jest, że LV BET nieco rozruszał konkurencję na rynku zakładów bukmacherskich. W głównej mierze dzięki nowemu graczowi inne firmy zaczęły poważniej pracować nad swoją ofertą zakładów bukmacherskich online.

Wchodząc na stronę internetową LV BET z pewnością szybko przyznasz, że dużym plusem bardzo czytelny i starannie wyselekcjonowany układ dyscyplin sportowych. Poruszanie się po witrynie odbywa się intuicyjnie i nie sprawia żadnych kłopotów. Innymi słowy: bukmacher przyłożył się do roboty! LV BET oprócz oferty uwzględniającej spotkania piłkarskie, tenisowe, koszykarskie, czy siatkarskie umożliwia typowanie także takich dyscyplin sportu jak skoki narciarskie, które w naszym kraju są bardzo popularne. Wśród propozycji bukmachera są też wydarzenia dotyczące e-sportu.

LV BET rejestracja


W LV BET rejestracja w zasadzie odbywa się standardowo. Tradycyjnie przy zakładaniu konta trzeba mieć przy sobie dane dostępne z dowodu osobistego, z którego podajemy między innymi swój numer PESEL.


LVBet rejestracja
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin


Nie licząc podstawowych informacji personalnych, gracz musi także udostępnić w formularzu rejestracyjnym numer konta bankowego, a także dwie fotografie (lub skany) dowodu osobistego (przód i tył). Warto zaznaczyć, że pliki muszą być w kolorze - nie mogą być czarno-białe.

Przeczytaj więcej o rejestracji w LV BET.

LV BET kod promocyjny


Zadanie dla chętnych: jest do wykorzystania w LV BET kod promocyjny, który należy wpisać w odpowiednim miejscu w formularzu rejestracyjnym. To nic trudnego: wystarczy wpisać odpowiedni ciąg znaków i zatwierdzić rejestrację.


Zarejestruje się w LV BET!


Przeczytaj więcej o kodzie promocyjnym w LV BET.

LV BET bonusy


Jednym z największych plusów LV BET jest bonus na start - między innymi dlatego, że nowy gracz może liczyć na prezent w postaci nawet 3000 złotych, co jest największą tego typu kwotą wśród polskich firm zajmujących się zakładami bukmacherskimi. Nie ukrywamy jednak, że jest to skomplikowany proceder, ale o nim jeszcze zdążymy porozmawiać.
Oprócz powyższego bonusu nowy gracz LV BET może także liczyć na zakład bez ryzyka 333 zł, kóry jest do dyspozycji po trzecim depozycie.

Inne promocje? Jest ich od zatrzęsienia i aż ciężko wybrać tych kilka przykładów, które pokażą, jak szeroka jest oferta LV BET. Mimo to: spróbujemy.

LV BET bonus powitalny


Na nowych graczy czeka w LV BET bonus powitalny i to nie byle jaki, bo sięgający nawet 3333 zł. Mało tego, jest to oferta bardzo niezwykła, bowiem pozwala ona graczowi na... pomnożenie kursu wybranego zakładu x100 (pierwszy depozyt) i x50 (drugi depozyt)! Wspomnieliśmy już, że cała procedura jest dosyć skomplikowana, więc nadszedł czas wyjaśnić, co tu się właściwie dzieje.

LV BET bonus powitalny do 3333 zł
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin


Przeczytaj więcej o bonusie powitalnym w LV BET.

LVBET Bonus do 2000 zł


Jeśli pierwszy depozyt będzie wynosił minimum 50 zł i więcej, ale maksymalnie do 2000 zł (od większych wpłat nie będzie przysługiwał większy bonus), to użytkownik otrzyma bonus w wysokości 1% z depozytu pomnożonego “razy 100”. Tym samym, jeśli nowy gracz doładuje konto kwotą 2000 zł lub więcej, to otrzyma maksymalnie 20 zł. Tę kwotę będzie mógł następnie wykorzystać do zakładu z kursem x100.

Aby skorzystać z bonusu nie jest wymagany żaden kod promocyjny. Aby odebrać LVBET Bonus wystarczy założyć konto gracza, dokonać depozytu. Następnie należy ułożyć kupon składający się z minimum 3 zdarzeń o łącznym kursie kuponu minimum 2.50 oraz minimalnym kursie każdego zdarzenia wynoszącym 1.25. Wówczas nad kuponem pojawi się zielona ramka, aby zagrać z bonusem. Jest on jednorazowy, więc za środki bonusowe można zawrzeć tylko jeden taki magiczny zakład. Wystarczy zaznaczyć odpowiedni kwadracik, który znajduje się nad polem, gdzie wpisuje się kwotę doładowania konta użytkownika.

