LVBET – recenzja

LV BET zakłady bukmacherskie to firma oferująca zakłady sportowe zarówno online jak i w punktach stacjonarnych. Bukmacher mający siedzibę w Katowicach działa w Polsce legalnie na podstawie licencji wydanej przez Ministra Finansów. Sprawdź w poniższej recenzji aktualną ofertę LV BET i zobacz jaki jest bonus powitalny oraz oferta na zakłady sportowe. Czy LVBET to Twój nowy bukmacher?

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Pakiet powitalny 2000 zł i darmowe zakłady 20 + 20 zł
Atrakcyjny bonus powitalny
+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg

LVBET zakłady bukmacherskie

LV BET zakłady bukmacherskie z siedzibą w Katowicach istnieje w Polsce od września 2016 roku, dzięki licencji udzielonej przez Ministerstwo Finansów RP w maju 2016 roku. LVBET to legalny bukmacher. Można u niego śmiało obstawiać zakłady bukmacherskie i liczyć na bonusy powitalne dla nowych graczy.  

Faktem jest, że LV BET nieco rozruszał konkurencję na rynku zakładów bukmacherskich. W głównej mierze dzięki nowemu graczowi inne firmy zaczęły poważniej pracować nad swoją ofertą zakładów bukmacherskich online.

Wchodząc na stronę internetową LV BET z pewnością szybko przyznasz, że dużym plusem bardzo czytelny i starannie wyselekcjonowany układ dyscyplin sportowych. Poruszanie się po witrynie odbywa się intuicyjnie i nie sprawia żadnych kłopotów. Innymi słowy: bukmacher przyłożył się do roboty! LV BET oprócz oferty uwzględniającej spotkania piłkarskie, tenisowe, koszykarskie, czy siatkarskie umożliwia typowanie także takich dyscyplin sportu jak skoki narciarskie, które w naszym kraju są bardzo popularne. Wśród propozycji bukmachera są też wydarzenia dotyczące e-sportu.

LVBET rejestracja

W LV BET rejestracja w zasadzie odbywa się standardowo. Tradycyjnie przy zakładaniu konta trzeba mieć przy sobie dane dostępne z dowodu osobistego, z którego podajemy między innymi swój numer PESEL.

Kod promocyjny LVBET znajduje się na drugiej stronie formularza rejestracji

Nie licząc podstawowych informacji personalnych, gracz musi także udostępnić w formularzu rejestracyjnym numer konta bankowego, a także dwie fotografie (lub skany) dowodu osobistego (przód i tył). Warto zaznaczyć, że pliki muszą być w kolorze – nie mogą być czarno-białe.

Przeczytaj więcej o rejestracji w LV BET.

LVBET Zakłady Bukmacherskie – recenzja wideo

LVBET kod promocyjny

Bukmacher LV BET umożliwia wprowadzenie kodu promocyjnego na drugiej stronie formularza rejestracji. Nie ma potrzeby jego wpisywania jeśli rejestrujesz się za pośrednictwem linków dostępnych na naszej stronie – wtedy kod promocyjny GOAL zostanie wpisany automatycznie. Dzięki temu każdy nowy klient otrzyma dodatkowy darmowy zakład o wysokości 20 złotych.

Przeczytaj więcej o kodzie promocyjnym w LV BET.

Bonus powitalny LVBET 20232040 zł
Bonus 100% od 1. depozytu500 zł
Bonus 50% od 2. depozytu600 zł
Bonus z mnożnikiem od 3. depozytu900 zł
Darmowy zakład za rejestrację20 zł
Darmowy zakład za kod GOAL20 zł
Kod promocyjnyGOAL

LV BET bonus

Jednym z największych plusów LV BET jest bonus na start – między innymi dlatego, że nowy gracz może liczyć na prezent w postaci nawet 2000 złotych, co jest jedną z największych tego typu kwotą wśród polskich firm zajmujących się zakładami bukmacherskimi. Dodatkowo otrzymasz freebet 20 zł dostępny bez konieczności wpłacania depozytu.