Kiedy bonus powitalny LV BET zostanie już wykorzystany, nadchodzi czas na dokonanie obrotu.

Warunki obrotu bonusem do 2000 zł w LV BET
Obrotowi podlegakwota depozytu
Wysokość obrotux4 w zakładach po kursie min. 2.50; jeżeli to zakład kombi, przynajmniej jedno zdarzenie musi mieć kurs wynoszący min. 1.25
Czas na wykonanie obrotunieograniczony
Do obrotu nie liczą sięzakłady systemowe i sporty wirtualne
Promocja ważna do odwołania
Promocja kierowana do 18+
Zobacz pełen regulaminRegulamin promocji


Bonus od drugiego depozytu do 1000 zł


Po dokonaniu pierwszego depozytu, będziesz mógł skorzystać z bonusu od drugiego depozytu. Jeśli będzie on ponownie wynosił 50 zł i więcej, również maksymalnie do 2000 zł (od większych wpłat nie będzie przysługiwał większy bonus), to użytkownik otrzyma bonus w wysokości 1% z depozytu pomnożonego tym razem "razy 50". Tym samym, jeżeli użytkownik doładuje konto kwotą 2000 zł lub więcej, to otrzyma maksymalnie 20 zł. Tę kwotę będzie mógł następnie wykorzystać do zakładu z kursem x50.

Skorzystanie z bonusu wygląda tak samo jak w przypadku bonusu 2000 zł. Kiedy bonus powitalny LV BET (jego ważność wynosi 30 dni) zostanie już wykorzystany, nadchodzi czas na dokonanie obrotu.

Warunki obrotu bonusem do drugiego depozytu do 1000 zł w LV BET
Obrotowi podlegakwota depozytu
Wysokość obrotux4 w zakładach po kursie min. 2.5; jeżeli to zakład kombi, przynajmniej jedno zdarzenie musi mieć kurs wynoszący min. 1.25
Czas na wykonanie obrotunieograniczony
Do obrotu nie liczą sięzakłady systemowe i sporty wirtualne
Promocja ważna do odwołania
Promocja kierowana do 18+
Zobacz pełen regulaminRegulamin promocji


Bonus bez ryzyka 333 zł


To jednak nie wszystko! Bukmacher oferuje również bonus od trzeciego depozytu, tym razem w formie "zakładu bez ryzyka". Jego maksymalna kwota to 333 złote. Jak go odebrać? Przy dokonywaniu trzeciej wpłaty należy zaznaczyć odpowiednią opcję "zakład bez ryzyka 333 złotych".

Bukmacher powiększy twój trzeci depozyt o 1% jego wartości. Tym samym wpłacając 330 złotych, otrzymasz możliwość zagrania zakładu bez ryzyka za 333 złote. Oczywiście jest to maksymalna kwota. Zakład bez ryzyka można odebrać już dzięki wpłacie 25 złotych.

LV BET w przypadku tego bonusu stawia warunek, że minimalny kurs postawionego zakładu (kwalifikuje się pierwszy postawiony zakład) musi wynosić 1.75.

Warunki obrotu zakładu bez ryzyka do 333 zł
Obrotowi podlegazwrot w przypadku przegranego zakładu
Wysokość obrotux1 w zakładach po kursie min. 1.75 (pojedynczy lub kombi)
Czas na wykonanie obrotu30 dni
Do obrotu nie liczą sięzakłady systemowe i sporty wirtualne
Promocja ważna do odwołania
Promocja kierowana do zarejestrowany gracz, 18+
Zobacz pełen regulaminRegulamin promocji


Bonus freebet 20 zł


Jest jeszcze jeden, specjalny i niedostępny z poziomu strony LV BET bonus powitalny. To specjalna oferta, która wyświetla się i aktywuje wyłącznie tym osobom, które klikną w partnerski link wydany przez bukmachera. Wejdź na lvbet.pl klikając w <nasz link i odbierz bonus bez depozytu!

Jak on działa? Tutaj także sprawa jest nieco skomplikowana. Po dokonaniu w LV BET rejestracji, należy włączyć powiadomienia drogą e-mail od bukmachera, aby oferty promocyjne mogły trafić do gracza. Ponadto należy wysłać e-mail na: promocje@lvbet.pl, wpisując w tytule „Bonus Bez Depozytu”. To są trzy niezbędne czynności, aby była możliwość przyznania bonusu bez depozytu. Czas jego realizacji wynosi 30 dni od daty rejestracji konta. Potem nadchodzi pora dokonania darmowego zakładu: otrzymaną złotówkę (tak, to nie literówka) należy postawić w zakładzie spełniającym warunki postawione przez bukmachera, a następnie powiększyć kurs zakładu x20, co zadziała tak samo, jak postawienie 20 zł.