Ale to nie wszystko. Podając kod promocyjny GOAL nowy gracz LV BET otrzyma jeszcze jeden darmowy zakład, także o wartości 20 zł.

Inne promocje? Jest ich od zatrzęsienia i aż ciężko wybrać tych kilka przykładów, które pokażą, jak szeroka jest oferta LV BET. Mimo to: spróbujemy.

LVBET bonus powitalny

Na nowych graczy czeka w LVBET bonus powitalny i to nie byle jaki, bo sięgający nawet 2040 zł. Bonus powitalny jest podzielny na sześć części:

 1. klasyczny bonus 100% od pierwszego depozytu 500 zł
 2. klasyczny bonus 50% od drugiego depozytu 600 zł
 3. bonus z mnożnikiem od trzeciego depozytu 900 zł
 4. darmowy zakład 20 zł bez depozytu
 5. dodatkowy darmowy zakład 20 zł jeśli rejestrujesz się w LVbet za pośrednictwem naszej strony
 6. gra bez podatku przez 33 dni
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Przeczytaj więcej o bonusie powitalnym w LV BET.

LVBET Bonus od pierwszego depozytu do 500 zł

W lutym 2023 roku LVbet zmienił warunki bonusu powitalnego wprowadzając trzy bonusy od depozytu o łącznej wartości 2000 zł. Przy pierwszej wpłacie mamy do czynienia z klasycznym bonusem 100% do 500 zł. Jeśli pierwszy depozyt będzie wynosił minimum 10 zł i więcej, ale maksymalnie do 500 zł (od większych wpłat nie będzie przysługiwał większy bonus), to użytkownik otrzyma bonus w wysokości 100 procent. Tym samym, jeśli nowy gracz doładuje konto kwotą 500 zł lub więcej, to otrzyma maksymalnie 500 zł bonusu.

Aby skorzystać z bonusu nie jest wymagany żaden kod promocyjny. Aby odebrać LVBET Bonus wystarczy założyć konto gracza, dokonać depozytu. Pamiętać jednak należy o zaznaczeniu opcji “Klasyczny Bonus Powitalny 500 PLN”. Bonus jest aktywny przez 30 dni od dokonania wpłaty.

Podobnie jak w przypadku, innych tego typu promocji u bukmacherów, bonus podlega obrotowi. Zgodnie z regulaminem opublikowanym na stronie LVbet “Środki bonusowe, podlegają 4-krotnemu obrotowi po minimalnym kursie 1.75, tylko i wyłącznie w ofercie sportowej. Zakłady systemowe, zakłady z oferty sportów wirtualnych, zakłady z oferty Player Bets czy gier karcianych nie wliczają się do obrotu bonusem. Środki bonusowe zostaną przeniesione do środków własnych gracza tylko i wyłącznie wtedy, gdy wszystkie zdarzenia zawarte przy użyciu środków bonusowych zostaną rozstrzygnięte.”

Bonus do 500 zł w LV BETWarunki bonusu klasycznego
Obrotowi podlegaśrodki bonusowe
Wysokość obrotux4 w zakładach po kursie min. 1.75
Czas na wykonanie obrotu30 dni
Do obrotu nie liczą sięm.in. zakłady systemowe i sporty wirtualne
Promocja ważna doodwołania
Promocja kierowana do18+
Zobacz pełen regulaminRegulamin promocji

Bonus od drugiego depozytu do 600 zł

Nowością w ofercie LVbet jest klasyczny bonus od drugiego depozytu. W tym przypadku bukmacher oferuje bonus 50% od drugiej wpłaty do kwoty 600 zł. W tym przypadku również wymagany jest depozyt o minimalnej wartości 10 zł. Aby uzyskać pełną kwotę bonusu 600 należy dokonać wpłaty 1200 zł. Jest to maksymalna kwota. Jeżeli będzie wyższa, gracz otrzyma 600 zł bonusu. Skorzystanie z tej oferty wymaga zaznaczenia opcji “Klasyczny Bonus Powitalny 600” zł podczas rejestracji. Warunki obrotu są analogiczne do bonus od pierwszego depozytu, a opisaliśmy je powyżej.

Bonus z mnożnikiem – zasady promocji

Zasady bonusu z mnożnikiem 1500 zł przy drugim depozycie w LVBET nie są najprostsze. Dlatego poniżej przedstawiamy najważniejsze szczegóły, o których warto pamiętać.

 • Minimalny depozyt do otrzymania bonusu z mnożnikiem wynosi 50 złotych
 • Wykorzystanie bonusu możliwe jest tylko na zakładach z minimum trzema zdarzeniami, łącznym kursem minimum 2,50 oraz kursem na każde zdarzenie nie niższym niż 1,25.
 • Wypłaty wygranej z zakładu z mnożnikiem można dokonać wyłącznie po osiągnięciu pełnego 4-krotnego obrotu depozytem
 • Zakłady zakończone przez Cash-out ani zakłady na sporty wirtualne, Player Bets i gry karcianie nie wliczają się do obrotu bonusu.

Bonus od trzeciego depozytu do 900 zł

Po dokonaniu pierwszego i drugiego depozytu, będziesz mógł też skorzystać z bonusu od trzeciego depozytu. Tym razem jest to tzw. bonus z mnożnikiem. Jeśli trzecia wpłata będzie wynosiła 10 zł i więcej, maksymalnie do 900 zł (od większych wpłat nie będzie przysługiwał większy bonus), to użytkownik otrzyma bonus w wysokości 2% z depozytu pomnożonego “razy 25”. Tym samym, jeżeli użytkownik doładuje konto kwotą 900 zł lub więcej, to otrzyma maksymalnie 36 zł, którą to kwotę będzie mógł następnie wykorzystać do zakładu z kursem x25.

Bonus z mnożnikiem również jest ważny przez 30 dni, a aby z niego skorzystać trzeba skorzystać z opcji “Użyj bonusu Wygrane x25” na kuponie.

Bonus do 900 zł w LV BETWarunki bonusu z mnożnikiem
Obrotowi podlegakwota depozytu
Wysokość obrotux3 w zakładach po kursie min. 2.0;
jeżeli to zakład kombi,
przynajmniej jedno zdarzenie musi mieć kurs wynoszący min. 1.50
Czas na wykonanie obrotu30 dni
Do obrotu nie liczą sięm.in. zakłady systemowe i sporty wirtualne
Promocja ważna doodwołania
Promocja kierowana do18+
Zobacz pełen regulaminRegulamin promocji

Bonus freebet 20 zł bez depozytu

W LVbet możesz otrzymać także freebet 20 zł i to bez konieczności wpłacania depozytu. Co trzeba zrobić, aby go otrzymać? To bardzo proste. Wystarczy przejść przez pełną rejestrację konta oraz zaznaczyć opcję “Potwierdzam, że chcę otrzymać bonus bez depozytu”.

Freebet zostanie przyznanie w formie bonusu z mnożnikiem, który będzie można aktywować na kuponie kombi zawierającym co najmniej 3 zdarzenia i mającym minimalny kurs łączny 2.50. Z kolei każde zdarzenie na kuponie musi mieć minimalny kurs 1.25. Gracz aby wykorzystać otrzymany bonus musi przed zagraniem kuponu użyć przycisku “Użyj bonusu Wygrane x20”.