Także i w tej promocji obowiązuje regulamin, z którym koniecznie należy się zapoznać przed przystąpieniem do gry.

Przeczytaj więcej o freebecie w LV BET.


Odbierz od LV BET bonus powitalny!


Inne bonusy w LV BET


Powiedzieliśmy już, że w LV BET bonusy stanowią sporą część oferty, więc przyjrzyjmy się im bliżej.

Jedną z dodatkowych promocji w LV BET jest poniedziałkowa akcja polegająca na tym, że w zakładach kombi gracz musi zawrzeć kupon składający się z minimum pięciu zdarzeń. Gdy z minimum pięciu wybranych zdarzeń tylko jedno nie będzie poprawnie wytypowane, bukmacher dokona zwrotu stawki do 50 zł.

Innym przykładem na ekstra bonus w LV BET jest Multikozak, czyli gratka dla miłośników kuponów ako. Nagradzane są już 4 kombinacje! Do wygranej ze specjalnie poskładanego kuponu (szczegółową instrukcję znajdziesz na stronie bukmachera) można otrzymać od 7,5% do nawet 25% bonusu liczonego od wartości wygranej z zakładu!

Dodatkowo, bukmacher co roku przygotowuje specjalne promocje dla kibiców klubów, których jest sponsorem, a także hucznie celebruje różnego rodzaju wydarzenia sportowe. Fani NHL, NBA i innych lig sportowych na pewno ucieszą się na wieść, że w LV BET znajdą się bonusy także dla nich!

LVBET kod promocyjnyOd jakiegoś czasu legalny bukmacher LVBET zmienił zasady przyznawania bonusów. Obecnie przy rejestracji nie jest potrzebny żaden kod kod promocyjny LVBET. Wszystkie bonusy powitalne dostępne są dla graczy bez wpisywania kodu. Ewentualnie może być przydatny LVBET kod promocyjny na stronie depozytu. O tym jednak na bieżąco bukmacher informuje online już po rejestracji konta gracza. Sponsor Wisły Kraków oferuje obecnie bonus powitalny do 3333 zł. Szczegóły bonusu od pierwszego depozytu opisaliśmy powyżej. Nie wiesz jak założyć konto? Tą informację też znajdziesz w naszej recenzji LV BET. 

Zakłady w LV BET


Zakres zakładów w LV BET jest bardzo imponujący i raczej nikt nie powinien narzekać na nudę. W ofercie jest wszystko, czego kibic piłki nożnej albo tenisa mógłby sobie zażyczyć, a pewnie i jeszcze więcej. Licznie są tutaj też reprezentowane zakłady na koszykówkę, hokeja na lodzie, sporty walki, czy e-sporty, które bukmacher postanowił rozdzielić na osobne kategorie: po jednej dla każdej z gier.


LV BET zakłady bukmacherskie
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin


W LV BET zakłady bukmacherskie to także wydarzenia społeczne, polityczne i kulturowe. Nie trzeba więc być fanem sportu, aby grać u tego bukmachera. Chociaż zdecydowana większośc bukmacherów w Polsce także udostępnia tego typu oferty, to LV BET ma ich zazwyczaj najwięcej i nie boi się eksperymentować.

Zakłady live w LV BET


Podobnie, jak inne konkurencyjne firmy oferujące zakłady bukmacherskie w wersji online, tak i LV BET też może się pochwalić zakładami na żywo. Umówmy się jednak, że w dzisiejszych czasach, nie jest to nadzwyczajne osiągniecie. W każdym razie LV BET postarał się o to, aby wyróżnić się w tym segmencie, oferując naprawdę wysokie kursy. Oferta LVBET na piłkę nożną, tenis czy inne sporty jest na wysokim poziomie.

Przeczytaj więcej o zakładach na żywo.

LV BET virtual sports
LV BET virtual sports
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin


Zatrzymajmy się jeszcze przy sportach wirtualnych zanim przejdziemy z recenzją dalej. Sporty wirtualne LV BET to ciekawa formuła, podana nieco inaczej, niż u pozostałych bukmacherów w Polsce. Oczywiście zasady obstawiania pozostają takie same: odpowiednie statystyki i ustawienia zmiennych odpowiadają za to, jak potoczy się wyścig lub mecz, zaś gracz ma za zadanie prawidłowe wytypowanie wyniku. W LV BET virtual sports korzystają jednakże z innego oprogramowania, niż reszta, co było odważnym, ale i udanym posunięciem.