Freebet 20 zł bez depozytu w LV BETWarunki bonusu klasycznego
Obrotowi podlegaśrodki bonusowe
Wysokość obrotux2 w zakładach po kursie min. 2.00, minimum 3 zdarzenia
Czas na wykonanie obrotu30 dni
Do obrotu nie liczą sięm.in. zakłady systemowe i sporty wirtualne
Promocja ważna doodwołania
Promocja kierowana do18+
Zobacz pełen regulaminRegulamin promocji

Extra darmowy zakład 20 zł

Jest jeszcze jeden, specjalny i niedostępny z poziomu strony LV BET bonus powitalny. To specjalna oferta, która wyświetla się i aktywuje wyłącznie tym osobom, które klikną w partnerski link wydany przez bukmachera i podczas rejestracji podadzą kod GOAL. Wejdź na lvbet.pl klikając w nasz link i odbierz drugi darmowy zakład 20 zł!

Extra darmowy zakład za kod GOAL zostanie przyznany, jeżeli wartość pierwszego depozytu wyniesie co najmniej 50 zł. Zakład będzie można wykorzystać na kuponie kombi z minimalnym kursem łączny, 1.75.

LVbet
85/100
 • Wysoki bonus powitalny
 • Freebet 20 zł dla naszych Czytelników
Ciekawy bukmacher z wysokim bonusem
Bukmacher LVBET to sponsor Śląska Wrocław. Oferuje wysoki bonus powitalny dla nowych użytkowników.

Także i w tej promocji obowiązuje regulamin, z którym koniecznie należy się zapoznać przed przystąpieniem do gry.

Przeczytaj więcej o freebecie w LV BET.

Inne bonusy w LV BET

Powiedzieliśmy już, że w LV BET bonusy stanowią sporą część oferty, więc przyjrzyjmy się im bliżej.

Jedną z dodatkowych promocji w LV BET jest poniedziałkowa akcja polegająca na tym, że w zakładach kombi gracz musi zawrzeć kupon składający się z minimum pięciu zdarzeń. Gdy z minimum pięciu wybranych zdarzeń tylko jedno nie będzie poprawnie wytypowane, bukmacher dokona zwrotu stawki do 50 zł.

Innym przykładem na ekstra bonus w LV BET jest Multikozak, czyli gratka dla miłośników kuponów ako. Nagradzane są już 4 kombinacje! Do wygranej ze specjalnie poskładanego kuponu (szczegółową instrukcję znajdziesz na stronie bukmachera) można otrzymać od 7,5% do nawet 25% bonusu liczonego od wartości wygranej z zakładu!

Dodatkowo, bukmacher co roku przygotowuje specjalne promocje dla kibiców klubów, których jest sponsorem, a także hucznie celebruje różnego rodzaju wydarzenia sportowe. Fani NHL, NBA i innych lig sportowych na pewno ucieszą się na wieść, że w LV BET znajdą się bonusy także dla nich!

LVBET kod promocyjny

Od jakiegoś czasu legalny bukmacher LVBET zmienił zasady przyznawania bonusów. Obecnie przy rejestracji nie jest potrzebny żaden kod kod promocyjny LVBET. Wszystkie bonusy powitalne dostępne są dla graczy bez wpisywania kodu. Ewentualnie może być przydatny LVBET kod promocyjny na stronie depozytu. O tym jednak na bieżąco bukmacher informuje online już po rejestracji konta gracza. Główny sponsor Śląska Wrocław oferuje obecnie bonus powitalny do 2040 zł. Szczegóły bonusu od pierwszego depozytu opisaliśmy powyżej. Nie wiesz jak założyć konto? Tą informację też znajdziesz w naszej recenzji LV BET. 

lvbet Śląsk Wrocław

LVBET sponsorem głównym Śląska Wrocław

Zakłady bukmacherskie LVBET w maju 2021 roku ogłosiły też kolejną dużą umowę sponsorską. Tym razem związał się z drużyną Śląska Wrocław jako sponsor główny. Umowa sponsorska została podpisana na 3 sezony. Na jej mocy logo LV BET pojawi się na strojach piłkarzy, stadionie i wszelkich materiałach klubowych.

Zakłady w LVBET

Zakres zakładów w LV BET jest bardzo imponujący i raczej nikt nie powinien narzekać na nudę. W ofercie jest wszystko, czego kibic piłki nożnej albo tenisa mógłby sobie zażyczyć, a pewnie i jeszcze więcej. Licznie są tutaj też reprezentowane zakłady na koszykówkę, hokeja na lodzie, sporty walki, czy e-sporty, które bukmacher postanowił rozdzielić na osobne kategorie: po jednej dla każdej z gier.

lvbet oferta
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

W LV BET zakłady bukmacherskie to także wydarzenia społeczne, polityczne i kulturowe. Nie trzeba więc być fanem sportu, aby grać u tego bukmachera. Chociaż zdecydowana większośc bukmacherów w Polsce także udostępnia tego typu oferty, to LV BET ma ich zazwyczaj najwięcej i nie boi się eksperymentować.

Zakłady live w LV BET

Podobnie, jak inne konkurencyjne firmy oferujące zakłady bukmacherskie w wersji online, tak i LV BET też może się pochwalić zakładami na żywo. Umówmy się jednak, że w dzisiejszych czasach, nie jest to nadzwyczajne osiągniecie. W każdym razie LV BET postarał się o to, aby wyróżnić się w tym segmencie, oferując naprawdę wysokie kursy. Oferta LVBET na piłkę nożną, tenis czy inne sporty jest na wysokim poziomie.

Przeczytaj więcej o zakładach na żywo.

LV BET virtual sports

sporty wirtualne lvbet
18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Zatrzymajmy się jeszcze przy sportach wirtualnych zanim przejdziemy z recenzją dalej. Sporty wirtualne LV BET to ciekawa formuła, podana nieco inaczej, niż u pozostałych bukmacherów w Polsce. Oczywiście zasady obstawiania pozostają takie same: odpowiednie statystyki i ustawienia zmiennych odpowiadają za to, jak potoczy się wyścig lub mecz, zaś gracz ma za zadanie prawidłowe wytypowanie wyniku. W LV BET virtual sports korzystają jednakże z innego oprogramowania, niż reszta, co było odważnym, ale i udanym posunięciem. Sporty wirtualne u tego bukmachera to bardzo ciekawy produkt.

LV BET aplikacja mobilna

W LV BET aplikacja mobilna jest do pobrania bezpośrednio ze strony bukmachera. Niestety, Google Play nie zezwala na umieszczanie na nim aplikacji bukmacherskich, dlatego gracze ze sprzętem z Androidem muszą pogrzebać najpierw w ustawieniach smartfona/ tabletu (włączyć zezwolenie na instalowanie z “nieznanych źródeł”). Osoby z telefonami z oprogramowaniem iOS, czy Windows muszą niestety zadowolić się zwykłą wersją mobilną, chociaż ta wcale nie jest gorsza od appki.

Mobilny LV BET jest wygodny w obsłudze, posiada wszystkie funkcje i oferty dostępne na stronie internetowej, a także pozwala na szybkie i intuicyjne przemieszczanie się między usługami. Można więc obstawiać zarówno przedmeczowo, jak i live.

Przeczytaj więcej o aplikacji LV BET.

Punkty LV BET – lokale w całej Polsce

Sieć punktów stacjonarnych LV BET rozrosła się w imponującym tempie. W ciągu zaledwie 2 lat działalności bukmacher otworzył na terenie całej Polski ponad 30 punktów, a nie wygląda na to, by miał na tym poprzestać. Dzięki temu łatwo możesz obstawiać w punktach naziemnych tego polskiego bukmachera. Czy czeka na Ciebie w nich pakiet powialny, taki jak darmowy bonus? Raczej nie. Takie rzeczy dostępne są natomiast na stronie LVBET w Internecie. 

Jak łatwo się domyślić, bukmacher posiada licencję na prowadzenie tego typu działalności. Jeśli zobaczysz więc w swoim mieście (albo będąc przejazdem w innym) punkt LV BET, możesz do niego zajrzeć i postawić legalnie zakład.