LV BET aplikacja mobilna


W LV BET aplikacja mobilna jest do pobrania bezpośrednio ze strony bukmachera. Niestety, Google Play nie zezwala na umieszczanie na nim aplikacji bukmacherskich, dlatego gracze ze sprzętem z Androidem muszą pogrzebać najpierw w ustawieniach smartfona/ tabletu (włączyć zezwolenie na instalowanie z “nieznanych źródeł”). Osoby z telefonami z oprogramowaniem iOS, czy Windows muszą niestety zadowolić się zwykłą wersją mobilną, chociaż ta wcale nie jest gorsza od appki.

Mobilny LV BET jest wygodny w obsłudze, posiada wszystkie funkcje i oferty dostępne na stronie internetowej, a także pozwala na szybkie i intuicyjne przemieszczanie się między usługami. Można więc obstawiać zarówno przedmeczowo, jak i live.

Przeczytaj więcej o aplikacji LV BET.

Punkty LV BET - lokale w całej Polsce


Sieć punktów stacjonarnych LV BET rozrosła się w imponującym tempie. W ciągu zaledwie 2 lat działalności bukmacher otworzył na terenie całej Polski ponad 30 punktów, a nie wygląda na to, by miał na tym poprzestać. Dzięki temu łatwo możesz obstawiać w punktach naziemnych tego polskiego bukmachera. Czy czeka na Ciebie w nich pakiet powialny, taki jak darmowy bonus? Raczej nie. Takie rzeczy dostępne są natomiast na stronie LVBET w Internecie. 

Jak łatwo się domyślić, bukmacher posiada licencję na prowadzenie tego typu działalności. Jeśli zobaczysz więc w swoim mieście (albo będąc przejazdem w innym) punkt LV BET, możesz do niego zajrzeć i postawić legalnie zakład.

LV BET - oferta na dziś


Każdy gracz, który chce sprawdzić, jak prezentuje się oferta LV BET na dziś, powinien po prostu przejść na stronę bukmachera i przejrzeć stronę główną. Nie wymaga to żadnej rejestracji i jest dostępne od ręki. Jeśli zaś interesują Cię wydarzenia z konkretnej dyscypliny, możesz wyświetlić ofertę na dziś klikając w wybrane wydarzenie. Najłatwiej jednak będzie przejść do zakładki "Zakłady bukmacherskie" i tam kliknąć w kratkę "24H".

LV BET - oferta na jutro


Nie ma żadnych przeszkód, by sprawdzić, jak została przygotowana w LV BET oferta na jutro. Pomoże w tym wspomniana opcja filtrowania wydarzeń i zakładów na najbliższe 24 godziny, ale także skorzystanie z kalendarza dostępnego w zakładce zakładów live.

LV BET - oferta na tydzień


W ten sam wspomniany sposób - wykorzystując kalendarz - można sprawdzić, jak prezentuje się w LV BET oferta na tydzień, z wygodnym podziałem na kolejne dni. Chcesz zobaczyć, co będzie warto obstawiać na żywo w najbliższy poniedziałek? A może masz ochotę sprawdzić kursy na środę? Żaden problem!

Wpłaty i wypłaty w LV BET


LV BET płatności: wpłaty
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin


Gracz konto zasila przez przelewy internetowe, mogąc korzystać z usług: Przelewy24, Dotpay, czy Tpay. Ciekawą alternatywą jest także portfel elektroniczny Skrill, którego popularność w Polsce rośnie, ale także Paymentcon, czyli portfel elektroniczny, który zapewnia bezpieczne wpłaty środków na konto. Użytkownicy Blika ucieszą się na pewno na wieść, że mogą tu skorzystać także z jego usług. Bez względu jednak na obraną metodę, po dokonaniu depozytu, pieniądze bardzo szybko pojawiają się na koncie.

Wypłaty odbywają się za pomocą przelewów bankowych, ale można też skorzystać ze Skrilla, ale pod warunkiem, że minimalna kwota wypłaty wyniesie 40 zł.

Przeczytaj więcej o wypłatach w LV BET.

LV BET kontakt


LV BET jest otwarty na wszelkie pytania swoich graczy, będąc do ich dyspozycji za pośrednictwem specjalnego czatu, który jest dostępny w godzinach od 8:00 do 23:00 lub przez wiadomości e-mail kierowane na adres: pomoc@lvbet.pl. Ponadto z firmą można kontaktować się za pośrednictwem oficjalnego profilu na Facebooku lub po prostu załatwić sprawę w punkcie stacjonarnym.