LV BET – oferta na dziś

Każdy gracz, który chce sprawdzić, jak prezentuje się oferta LV BET na dziś, powinien po prostu przejść na stronę bukmachera i przejrzeć stronę główną. Nie wymaga to żadnej rejestracji i jest dostępne od ręki. Jeśli zaś interesują Cię wydarzenia z konkretnej dyscypliny, możesz wyświetlić ofertę na dziś klikając w wybrane wydarzenie. Najłatwiej jednak będzie przejść do zakładki “Zakłady bukmacherskie” i tam kliknąć w kratkę “24H”.

LV BET – oferta na jutro

Nie ma żadnych przeszkód, by sprawdzić, jak została przygotowana w LV BET oferta na jutro. Pomoże w tym wspomniana opcja filtrowania wydarzeń i zakładów na najbliższe 24 godziny, ale także skorzystanie z kalendarza dostępnego w zakładce zakładów live.

LV BET – oferta na tydzień

W ten sam wspomniany sposób – wykorzystując kalendarz – można sprawdzić, jak prezentuje się w LV BET oferta na tydzień, z wygodnym podziałem na kolejne dni. Chcesz zobaczyć, co będzie warto obstawiać na żywo w najbliższy poniedziałek? A może masz ochotę sprawdzić kursy na środę? Żaden problem!

Wpłaty i wypłaty w LV BET

lvbet płatności

Gracz konto zasila przez przelewy internetowe, mogąc korzystać z usług: Przelewy24, Dotpay, czy Tpay. Ciekawą alternatywą jest także portfel elektroniczny Skrill, którego popularność w Polsce rośnie, ale także Paymentcon, czyli portfel elektroniczny, który zapewnia bezpieczne wpłaty środków na konto. Użytkownicy Blika ucieszą się na pewno na wieść, że mogą tu skorzystać także z jego usług. Bez względu jednak na obraną metodę, po dokonaniu depozytu, pieniądze bardzo szybko pojawiają się na koncie.

Wypłaty odbywają się za pomocą przelewów bankowych, ale można też skorzystać ze Skrilla, ale pod warunkiem, że minimalna kwota wypłaty wyniesie 40 zł.

Przeczytaj więcej o wypłatach w LV BET.

LV BET kontakt

LV BET jest otwarty na wszelkie pytania swoich graczy, będąc do ich dyspozycji za pośrednictwem specjalnego czatu, który jest dostępny w godzinach od 8:00 do 23:00 lub przez wiadomości e-mail kierowane na adres: [email protected] Ponadto z firmą można kontaktować się za pośrednictwem oficjalnego profilu na Facebooku lub po prostu załatwić sprawę w punkcie stacjonarnym.

LV BET opinie

O LV BET opinie może i krążą wszędzie jak najbardziej pozytywne, szczególnie że na głowę spadły mu słowa krytyki, gdy w pewnym momencie zrezygnowano z wersji strony, do której gracze się przyzwyczaili. Nowy serwis nie jest za to wcale zły! Przede wszystkim uwagę wszystkich użytkowników przyciąga to, że kursy proponowane na stronie LV BET są bardzo interesujące, wręcz wysokie, a atrakcyjna ilość bonusów, które oddawane są w ręce graczy skutecznie przyćmiewa wszelkie niedociągnięcia.

W LVBET możesz obstawiać w punktach naziemnych oraz w Internecie. Na stronie LVBET czeka na Ciebie bonus na start. Nie jest potrzebny żaden kod promocji LVBET aby odebrać ten bonus od depozytu. Otwierając konto zyskujesz prawo otrzymania bonusu. LVBET Zakłady Bukmacherskie to godny zaufania polski bukmacher. Działa na licencji Ministerstwa Finansów. Oferuje zakłady sportowe, wirtualne sporty oraz ciekawy pakiet powitalny.

L V BET – LV BET czy LVBET?