LV BET opinie


O LV BET opinie może i krążą wszędzie jak najbardziej pozytywne, szczególnie że na głowę spadły mu słowa krytyki, gdy w pewnym momencie zrezygnowano z wersji strony, do której gracze się przyzwyczaili. Nowy serwis nie jest za to wcale zły! Przede wszystkim uwagę wszystkich użytkowników przyciąga to, że kursy proponowane na stronie LV BET są bardzo interesujące, wręcz wysokie, a atrakcyjna ilość bonusów, które oddawane są w ręce graczy skutecznie przyćmiewa wszelkie niedociągnięcia.

W LVBET możesz obstawiać w punktach naziemnych oraz w Internecie. Na stronie LVBET czeka na Ciebie bonus na start. Nie jest potrzebny żaden kod promocji LVBET aby odebrać ten bonus od depozytu. Otwierając konto gracza zyskujesz prawo otrzymania bonusu. LVBET Zakłady Bukmacherskie to godny zaufania polski bukmacher. Działa na licencji Ministerstwa Finansów. Oferuje zakłady sportowe, wirtualne sporty oraz ciekawy pakiet powitalny. 


Załóż konto w LV BET!


FAQ - najczęściej zadawane pytania

Czy LVBET jest bezpieczny?


Zakłady bukmacherskie LV BET to bukmacher z licencją Ministra Finansów. Jest równie bezpieczny jak inni legalni bukmacherzy na polskim rynku. LV BET oferuje zakłady bukmacherskie online oraz w punktach naziemnych. 

Ile trwa wypłata? 


Bukmacher LV BET wprowadził w swojej ofercie metod płatności system "Rapid Pay". Dzięki niemu wypłata idzie dużo szybciej niż standardowy przelew bankowy. Środki z konta gracza możesz wypłacić dosłownie w kilka minut. 

Jak wypłacić pieniądze LVBET? 


Jak wspomnieliśmy wyżej bukmacher oferuje wypłaty poprzez system "Rapid Pay". Wypłata to szybki przelew bankowy zgodny z ustawą hazardową. 

Czy LVBET jest legalny? 


Zakłady bukmacherskie LVBET są legalne. Firma działa na podstawie licencji Ministra Finansów. Dzięki temu możesz obstawiać zakłady sportowe w LVBET bez obaw. 

Jak usunąć konto LVBET?


Aby usunąć konto u bukmachera konieczny będzie kontakt z działem obsługi klienta. Poprzez stronę lvbet możesz skontaktować się z pracownikami firmy. Tam zlecisz też zamknięcie konta gracza. 

Jak odebrać bonus? 


Bonus LVBET otrzymasz po otwarciu konta gracza. Niezbędne jest też wpłacenie środków. Pamiętaj, że jak u każdego bukmachera bonus musi spełnić warunki obrotu zanim będzie możliwa jego wypłata. 

LVBET czy Fortuna? 


Co kto lubi. Obie firmy bukmacherskie są w Polsce legalne. Obie oferują bonus powitalny. Obie oferują zakłady bukmacherskie online oraz w punktach stacjonarnych. Wybór zależy od preferencji gracza. 


Zobacz także

BukmacherBonus powitalnyKod bonusowyNazwa podmiotuNr licencjiRecenzjaGraj
STS zakłady bukmacherskie100% do 1200 zł + cashback do 30 zł + darmowy zakład 30 złGOALStar - Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o.SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12Czytajsprawdź
Superbet zakłady bukmacherskie100% do 300 zł, 100% do 200 zł, 100% do 100 zł + freebet 34 złbrak koduSuperbet zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.PS4.6831.5.2019Czytajsprawdź
Betclic zakłady bukmacherskieCashback do 550 złGOALPLBEM Operations LimitedPS4.6831.11.2017Czytajsprawdź
pzbuk zakłady bukmacherskieDarmowy zakład 50 zł + 20 000 punktów lojalnościowychGOALBETCherry Online Polska Sp. z o.o.PS4.6831.26.2017Czytajsprawdź
fortuna zakłady bukmacherskie100% do 1000 zł + cashback do 125 złbrak koduFORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565Czytajsprawdź
totolotek zakłady bukmacherskie100% do 1000 złbrak koduTOTOLOTEK S.A.AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485Czytajsprawdź
ETOTO zakłady bukmacherskie200% do 200 złbrak koduE-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17Czytajsprawdź
forbet zakłady bukmacherskie100% do 1000 zł, 75% do 500 zł, 50% do 500 złGOALBETforBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.PS4.6831.10.2016Czytajsprawdź
eWinner zakłady bukmacherskieZakład bez ryzyka 155 złGOALeWinner Sp. z o.o.PS4.6831.29.2017Czytajsprawdź