Nazwa LVBET oczywiście kojarzy się z legendarnym miastem w USA. Pytanie jednak jak w przypadku tego bukmachera należy pisać jego nazwę? Czy oddzielamy wszystkie litery i piszemy LV BET? A może łączymy nazwę na LVBET? To właśnie jest ta proprawna wersja używana przez bukmachera – LVBET zakłady bukmacherskie.

LVBET zakłady bukmacherskie – Podsumowanie

LVBET to jeden ze znanych legalnych bukmacherów. Oczywiście posiada zezwolenie Ministerswa Finansów na prowadzenie zakładów sportowych. Firma zyskała sobie rozgłos między innymi sponsoringiem Wisły Kraków. Bukmacher oferuje bardzo ciekawy bonus na start. LVBET bonus to tak naprawdę pakiet promocji. Bonusy od wpłaty oraz darmowe zakłady. Wszystko to w sumie pakiet wart 2040 złotych. Jakby tego było mało rejestrując się ze strony Goal.pl gracze dostają dodatkowe 20 PLN. Podczas rejestracji należy podać kod promocyjny GOAL.

Legalni bukmacherzy

LV BET to jeden z legalnych bukmacherów. Oczywiście na polskim rynku funkcjonuje więcej takich firm. Mamy na przykład STS, Fortunę czy Superbet. Te firmy również posiadają licencję od Ministerstwa Finansów. Podobnie jak w LV BET bonus dostępny jest także u tych firm. Bonus na start u legalnych bukmacherów to albo darmowy zakład albo bonus od wpłaty. Większość tych bukmacherów udostępnia kod promocji, który gwarantuje ciekawe bonusy powitalne. Oferta zakładów sportowych wszystkich polskich bukmacherów jest zbliżona. Większość z nich oferuje też takie funkcje jak sporty wirtualne czy też Cash Out na zakładach bukmacherskich.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Czy LVBET jest bezpieczny?

Zakłady bukmacherskie LV BET to bukmacher z licencją Ministra Finansów. Jest równie bezpieczny jak inni legalni bukmacherzy na polskim rynku. LV BET oferuje zakłady bukmacherskie online oraz w punktach naziemnych. 

Ile trwa wypłata? 

Bukmacher LV BET wprowadził w swojej ofercie metod płatności system “Rapid Pay”. Dzięki niemu wypłata idzie dużo szybciej niż standardowy przelew bankowy. Środki z konta gracza możesz wypłacić dosłownie w kilka minut. 

Jak wypłacić pieniądze LVBET? 

Jak wspomnieliśmy wyżej bukmacher oferuje wypłaty poprzez system “Rapid Pay”. Wypłata to szybki przelew bankowy zgodny z ustawą hazardową. 

Czy LVBET jest legalny? 

Zakłady bukmacherskie LVBET są legalne. Firma działa na podstawie licencji Ministra Finansów. Dzięki temu możesz obstawiać zakłady sportowe w LVBET bez obaw. 

Jak usunąć konto LVBET?

Aby usunąć konto u bukmachera konieczny będzie kontakt z działem obsługi klienta. Poprzez stronę lvbet możesz skontaktować się z pracownikami firmy. Tam zlecisz też zamknięcie konta gracza. 

Jak odebrać bonus? 

Bonus LVBET otrzymasz po otwarciu konta gracza. Niezbędne jest też wpłacenie środków. Pamiętaj, że jak u każdego bukmachera bonus musi spełnić warunki obrotu zanim będzie możliwa jego wypłata. 

LVBET czy Fortuna? 

Co kto lubi. Obie firmy bukmacherskie są w Polsce legalne. Obie oferują bonus powitalny. Obie oferują zakłady bukmacherskie online oraz w punktach stacjonarnych. Wybór zależy od preferencji gracza. 

Zobacz także:

STS
Największy polski bukmacher
97/100
Betfan
Poleca Mariusz Pudzianowski
95/100
Superbet
Atrakcyjne promocje dla nowych klientów z kodem GOAL
94/100
Fortuna
Jeden z liderów rynku
92/100
etoto
Poleca Mateusz Borek
88/100